xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Bursa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bursa kredisiz taksitle ev almak isteyenler, almak istedikleri ev için gerekli peşinatı biriktiremeyenler veya geri ödeme taksitlerini yüksek bulanlar; Birevim ile kefilsiz, peşinatsız, düşük taksitler ile istedikleri evi alabilmektedirler. Birevim Bursa’nın herhangi bir bölgesinde seçtiğiniz evi, sizin belirlediğiniz ödeme planı ile size alma fırsatı sunmaktadır. Telefonla veya şubelerinden Birevim yetkililerine ulaşarak hızlı bir şekilde işlemleri tamamlayıp tasarruf yöntemlerinden size en uygun olana dahil olabilmektesiniz. Kredi notu düşük olanlar da konut kredisi almadan, faiz oranına tabi olmadan Birevim ile istedikleri evi satın alabilmektedirler.

birevim faizsiz konut

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Bursa faizsiz ev satın almak isteyenler, ödeme planlarını kendileri oluşturarak uzun vade seçenekleri ile istedikleri eve kavuşabilmektedirler. Bütçelerine göre aylık tasarruf edebilecekleri tutarı belirledikten sonra Birevim yetkilileri ile görüşme sağlayarak bu tutara göre bir ödeme planı hazırlayabilmektedirler. 400-500 TL’lik düşük taksit ödemeleri ile dahi Bursa taksitle ev satın almaları mümkündür. Üstelik satın alacakları evi kendileri belirlemektedirler ve bu evin konumu veya fiyatı ile ilgili bir kısıtlama sunulmamaktadır.

Birevim tasarruf sistemlerine dahil olanlar, peşinat veya ara ödeme zorunluluğu olmadan istedikleri evi satın alabilmektedirler. Üstelik geri ödeme tutarlarına herhangi bir faiz uygulanmamaktadır. Seçilen tasarruf sistemine göre peşinat veya ara ödeme yapılarak toplam borcun azaltılması da Birevim müşterilerinin tercihine bırakılmıştır. Sadece ilk evini alacak olanlar değil, aynı zamanda yatırım amacı ile ev alacak olanlar da Birevim’i tercih etmektedirler.

Birevim İle Avantajlı Ev Alma Seçeneklerini Değerlendirin

Bursa banka kredisiz ev almak isteyenler; Birevim’in tasarruf sistemlerinden kendilerine ve bütçelerine uygun olan bir sistem tercih edebilmektedirler. https://www.birevim.com/ adresi üzerinden Birevim’in avantajlı kampanyalarına göz gezdirilebilmektedir. Dahil olunabilecek tasarruf sistemleri ise aşağıdaki gibidir:

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi: Altın gününe benzer bir sistemi bulunmaktadır. Ödeme planlarına göre ev almak isteyen kişiler gruplandırılmaktadır. Bu gruptaki kişilerin evlerini hangi tarihte alacakları ise, noter huzurunda yapılan çekilişe göre belirlenmektedir. Her ay grup içerisindeki bir kişi ev sahibi olmaktadır.
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi: Bu yöntem ile ev alacak olanlar diğer Birevim müşterilerinden bağımsızdırlar ve evlerini teslim alacakları tarihi kendileri belirleyebilmektedirler. Aylık ayırabilecekleri bütçe doğrultusunda bir ödeme planı hazırladıktan sonra bu plan doğrultusunda düzenli ödeme yaparak ev sahibi olabilmektedirler.
  • Konut değer endeksli tasarruf yöntemi: Birevim aracılığı ile Bursa senetle ev almak isteyenler eğer bu yöntem ile ev almaya karar verirlerse, evlerini teslim alacakları tarih noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası her ay düzenli olarak konut fiyat endeksini yayınlamaktadır ve bu endeks doğrultusunda evin fiyatı da artmaktadır. Bu sayede evi teslim alana kadar geçen sürede ev değerini korumuş olmaktadır.
birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Bekir Aslan Reply

    Başvuruyu başka bir şehirden yapabiliyor muyuz şu an istanbuldayım buradaki bir şubeden bursa için başvurabiliyor muyum ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

2 × four =