4 August, 2020

Faiz Ödemeden Konut Alımlarından Kimler İstifade Edebilir

Ev almak bildiğiniz gibi artık herkesin en büyük tutkusu, rüyası olmaktadır. Ancak maddi anlamda başını sokacak bir evi olmayanların günümüzde cazip fırsatlar ve üstelik faiz ödemeden bu amaçlarına ulaşmaları mümkündür.

birevim-reklam

Makul ödeme koşulları ile güzel bir ev almak ve bunu zor durumda kalmayacağınız şartlarda gerçekleştirmemek adına bu tür imkânların sağlandığını da bizimle öğrenebilirsiniz. Uzun vadede kira öder gibi ev sahibi olacağınız ve ekstra hiçbir masrafa maruz kalmayacağınız faizsiz konut kredisi veren bankalar ile bu beklentilerinizi giderebilirsiniz. Vazife ve harp malulü iseniz, ailenizden şehit vermişseniz, gazi olmuş bir kişi varsa ya da eşiniz ölüp dul kalmışsanız hemen faizsiz bir konut almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Faizsiz Konut Almak İçin Şartlar Nelerdir?

Eğer az önce bahsettiğimiz kriterlere uyuyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik bilmenizi istediğimiz önemli bir diğer konu da her bütçeye sahip daireyi satın almak için girişimde bulunabileceğinizdir. Böylece hayalinizdeki gibi istediğiniz evi satın almanın ve zorlanmadan ödemenin kolaylığını da tadacaksınız. Taksit tutarlarına gelecek olursak o konuda da sizlere bilgi vermek isteriz. Almış olduğunuz maaşın 4’de 1’i her ay seçtiğiniz evin borcunun ödenmesine karşılık alınır ve sizlerde bu sayede asla başka bir para ödemeden son derece güzel bir daire satın almanın ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz. Devam eden faizsiz konut projeleri hakkında bilgi edinerek izlemeniz gereken yolu da böylece tespit edebilirsiniz.

Vade Süreleri Ne Kadar Olmaktadır?

Engellilere, gazilere, memurlara ve şahit ailesi yakınlarına bu tip bir imkân sunanların 5 yıl vade ile 10 yıl arasında değişen ödemelerle sizleri ev sahibi yaptıklarını da dile getirmek isteriz. Faizsiz konut kredisi veren bankalar güncel listesini de portalımızda görebilir ve hemen başvuru da bulunmak adına nasıl bir yol izleyeceğinizi de tespit edebilirsiniz. Hiç bir şekilde faiz ödemeden ve dosya masrafı gibi ek yüklerden kurtularak alacağınız evlerinizde sağlıklı yaşam sürmenizi temenni ederiz. Mutlu ve keyifli günler geçireceğiniz evler için hemen yeni kampanyalara göz atarak kararınızı verebilirsiniz.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir