xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
25 February, 2024

Çankırı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Çankırı kredisiz taksitle ev satın almak isteyenler, aydan aya kira öder gibi istedikleri tutarda taksit ödeyerek Çankırı’da istedikleri eve sahip olabilmektedirler. Herkesin ev sahibi olabilmesini amaçlayan Birevim; ev alabilmek için gerekli olan peşinatı biriktirememiş, bankadan kredi alabilmek için gerekli kredi notuna erişememiş olanları da düşünmektedir. Peşinat, ara ödeme, faiz talep etmeden kredi vermektedir. 480 aya kadar vade seçeneği ile ev sahibi olunabilmektedir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren ve birçok kişiyi ev ve araba sahibi yapan bir firma olduğu için seneler içerisinde güvenilirliğini kanıtlamıştır. Kira zammı veya banka faizi gibi dertler olmadan Birevim ile düşük taksitler ödeyerek kendi evinde oturabilmek mümkündür.

birevim faizsiz konut

Size En Uygun Tasarruf Yöntemi İle İstediğiniz Evi Alın

Çankırı faizsiz ev satın almak isteyenlere Birevim tarafından 4 tasarruf yöntemi sunulmaktadır. Birevim’in tasarruf yöntemleri aşağıdaki gibidir:

 • Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile noter huzurunda sıra tespiti yapılmaktadır ve noterde belirlenen tarihte ev teslim alınabilmektedir. Peşinat ödemesi yapılmasına gerek olmadan istenen ev alınabilmektedir.
 • Sıra tespitli tasarruf yöntemi v2; ilk defa Birevim’in uygulamaya başladığı bir tasarruf yöntemidir. 480 kişiye kadar müşterilerini tasarruf programlarına dahil etmektedirler. Noter huzurunda sıra tespiti ile bu programa dahil olanların evlerini teslim alacakları tarih belirlenmektedir. Faiz, vade farkı, ek maliyet gibi ödemeler talep edilmemektedir.
 • Çankırı taksitle ev satın almak isteyenler, serbest planlı tasarruf yöntemi ile ev alabilmektedirler. Bu yöntemde kişi bütçesine göre ödeme planını kendisi belirlemektedir.
 • Konut değer endeksli tasarruf yöntemi kapsamında, satın alınacak olan evin değerinin korunması amaçlanmaktadır. Merkez Bankası tarafından açıklanan konut fiyat endeksi kapsamında evin değeri güncellenmektedir.

Uygun Şartlar İle Ev Sahibi Olun

Ek masraflar çıkmadan, sadece almak istediği evin bedeli kadar geri ödeme yaparak ev sahibi olmak isteyenler; https://www.birevim.com/ adresi üzerinden Birevim’in şartlarını inceleyerek istedikleri tasarruf sistemine dahil olabilmektedirler. Banka kredisi ile ev sahibi olma şartları ile kıyaslandığında; Çankırı banka kredisiz ev satın almak Birevim ile oldukça avantajlı olmaktadır. Elde edilen avantajlardan bazıları ise aşağıda verilmiştir:

 • Peşinat veya faiz ödemeden istenen ev satın alınabilmektedir. Birevim müşterilerinden sadece katılım bedeli talep etmektedir. Diğer kurumlara ödenecek faiz oranı ile kıyaslandığında; oldukça uygun bir tutar olmaktadır.
 • Ara ödeme cezası verilmemektedir. Bu sebeple ara ödeme yapılmasına gerek olmadan sadece borç tutarı azaltılmak istendiğinde ara ödeme yapılabilmektedir.
 • Birevim müşterileri istedikleri konumdaki evi Birevim ile satın alabilmektedirler.
 • Satın alınacak olan ev, kişinin kendisi tarafından seçilmektedir.
 • Çankırı senetle ev satın almak isteyenler, ilk evleri veya yatırım amaçlı aldıkları ikinci evleri olması fark etmeksizin tasarruf sistemlerine dahil olabilmektedirler.
birevim
Paylaş

8 Comments

 1. Şaban Gül Reply

  Krediye bulaşmadan ev sahibi olabilmek güzel şey ancak çok bekletiliyor diye bir duyum var, ne kadar doğru acaba?

  1. admin Reply

   Merhaba Şaban Bey,
   Sisteme dahil olduğunuz toplam tutar ve ödemlerinizi miktarı sizin hangi gruba dahil olacağınızı belirlemektedir. Sonrasında kura çekilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × 2 =