xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
16 June, 2024

Bolu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bolu kredisiz taksitle ev sahibi olmanın oldukça fazla seçeneğini sunan Birevim sayesinde siz de kendinize en uygun yöntemi seçerek ev sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin bütün illerinden ev alma imkanı sayesinde yaşadığınız şehirden bağımsız olarak siz de Bolu’dan ev sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Bolu’da yaşıyor ve farklı bir şehirden ev almak istiyorsanız Birevim sizin için ideal seçenektir. Birbirinden farklı yöntemleri sayesinde her kesime hitap eder.

birevim faizsiz konut

Ev almak için birikim gerektirmeyen Birevim sayesinde Bolu banka kredisiz ev sahibi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda kredinin faizini ödeme, kredi başvurusu yapma, kredinin çıkıp çıkmayacağını bilememe gibi sorunlar da yaşamazsınız. Bu sayede ev almak daha zahmetsiz bir hale gelir.

Birevim Kampanyalarının Birbirinden Avantajlı İçerikleri

Birevim aracılığıyla ev sahibi olmak istiyorsanız aylık kampanyalara ve genel kampanyalara göz atabilirsiniz. Bu kampanyalar hakkında aşağıda bilgi verilmiştir; ama daha detaylı bilgi için https://www.birevim.com/ sitesine girebilirsiniz. Bolu taksitle ev alma kampanyaları şunlardır:

 • En Uygun Maliyet: Çift rakamlı tasarruf programlarını içerir ve bu sayede ev sahibi olmak isteyenler daha uygun imkanlar ve fiyatlar sunar.
 • En Uygun Teslimat: Tek rakamlı tasarruf programlarını kapsar ve bu sayede daha hızlı bir şekilde hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.
 • Tasarrufa İlk Adım Paketi: Birlikte tasarruf ekonomisi sayesinde sadece ev değil; beyaz eşya, süpürge, cep telefonu, akıllı saat gibi ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz.
 • Büyüyen Tasarruf Yöntemi: Bu kampanya, ev teslim günleri gelen kişilerin toplam tasarruf tutarlarını enflasyona göre almalarını sağlar. Bu sayede toplam tasarruf tutarları enflasyona karşı korunur.

İçerik bakımından farklı olan bu kampanyalar sayesinde siz de ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir ve ev alma konusunda kendinizi daha da rahatlatabilirsiniz.

Faizsiz Taksitle Ev Sahibi Olun

Faiz ödemeden taksitle ev sahibi olmak istiyorsanız Birevim sizin için idealdir. Bu sayede Bolu faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişiler ekstra ödeme veya peşinat olmadan hayallerindeki eve kavuşabilirler.

 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi: Öncelikle evin ne kadar olduğu belirlenir. Daha sonra ise aylık ödenecek tutar ve buna göre kaç kişilik tasarruf grubunda yer alınacağına karar verilir. Sıra bekleme sürecine girilir ve sıra geldiğinde noter huzurunda evin ne zaman teslim alınacağı belirlenir. Tam belirlenen tarihte ev teslim edilir. Teslim edildikten sonra aylık ödeme planı yeniden düzenlenir; aylık tutar %8 oranında artırılır ve borç daha kısa sürede biter.
 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2: Bu yöntemin ilk versiyondan tek farkı daha fazla kişinin olduğu tasarruf gruplarında yer alabilme imkanı vermesidir. Bu sayede aylık ödenecek tutar daha azdır. Ayrıca evi teslim aldıktan sonra aylık ödeme tutarında %6 oranında bir artış olur.
 • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi: Peşinatlı veya peşinatsız olarak ödeme yapılabilir. Ara ödeme zorunluluğu olmadığından evinizin borcunu daha hızlı bitirebilirsiniz.
 • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi: Bu yöntemde ev sahibi olmak isteyenlerden kesinlikte ön ödeme istenmez. Aylık taksitler konut fiyat endeksine göre belirlenir ve 120 kişiye kadar olan ödeme gruplarından biri seçilebilir.

Birevim sayesinde Bolu senetle ev sahibi olabilir ve bu işleminizi oldukça güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Aynı zamanda Birevim’in tüm avantajları ile tüm fırsatlara sahip olabilirsiniz.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Kadir Öztürk Reply

  Günümüzde artık popülerleşen bir sistem faizsiz ev sistemleri ve bu sayede çevremde ev sahibi olan çok kişi var, bir arkadaşım ikinci evi aldı 🙂

 2. Büşra Can Reply

  Kredi derdi yok, faiz derdi yok, peki başvuru yaptıktan ne kadar süre sonra dönüş yapılıyor?

 3. Başak Yilmaz Reply

  Çok güzel evler var Bolu’da ve onlara böyle faizsiz bir fırsatla sahip olabilmek gerçekten çok iyi

 4. Gaye Arslan Reply

  Kredisiz ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi bir fırsat, bende yakın zamanda başvurup ev almayı düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

ten + 7 =