xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Giresun Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

İnsanlar yaşamları boyunca hayatlarında sürekli hedefler koyarlar, bazı hedefler vardır ki özellikle bizlerin yaşamlarını kolaylaştırmak için mecburidir. Bu mecburiyetler bazen gerçekleşemez ve hayaller arasında kalır, bazıları ise hayaller kısmında olur ancak gerçekleşir. Tabii ki bunlardan biri de “ev alma fırsatının” ta kendisidir, bu fırsatta zaman gereği zorluk açısından farklılıklar göstermiştir. Neticesinde insanoğlu ilk çağlardan beri kendi rahatını sağlaması ve sonra ailesinin sağlığını güvence altına almak için ev sahibi olma durumundadır. Özellikle eski çağlarda birçok doğal olaydan korumak için mevcut olan konut inşa etme durumu, şimdiki yerleşik düzende hayat rahatlığı ve gelecek nesillere bırakacağınız güvence ferahlığı için çok önemli olacaktır. İşte bu yüzden sizler de faizsiz finansman şirketlerinin en çok tercih edileni olan Birevim sayesinde kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını değerlendirmeniz gereklidir.

birevim faizsiz konut

Ev Sahibi Olma Zor mu?

Evet, herkesin kafasını karıştıran bu soru, bizlerin rahatını bir şekilde sağlaması için ev alma fırsatı için olanaklar bazen olağandışı hale gelmektedir. Neticesinde zaman değişiyor, zaman ile beraber dünyada yaşantı da değişiyor. Bu değişim tabii ki nüfus yoğunluğu ile gerçekleşmekte ve bu gerçek arz-talep ilişkisi ile birlikte ilerlemektedir. Arz-talep ilişkisindeki ufak oynama bile fiyatların yukarı çekilmesine neden olmaktadır. Hele bir de kalabalığı gören emlak sektörü ihtiyaç gerçeği doğrultusunda ev alma fırsatı kollayan müşterilerini bir hayli zamlı satış yapmak istiyorlar. Hele bir de üstüne korona-virüs pandemisi tüm dünyanın ekonomik olarak sarsılmasında çok büyük pay oynamaktadır, tüm dünyayı çok dengesiz bir şekilde etkisi altına aldı ve zaten pahalılaşan birçok şeyin üstüne çok daha fazla probleme neden oldu ve ev sahibi olma bir hayli zor oldu.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Neden Birevim Tercih Edilmelidir?

Konutta kredi adı altında sizleri ev sahibi yapmak istiyormuş gibi görünen, ancak sırf kendi çıkarlarını düşünen bazı kuruluşlar bizlere çok büyük tuzaklar kurmaktadırlar. Özellikle peşin para ile ev almanın bir hayli zor olduğu dönemler bizi de bu tarz şirketlerin ve kuruluşlara muhtaç olma gibi şeklinde algılarına neden oluyor. Ancak bu tarafın gerçek yanı şu ki böyle kuruluşlar; sizlerin öncelikle peşinat paranızı alıyor, o da varsa tabii! Peşinatı da bir şekilde verdiniz sonrasında ise aylık yüksek bedeller ile taksit ödediniz ve bu taksitlerin çoğu parası da faize gitmektedir. Yani 200.000 Türk Lirası değerindeki evi 450.000 Türk Lirası olarak geri ödüyorsunuz. Tabii bu da sizlerin çok büyük bir tuzağa düşmenize neden olmaktadır. İşte bu tuzağa düşmemek için Birevim kuruluşu sizlere kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını sürüyor, özellikle de Giresun gibi güzel olan ilimizde.

Birevim’e Nasıl Ulaşabilirim?

Giresun Birevim telefon numarası: 0212 622 14 60

Giresun Birevim şube adres: Hacısiyam Mahallesi, İnönü Caddesi, No:7 / 9B Merkez / Giresun

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two + nine =