xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
16 June, 2024

Erzurum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bütçeniz çeşitli nedenlerle işlemiyor olabilir ve ne olduğunu bulana kadar sorunu çözemezsiniz. Bütçe oluşturma tarzınız, kurduğunuz sisteme uymayabilir veya aşırı harcama gibi başka sorunlarınız olabilir.  Vereceğimiz birkaç ipucu paranızı etkili bir şekilde yönetmenizi engelleyen bütçe zayıflıklarını gidermenize yardımcı olabilir. Ve sandığınızdan da kolay peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

birevim faizsiz konut

Çoğu zaman, insanlar oturur ve kendileri için gerçekçi olmayan bir bütçe oluşturur. Örneğin, mevcut yaşam tarzınıza bağlı olarak, işe gidip gelmek ve işlerinizi halletmek için her ay ihtiyacınız olan benzin miktarını hafife alabilirsiniz. Gerçekçi olmayan bir bütçeye sahip olmak sizi en başından başarısızlığa hazırlayabilir. Ev almak Birevim ile kolay siz gelir ve gider bütçenizi yaptıktan sonra kalan tasarruf miktarı ile küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz.

Gider tablonuzu oluştururken, paranız için gerçekçi bir plan oluşturmak için, belirlediğiniz büyük aylık maliyetleri (kira, faturalar, çevrimiçi aylık abonelik ücretleri, emeklilik katkı payları) ve eğlenceyle ilgili harcamalar gibi isteğe bağlı maliyetleri dikkate aldığınızdan emin olun. Sonrasında yaptığınız kısıntılar aklınıza geldiğinde sahip olacağınız evin hayalini kurun.

Ev sahibi olmak için Birevim tasarruf yöntemleri size yardımcı oluyor.  Ancak sizde bütçenizi iyi değerlendirerek daha hızlı ve güvenli ev sahibi olmanın yolları için yazımızı okumaya devam edin.

Erzurum Tasarruf Finansmanı ile Helal Yoldan Ev Sahibi Ol!

Faiz dinen yasak olduğundan 30 yılı aşkın süredir, tasarruf finansmanı ile ev almak mümkün! En eski firmalardan biri olan Birevim kredisiz ev almak için en avantajlı ve helal sistemi kurdu.

Her gelir gurubuna uygun sistemde işleyen tasarruf fonu işletmesi ile peşinatınız olmasa dahi ev sahibi olabilirsiniz.

Erzurum gitgide değeri artan bir şehir Erzurum küçük taksitlerle ev sahibi olmak için idealdir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Erzurum’da küçük taksitlerle nasıl ev sahibi olunur?

Tasarruf Finansman şirketlerinden bir olan Birevim sistemi özellikle dar ve orta gelir seviyesine sahip kişiler için kurmuştur. Tüm gelir gruplarına ve ihtiyaçlarına göre 4 temel tasarruf finansman yöntemi oluşturmuştur.  Hatta bu yöntemlerden biri dünyada ve ülkemizde ilk kez kullanılmıştır.

Faizsiz konut mantığı ile yola çıkan Birevim, mümkün olan en iyi şartlarda sadece hizmet bedeli alarak sizi ev sahibi yapmaktadır.

Kredisiz ev sahibi olmak için şartlar ise; 18 yaşını geçmiş olmak ve her ay düzenli gelire sahip olmaktır. Eğer memur iseniz size göre bir tasarruf finansman sistemi var.  Eğer esnaf iseniz de size özel bir tasarruf finansmanı yöntemi bulunuyor.

Birevim, yani vatandaşın durumunu düşünerek her koşulda her gelir grubuna uygun bir sistemde ev sahibi yapıyor.

Erzurum Birevim Şube Bilgileri Randevu Al

Aşağıda Erzurum Birevim iletişim bilgileri mevcut!  Kısa sürede küçük taksitlerle evinize kavuşmak ve ev almak için hemen arayın.  Ertelemek daha fazla kira yükü anlamına geliyor.

0442 215 41 15

Kazım Karabekir Mah. Orhan Şerifsoy Cad. No:32 Yakutiye / Erzurum

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

12 + seven =