xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Ev Almak İstiyorum Ama Param (Peşinat) Yok Diyenlere 5 Çözüm

Bir ev satın almak çok zaman ve çaba gerektirir, ancak bu birkaç adım ile ev satın alma sürecini yönetilebilir hale getirmeye ve mümkün olan en iyi kararları vermenize yardımcı olabilir. Aşağıda birkaç öneride bulunacağız. Peşinatsız ev almak istiyorsanız; önerilerimize kulak vermelerini öneriyoruz.

birevim faizsiz konut

Web sitelerini, sektör gazeteler ve dergilerini okumaya başlayın.  İlgilendiğiniz evleri not edin. Ayrıca bu takip size bölge bazında ev fiyatları konusunda bilgilendirecektir.

Peşinatınız yok mu? Nasıl Tasarruf Edeceksiniz? 

Borç verenler genellikle, ev alıcıları % 20 peşinat ödemeyi planlıyorsa ve orta derecede başka bir borcu varsa, insanların yıllık hane gelirlerinin üç ila beş katından daha pahalı olmayan evleri aramasını önermektedir.

Ancak hiç peşinatınız yoksa rahat olun. Sizin de peşinatsız ev alma şansınız var. İşe hemen gelir gider dengenizi hazırlamakla ile başlayın.

İpotek için taşınmazınız var mı?

Bir ev aramaya başlamadan önce, gerçekte ne kadar harcayabileceğinizi bilmeniz gerekir. Bunu yapmanın en iyi yolu ipotek için ön yeterlilik kazanmaktır. Ön yeterlilik kazanmak için, ipotek bankacınıza, geliriniz ve sahip olduğunuz tasarruf ve yatırım miktarı gibi bazı finansal bilgiler sağlamanız yeterlidir. Borç vereniniz bu bilgileri gözden geçirecek ve size ne kadar borç verebileceğimizi söyleyecektir. Bu, bakmanız gereken evlerin fiyat aralığını size söyleyecektir.

Doğru Gayrimenkul temsilcisi ile mi birliktesiniz?

Emlakçılar bir ev alırken veya satarken önemli ortaklardır. Emlakçılar halka kolayca erişilemeyen evler ve mahalleler hakkında yararlı bilgiler sağlayabilir. Ev satın alma süreci, müzakere becerileri ve yaşamak istediğiniz bölgeye aşina olmaları son derece değerli olabilir.

Doğru ev için teklifiniz hazır mı?

Doğru evi buldunuz eğer sözümüzü dinleyip finansman varlığınıza göre ne kadarlık bir ev alabileceğinizi biliyorsanız hemen teklifinizi yapabilirsiniz.

Ekspertiz raporunu unutmayın!

Alacağınız ev konusunda kredi kullanabilmek için mutlaka uzman incelemesi raporuna ihtiyacınız olur.

Kredi için araştırma yaparak görüşme yapın.

En düşük kredi oranı ile peşinatsız ev satın alabileceğiniz kredileri araştırın.

Evi Değerlendirin

Borç verenler, bir değerleme uzmanının satın aldığınız evin değerine ilişkin bağımsız bir tahmin sunmasını ayarlayacaktır. Değerleme Uzmanı üçüncü taraf bir şirketin üyesidir ve doğrudan borç verenle ilişkilendirilmez.

Evrak işlerini koordine edin

Tahmin edebileceğiniz gibi, bir ev satın almakla ilgili çok sayıda evrak işi var. Borç veren, tüm evrakları işlemek ve satıcının satın aldığınız evin doğru sahibi olduğundan emin olmak için kontrol şirketi ile birlikte değerlendirecektir.

Peşinatsız ev almak ve şimdi finans durumunuza en uygun seçeneği değerlendirmeniz için aşağıda avantajlı seçenekleri sunacağız.

Toki ile Ev Sahibi Olmak

Düşük gelire sahipseniz ve ev sahibi olmak istiyorsanız yüksek banka kredileri sizi zorlayabilir. Faizsiz ve devlet güvencesinde ev sahibi olmak ister misiniz? TOKİ size hitap eden en iyi seçeneklerden biridir.  %20 peşinat ile herhangi bir masraf, dosya masrafı ve sigorta uzman ücreti vermeden evi teslim alarak sonrasında ödemelere başlanmaktadır. Şüphesiz Toki avantajlarından en önemlisi budur.  .

Faizsiz Tasarruf Şirketlerinin Avantajları Nelerdir?

Orta ve dar gelirliye çok hitap etmeyen kredili faizli sistemlere alternatif ve tüketiciye avantaj sağlayan faizsiz konut sahibi olma yani tasarruf yöntemini benimsemiş şirketler ile Faizsiz, Vade Farksız, Peşinatsız, Küçük taksitler ile Türkiye’nin herhangi bir yerinde konut sahibi olabilirsiniz.  Faizsiz ev alma çözümleri sunan firmalardan; Birevim, Fuzul Ev,Vizyon Evim, Yaşama Evim, Hedef Evim, Finans Evim ile ilgili  kısa bilgilendirmelere aşağıda ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için tasarruf şirketlerinin web sitelerinden danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Konut Kredileri

Konut kredisi için kredi notunuzun iyi olması gerekiyor. Eğer banka konut kredisi düşünüyorsanız en düşük faiz şuan 0,98 ve istediğiniz zaman başvurunuzu internet üzerinden yaparak durumunuzu değerlendirebilirsiniz.

Kiracı kalmak yerine sizlere küçük taksitlerle peşinatsız ev taksitine girmenizi öneririz. Hem oturacak bir eviniz olur üstelik bir ev aynı zamanda yatırımdır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five + 13 =