xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Çanakkale Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Çanakkale kredisiz taksitle ev satın almayı düşünenlere avantajlı ödeme fırsatları ile Birevim yardımcı olmaktadır. Birevim ile faizsiz ve kredi çekmeden taksitle ev satın alınabilmektedir. Bunun için Birevim müşterilerine evin parasını vermemektedir. Müşterilerinin seçtiği ödeme planı kapsamında belirlenen teslim tarihinde evin tapusunu müşterilerinin üzerine vermektedir. Ayrıca ev tutarını da müşterileri belirlenen taksit tutarı kapsamında aydan aya Birevim’e ödemektedir. Uzun yıllardır tasarruf şirketi olarak faaliyet gösteren Birevim aracılığı ile hayallerindeki eve kavuşan çok sayıda insan bulunmaktadır. Güvenilir bir firma olduğunu kanıtlayan Birevim; mümkün olan en kısa süre içerisinde, en düşük taksit tutarları ile müşterilerinin ev sahibi olmalarına imkan tanımaktadır. İsterden kiradan kurtulmak ister yatırım yapmak için Birevim’in tasarruf yöntemleri ile ev alınabilmektedir.

birevim faizsiz konut

Kefilsiz Peşinatsız Hayalinizdeki Evi Satın Alın

Çanakkale faizsiz ev satın almak için Birevim ile iletişime geçenler; peşinat ödeyecek kadar birikmiş paraları olmasa da, kredi notları düşük olsa da Birevim’in tasarruf yöntemlerinden yararlanabilmektedirler. Üstelik kendilerinden kefil veya teminat istenmemektedir. Sadece aylık bütçelerinden tasarruf amaçlı kenara ayırdıkları tutar ile Çanakkale taksitle ev alabilmektedirler. Peşinat veya ara ödeme konusunda herhangi bir zorlama bulunmamaktadır.

Birevim tasarruf sistemlerine dahil olmak isteyenler; satın almak istedikleri evi kendileri bulmalıdırlar. Birevim’in düşük taksit ve uzun vade seçenekleri ile geri ödeme yapılmasına imkan vermesi sebebi ile kişinin bütçesini aştığını düşündüğü bir evi dahi taksitle alabilmesi mümkün olmaktadır. Ardından Birevim’in web sitesi üzerindeki formu doldurarak, telefon numarası ile iletişime geçerek veya şubelerini ziyaret ederek Birevim çalışanları ile iletişime geçebilmekte ve istenen tasarruf sistemine dahil olunabilmektedir.

Strese Girmeden Taksitle Ev Alın

Çanakkale banka kredisiz ev satın almak isteyenler; ödeme konusunda strese girmelerine gerek kalmadan istedikleri evin tapusunu alabilmektedirler. Birevim müşterilerine faiz uygulamadığı gibi ödemede zorluk çekmemeleri adına, bütçelerine göre kendilerinin aylık taksit tutarlarını belirlemelerine de olanak tanımaktadır. Ödemekte zorlandıklarında, istedikleri zaman ödemelerini dondurabilme veya sistemden çıkabilme hakları bulunmaktadır. Birevim’in sunduğu avantajlar ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve Birevim ile ev alanların geri dönüşlerine göz atmak için https://www.birevim.com/ adresi ziyaret edilmelidir.

Çanakkale senetle ev almak için Birevim tarafından her bütçeye uygun tasarruf yöntemleri sunulmaktadır. Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile beraber aylık taksit tutarına, peşinat veya ara ödeme yapıp yapmayacağına kişi kendisi karar vermektedir. Aynı zamanda noter huzurunda yapılan çekiliş ile evini ne zaman teslim alacağı belirlenmektedir. Serbest planlı tasarruf yöntemi ile evinin teslim tarihini kişi kendisi belirlemektedir ve ödeme planındaki her detay onun onayından geçmektedir. Konut değer endeksli tasarruf yöntemi, ev teslim alınana kadar evin değerinin korunmasını sağlayan yöntemdir. Faiz veya peşinat şartı olmadan evin değerinin korunması ve hatta artması bu tasarruf yöntemi ile sağlanabilmektedir.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Hasan Aslan Reply

  Çanakkale biga taraflarında çok güzel evler var, istediğimiz evi alabiliyor muyuz bu sistemle?

 2. Hüseyin Şen Reply

  Kredi derdiniz olmadan ev sahibi olabilmek çok iyi, faiz yok taksitleri kira gibi ödeyeceğiz 🙂

 3. Emre Yilmaz Reply

  Çanakkale taraflarında çok güzel yapılar var ve onlara faizsiz sahip olabilmek çok iyi gerçekten

 4. İsmail Ünal Reply

  Çanakkale de çok güzel evler var hele biga taraflarında 🙂 faizsiz krediyle alabilmek gerçekten çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

7 + 16 =