xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Faizsiz Kredi Desteklerini Değerlendirin

Devlet ev sahibi olmak isteyen insanlara verdiği faizsiz konut kredisi ile ev sahibi olmalarında büyük destek sağlamaktadır. Ev sahibi olmayı kafaya koymuş olan insanların birçok bakımdan olanakları bulunmaktadır. Belli bir miktar peşinatınız varsa ev sahibi olmamanız için hiçbir sebebiniz yok.

birevim faizsiz konut

Özellikle memurlara sağlanan imkânlarla emekli olmalarını beklemelerine gerek bir durum bırakmayan devlet sağladığı kredi ve kredi ödeme olanakları sayesinde oldukça iyi koşullarda krediler vermektedir. Bu konu için devletin ayırdığı özel bir bütçe dahi bulunmaktadır. Günümüzün en büyük sorunu haline gelen ev sahibi olamama artık devletin desteğine ihtiyaç duyan insanlara bir umut ışığı olmuştur. Ev sahibi olmak için devletin ve bankaların sağladığı faizsiz konut kredileri kullanarak ev almak oldukça kolay bir hale geldi.

Memura Devlet Desteği

Belli bir birikimi olan memur insanlara devlet kredi desteği sağlamaktadır. Memura faizsiz konut kredisi kapsamında verilen kredi sayesinde kira ödemesi yapar gibi devlet memurları da emekliliği gelmeden ev sahibi olma şansını yakalayacaklar. Ev sahibi olmak isteyen birçok insan olduğu için devlet zor koşulları biraz hafifletmek adına sağladığı imkânlar sayesinde ev sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır. Bir memur maaşıyla ev sahibi olunmaz diyen insanların bile ev sahibi olduğu günümüzde şartları zorladığınız zaman ev almak hiçte zor değil.

Ev Almak İçin Şartları Zorlayın

Ev almak istiyorsanız şartlarınızı biraz zorlamalısınız. Eğer evi alacak kadar yüklü bir miktar paranız yoksa biraz ev borcunun altına girmekten başka çareniz yoktur. Yıllarca kiralık evlere ödediğiniz paranın boşa gitmemesi için biraz peşinat biriktirip sonrasında bir ev almanın yollarına bakmalısınız. Toplu konutlar size bu imkânı sağlamaktadır. En azından kira öder gibi ev sahibi oluyorsunuz.

Uzun yıllar ödeme güçlüğü yaşasanız da sonunda ev sizin oluyor. Ev almadan önce mutlaka piyasayı iyi bir şekilde araştırmalısınız. Toki faizsiz konut kredisi veren firmalarla konuşarak nasıl ev sahibi olacağınızı araştırabilirsiniz. Bazı şartlar sunan bu firmalar için gereken peşinatınız var ise ve düzenli bir gelirinizde varsa ev sahibi olmamak için hiçbir sebebiniz yok demektir.

Tasarruf Finansman Şirketleri

BDDK tarafından Temmuz ayında onaylanmasıyla faizsiz finans firmaları yasallaştır. 30 adet faizsiz finans firması bulunurken, son incelemeden sonra sayısı 6 adet olmuştur. Devlet tarafından denetlenmeye başlayan ve müşteri mağduriyet olmaması adına sadece 6 firma incelemelerden başarıyla geçti.

Denetimden Geçen Faizsiz Finans Firmaları

  • BİREVİM
  • EMİNEVİM
  • FUZULEV
  • KATILIMEVİM
  • SİNPAŞ YTS
  • İMECE YATIRIM

Yukarıda bahsettiğimiz firmalar ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eighteen − fifteen =