xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
27 September, 2020

Cazip Kredi Olanakları İle Ev Almak

Eskiden projeden daire almak konusunda insanlar tedirgin olurken, bugün hem proje sayısının artması hem de bankaların bu projelere destek vermesi güvenin artmasını sağlamıştır. Banka destekli olan projeler arasından seçiminizi yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi durumlarda sorun yaşamanız halinde, banka teminat mektuplarının çözülme durumu gibi bir durum söz konusu olmaz. Yani banka desteği olan projeleri tercih etmek güven bakımından bir hayli önemlidir.

birevim-reklam

Peşinat + Kredi Yöntemini Kullanarak Ev Almak

Banka destekli projeleri tercih etmeniz halinde peşinata ek olarak taksitlendirmelerinizi bankalara yapabilirsiniz. Genel olarak konut projelerinde bu yöntem bir hayli sistemli uygulanmaktadır. Banka seçeneklerinin fazla olması, faiz oranları konusunda çeşitliliği beraberinde getirir. Faizsiz konut projeleri faiz uygulaması yapmadan ödeme olanakları sunsa dahi bu projelerin sayısının kısıtlı olduğunu ve sayıca az firmaların bu olanaklarını sunduğunu söyleyebiliriz.

Evinizi seçtikten sonra, kredi puanınızı kontrol ettirmelisiniz. Bu konuda çeşitli kredi puan uygulamaları vardır. Puanınzın uygun olması size kredi çekebilir insan haline getirir. Böyle bir durumda sözleşmenizi imzalamanız ve evraklarınızı anlaşmalı olan bankalar arasından seçim yaparak, ilgili bankaya iletmeniz gerekir. Prosedürler anlaşmalı bankalarda daha çabuk ilerler. Eğer siz farklı banka ile çalışmak isterseniz, buradaki adımları kendiniz yapmalısınız. Çoğu proje bunu da kabul etmektedir.

Engellilere faizsiz konut projeleri vardır. Şimdilik uygulama anlamında TOKİ bu işi başarı ile yürütmektedir. Bunun için başvuru esnasında talebinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Kredi Çekmek Zor Mu?

Düzenli çalışan ve sistemli kredi kartı kullanıp, bunun ödemelerini aksatmayan kullanıcılar kredilerini çekebilir. Bu konuda ödeyeceğiniz miktara göre maaşınız yetersiz gelirse eşinizin maaşını da başvuruya ekleyebilirsiniz. Bu şartlar altında kredi çekmek kolaydır. Ödemeler konusunda sorununuz varsa kkb puanınız düşük ise çekme işlemi esnasında sorun yaşayabilirsiniz. Genelde böyle durumlarda banka kartınızın olduğu projeleri tercih etmeniz daha akıllıca olacaktır. İşlemler böyle durumlarda hemen başlar.

Faizsiz konut kredisi nasıl alınır bunu inceleyince, katılım bankalarına bu ödeme yöntemine uygun olduğunu göreceksiniz. Eğer seçtiğiniz proje katılım bankası ile anlaşmalı değilse, kendiniz de çalıştığınız katılım bankasına başvurabilirsiniz. Burada tek fark işlemlerinizi bireysel olarak sizin yürütme durumunuzdur.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir