xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Gaziantep Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Herkesin ama herkesin bu hayatta hedefleri vardır. Tabii hayatımız da bazen bu hedeflerimize göre yol almamızı sağlar ve bu yol sayesinde inat edersek başarılı oluruz. Bu hedeflerden biri de başımızı rahatlıkla yastığa koymak isteyeceğimiz ve gelecek nesillerimizi düşündüğümde hayalimize ulaştığımızda, derin bir nefes almamızı sağlayacak olan “ev alma fırsatı” dır. Fırsatlar bize birçok şey katar, ancak bunlardan en önemlisi tabii ki hayallerimizi gerçekleştirmek istediğimiz ve ev alma fırsatıdır. Neticesinde insanoğlu ilk çağlardan beri rahat etmek için konut sahibi olmak istemiştir, işte şimdiki zamanda ise bizler için en çok faydalı olacak kuruluşlardan biri olan Birevim tam da hayalinizi gerçekleştireceğiniz kredisiz ve taksitle ev alma fırsatını sizlere rahatlıkla sunmaktadır.

birevim faizsiz konut

Ev Sahibi Olmak Neden Bu Kadar Önemlidir?

İnsanoğlu geçmişinde tüm alanlarda özellikle ilkçağlarda, doğal bir sürü felaket ve vahşi canlılardan saklanmak için, bir eve veya konut haline dönüştürdüğü mağaraya başını sokmak istemiştir. Tabii ki bizler aynı durumda değilizdir.Ancak yerleşik yaşama net bir biçimde geçildiğinden beri, insanlar bir şekilde düzen kurmuşlardır, bu düzeni sürdürmek içinse tabii ki çeşitli güvenceler adeta mecburidir. Bu güvencelerin başında ise ev alma en önemli olan şeydir.E tabii el alma fırsatı bir hayli önemli olunca konu tabii ki faizsiz finansman şirketlerinden biri olan Birevim’e gelmektedir. Neticesinde güven en önemli faktörlerden biridir, bu konuda ise Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Birevim sizleri Gaziantep’te kredisiz ve taksitle ev alma imkânı sunmaktadır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Bunca Seçenek Varken Neden Birevim’i Tercih Etmeliyiz?

Ev alma fırsatı derken sizlere birçok kuruluş konutta kredi fırsatı vermiş gibi gözükürler, işin aslı ise sizlerin muhtaç bırakıp sizlerden bir sürü para almak isteyen ve sadece kendi kuruluşlarını düşünen bu oluşumlar, müşterilerini tuzağa düşürmektedirler. Özellikle de ev alma fırsatı konusunda yakaladıkları müşterilerini yakalayan bu kuruluşlar birçok problem çıkarmaktadırlar. Bunların başında ise sizden peşinat isteme durumlarıdır, örneğin 300.000 Türk Lirası değerinde olan ev için sizlerden 100.000 Türk Lirasına yakın para istemek zorundadırlar, çünkü sizleri asla düşünmemektedirler. Biliyorlar ki insanların peşin paraları yok ve avuçlarına düştüklerini sanıyorlar. Ancak artık insanlar uyandı ve faizsiz finansman şirketlerinin en iyisi olan ve devlet onaylı olan bu konuda da güvence sağlayan Birevim’i tercih ediyorlar. Birevim sizlerden peşinat istemek zorunda kalmaz ve bazı kuruluşlar gibi yüksek taksitli ödeme yöntemlerinde asla ama asla yüksek faiz almaz.

 Birevim Gaziantep Şubelerine Nasıl Ulaşırım?

Gaziantep Şahinbey Birevim telefon numarası: 0212 622 14 62

Gaziantep Şahinbey Birevim açık adresi: Çukur Mah. Hürriyet Cad. No: 1/J Şahinbey / Gaziantep

  1. olarak ise

Gaziantep ŞehitKamil Birevim telefon numarası: 0342 230 16 90

Gaziantep ŞehitKamil Birevim açık adresi: İncili Pınar Mah. Kıbrıs Cad. Zeugma İş Merkezi No:2/B Şehitkamil / Gaziantep

 

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

one × five =