xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Burdur Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Burdur kredisiz taksitle ev almak isteyenler; küçük taksitler ile, faiz ödemeden, hayal ettikleri evleri satın alabilmektedirler. Birevim uzun yıllardır birçok insanın ev ve araba sahibi olmasını sağlamış bir tasarruf firmasıdır. Güvenilirliğini kanıtlamış olan firma; ilk evini almak veya yatırım amaçlı ev almak isteyen herkese yardımcı alabilmektedir. Her ay kira ödemesi yapar gibi Birevim’e ödeme yapıldığında; seçilen tasarruf yöntemine göre vade ortasında, ödemeler sonlandığında veya tespit edilen sıra geldiğinde evin tapusu alınabilmektedir. Satın almak istenen evi başvuru sahibi kendisi seçmektedir. İster yüz yüze ister arayarak Birevim sistemi ile ilgili bilgi alabilmektedir.

birevim faizsiz konut

Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

Burdur faizsiz ev satın almak isteyenler; vade farkı olmadan, peşinat ödemeden, bankalardan konut kredisi çekmeden ev sahibi olabilmektedirler. Dosya masrafı veya herhangi bir başka sürpriz masraf olmadan, sadece alacakları evin tutarı kadar geri ödeme yaparak istedikleri evi alabilmektedirler. Burdur taksitle ev satın alanların geri ödemelerinde gecikme faizi veya yıllık faiz uygulaması yoktur.

30 yıldan çok daha uzun süredir Birevim ev ve araba almak isteyenlere çeşitli tasarruf yöntemleri sunmaktadır. Peşinat biriktirecek kadar tasarruf yapamamış olanlar, aylık kira öder gibi düşük tutarlar ile ödeme yaparak hayallerindeki evi alabilmektedirler. Ev sahibi veya belirsiz kira tutarları gibi problemler ile uğraşmadan, aydan aya kendi evinde kira öder gibi oturarak evin tapusu alınabilmektedir.

Aylık Bütçenize Göre Ödeme Planını Belirleyebileceğiniz Ev Alma Fırsatları

Burdur banka kredisiz ev satın almak isteyenler, aylık gelirlerine göre bir ödeme planı oluşturabilmektedirler. Bankaların takip listesinde olan, kredi notu düşük olan, kredi başvurusu yapamayanlar; çok daha avantajlı bir şekilde kredi notları düşük olsa dahi istedikleri evi alabilmektedirler. 480 aya kadar vade seçeneği ile aylık bütçelerinden tasarruf edebilecekleri tutarı taksit tutarı olarak belirleyebilmektedirler. Sıra tespitli, serbest planlı ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi olmak üzere 3 farklı tasarruf planı bulunmaktadır. Bunlardan kendisine en uygun olanını seçerek ödemelere başlayabilmektedirler.

https://www.birevim.com/ adresi üzerinden Birevim’in tasarruf planları ile ilgili bilgi alınabilir ve Birevim yetkilileri ile iletişim kurulabilmektedir. Aynı zamanda en yakın Birevim şubesi de bu adres üzerinden bulunabilmektedir. Burdur senetle ev almak isteyenler için sıra tespitli tasarruf yöntemi; noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile evi ne zaman alacağınızın belirlenmesine dayanan sistemdir. Serbest planlı tasarruf yönteminde, evini teslim alacağı tarihi kişi kendisi belirlemektedir. Konut değer endeksli tasarruf yönteminde; evin teslim alınacağı tarih noter huzurundaki çekilişe göre belirlenmektedir. Ancak bu yöntem ile evin değeri korunabilmektedir. Konut fiyat endeksi esas alındığında, evin değeri de buna oranla artmaktadır. Dolayısı ile evin teslim edileceği tarih geldiğinde; artan değer üzerinden evin alımı yapılabilmektedir.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Adem Bey,
   Organizasyon ücreti verilen hizmetin bedeli olarak değerlendirilebilir. Organizasyon ücreti bedeli oranları yüzde 7 ile 12 arasında değişmektedir.

 1. Gökhan Çetin Reply

  Burdurda arkadaşım birevimle ev sahibi olmuştu çok rahat ödedi faiz olmadğından taksitleri çok düşüktü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

twelve + 13 =