xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Eskişehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev sahibi olmak hepimizin hayali, sokaktan herhangi birini çevirseniz kendine ait bir alanı evi olsun ister.  Kendinize ait bir evde kesinlikle boyadan, oturma düzenine vb. her şeye siz karar verirsiniz ve kendinizi güvende hissedersiniz. Uzun zamandır hizmet veren sistemde ev sahibi olmak hepimizin umudu çünkü tasarruf finans sistemlerinde faizsiz kredi sahibi olabiliyorsunuz.

birevim faizsiz konut

Tasarruf Finans Sisteminde Birevim ’in Tavsiyeleri Nelerdir?

Eğer 18 yaşını doldurduysanız daha fazla beklemenize gerek yok belli bir gelire sahipseniz peşinat biriktirmeden de sistemde ev sahibi olma şansınız var.

Kısa sürede ev sahibi olabilir ve güvende hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.  Birevim 2006 yılından bu yana yatırımlarını artırmaya devam ediyor. Özellikle dar ve orta gelirli vatandaşlara ev sahibi olabilmeleri için fırsatlar ve kampanyalar sunuyor.

Sistemlerinde çekilişli ya da çekilişsiz sitemlerden birini tamamen kendi inisiyatifinizde belirleyebilirsiniz.

Faizsiz, peşinatsız ve küçük taksitlerle ev almak için nasıl hazırlanmanız gerekir;

    • Gelir ve gider listesi hazırlayın
    • Dışarda yemek yeme alışkanlığınızı azaltın.
    • Gereksiz alışverişler yapmayın.
    • Gereksiz ödenen faturalardan kurtulun. Belki hiç izlemediğiniz bir kanala abonesiniz? Lütfen her ödemeyi kontrol edin.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.


Neden Eskişehir’de Gayrimenkule Yatırım Yapmalıyım?

  1. yüzyılın aynı döneminde ve büyük bölümünde, gayrimenkul yatırımcıları gayrimenkul yatırımlarından elde edilen birden fazla gelir akışı nedeniyle cazip getiriler sağladılar.

Kiralar genellikle enflasyonla birlikte yükselirken, emlak üzerindeki ipotek ödemeleri sabit kalır. Bu, mülkü tutma giderini artırmadan nakit akışını artırır.

Birçok yatırımcı, belirli özelliklere sahip olmadıkları veya iyileştirmeler kullanabilecekleri için mülkleri kasıtlı olarak uygun bir fiyata satın alır.

Gayrimenkule yatırım yapmak isteyebileceğiniz birçok neden var. Bu, boş bir rüya gibi ve “normal insanlar” için ulaşılamaz görünebilir. Birçoğu, tonlarca parayla bilgili bir yatırımcı olmaları gerektiğini düşünüyor- ancak biraz sağduyu ve araştırma ile, yeni başlayanlar için bile oldukça erişilebilir. Bu alana dalmak isteyenler için ilk adımın mali durumlarını değerlendirmek gereklidir.

Eskişehir üniversite şehri ve İstanbul’dan hafta sonu dahil buraya kaçmak isteyen çok alacağınız evde oturmak istemezseniz kiralama yapabilirsiniz.  Doğal güzellikleri ile göz dolduran bu üniversite şehrinde bir mülke yatırı yapma şansını öğrenciler bile değerlendirebilir.  Küçük taksitlerle ev alma şansına sahipsiniz.

Eskişehir’de ev almak iyi bir yatırıma imza atmak demektir.  Faizsiz konut avantajını değerlendirebilmeniz için Birevim her zaman yanınızda yer almaktadır.  Bu yazıda size en avantajlı şekilde nasıl ev alınır bilgi vereceğiz.

Eskişehir Birevim Şubesi irtibat Bilgileri Nelerdir?

Ev almak için aşağıda bilgileri bulunan Birevim şubesi ile irtibata geçebilirsiniz.  Kısa sürede ev sahibi olmanın avantajlar dünyasına siz de dahil olun.  Pandemiyi fırsata çevirmeye hazır mısınız? Arayın ve size en uygun kampanyalı sistem ile Birevim avantajlarından faydalanın.

Eğer şubeye gitmek istemezseniz görüntülü görüşmeler yapmak için randevu alabilirsiniz.  Erteleme bugün ev sahibi ol.

0222 220 92 69 – Hoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. No:19/A Tepebaşı / Eskişehir

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

three × three =