xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
22 September, 2020

Banka Faizlerini Ödemek Zorunda Olmadan Ev Sahibi Olabilir miyim?

Bankalar sayesinde pek çok kişi ev sahibi oluyor ve bu nedenle de konut kredileri oldukça uygun gibi görülüyor. Bankaların her zaman çeşitli konut kredileri söz konusudur. Özellikle uygun bir peşinat ödeyerek çok kolay bir şekilde ev sahibi olabiliyorsunuz. Faizsiz konut kredisi veren bankalar sayesinde daha kolay işlem yapmanız da mümkündür. Faiz olmadığı zaman ödenecek tutar da çok fazla olmuyor. Dolayısı ile insanlar banka kredileri sayesinde hızlı bir şekilde ev alabiliyor. %25 oranlarında peşinat ödeyebilen bir vatandaş evinin %75’lik bölümü için kolay bir şekilde kredi alabiliyor.

birevim-reklam

Engelliler İçin Sunulan Kredi Sistemleri

İlk olarak engelli vatandaşlar devlet desteği alabiliyor. Bu aşamada hem daha düşük taksitler hem de daha uzun vadeler ile ev sahibi olabiliyorsunuz. Bunun için bilgi almak ya da yapılabilecekleri tartışmak için bankalarla iletişime geçebilirsiniz. Engellilere faizsiz konut projeleri, inşaat firmalarının da sık sık karşımıza çıkardığı bir durumdur. Bu projelerden de yararlanabiliyorsunuz. Hem sıfır hem de olanakları yüksek olan evleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilmek için bankaların yanında bir de inşaat firmalarını inceleyebilirsiniz.

Ödeme planlarını yaparken her zaman:
• Ödeyebileceğiniz maksimum tutarları göz önünde bulundurmalısınız.
• Ödeme planlarını istediğiniz vadede tutmak için plan yapmalısınız.
• Sözleşmelerinizi denetler, haklarınızı koruyacak olan maddeleri bu sözleşmelere ekletmelisiniz.

Faizsiz Konut Kredisi Almak

Öncelikle faizsiz konut kredisi almak için özel durumlar yaratmalısınız. Mesela gazi ya da şehit yakınıysanız, engelli bir vatandaşsanız o zaman devlet sizlere belirli bir destek sunmaktadır. Ama bu gibi özel bir durumunuz yoksa yine de faizsiz kredi alabilirsiniz. Bunun için de tüm bankaları araştırmalı, özellikle konut kredisi yanında ihtiyaç kredisi de veren bankalara yönelmelisiniz. Öncelikle faizsiz konut kredisi nasıl alınır, bu aşamada peşinat söz konusu mudur? Faizsiz kredi almak için bazı bankalar sizlere hizmet sunmaktadır. İnşaat firmalarının özel teklifleri de kolay işlem yapmanız konusunda sizlere bir fırsat sunmaktadır.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir