xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Yatırımcıların Yeni Gözdesi Dikkat Çekiyor

İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan şehir içi banliyö trenleri olarak bilinen İZBAN’ın devreye alınmasıyla ilçenin değeri daha avantajlı hale geldi. İhracat anlamında yaşanan artışın gayrimenkul yatırımcılarının rotasını Torbalı ilçesine doğru yöneltmesine neden oldu. İhracat rakamları karşılaştırıldığında 61 ili geride bırakacak derecede önemli hale gelen Torbalı ilçesinde gayrimenkul yatırımcıları bölgede sık sık araştırmalar yaparak yatırımlarını ilçe üzerinde yoğunlaştırmaya başladı. En düşük konut kredisi kullanarak bölgeden gayrimenkul almak karlı yatırım fırsatı sağlıyor.

birevim faizsiz konut

Karlı Yatırım Yapmak İsteyenlere Fırsat

Özel bir şirketin gayrimenkul ve yatırım danışmanlığından alınan bilgilere göre Torbalı bölgesinde nüfus yoğunluğu olması, ulaşım olanaklarına yakınlığı ve sanayi bölgesine olan yakınlığı göze alındığında yatırım için avantajlı olduğuna dikkat çekiliyor. Ankaralı şirketin yatırım danışmanlığını yapan Ali Hakan Karahalil yatırım için Torbalıyı tercih ettiklerini belirtiyor. Torbalının Ayrancılar bölgesinde büyük arsa yatırımları yaptıklarını ve son 1,5 yıl içinde bölgeye 750 dönümlük arsa satın aldıklarını da sözlerine ekledi.

Torbalı Yatırımlarda Gelecek Vaad Ediyor

Torbalı ilçesinde uzun süren araştırmalar ve değerlendirmeler yaptıktan sonra ellerinde daha çok alternatif bölge olmasına rağmen kararlarını ilçeden yana verdiklerini kaydeden yatırım danışmanından alınan bilgilere göre bunun sebebinin bölgenin gerek kısa vadeli gerekse uzun vadeli arsa yatırımı, üst yapı yatırımına uygun olmasından kaynaklandığını açıkladı. Sanayinin bölgede çok gelişmiş olması, nüfus yoğunluğunun olması nedeniyle ilçenin göç alması, konut ihtiyaçlarının artması bölgeye olan talebi de artırıyor. Otoban avantajı olan bölgede çevre ilçe ve illere ulaşım kolaylığı sağlıyor. Havalimanına yakın konumda olması ve metronun da gelmesiyle yatırımcıların dikkatini çeken Torbalı’dan konut kredisi faiz oranları düşük seyrederken konut almak yatırımın değerini katlayabilecektir. Şehir içi ulaşımın kolay yapılan Torbalı ilçesi, yatırım yapmak isteyenlere gelecek vaad edecek kadar gelişmektedir. Yatırımlarını katlamak veya konut sahibi olmak için İzmir’in güzide mekanından konut veya arsa almak geleceğe yapılan karlı adımlar oluşturabilecektir. Arsa değerlerinin sürekli artışa geçtiği ve konut fiyatlarının da hızla yükseldiği bölge yatırım için yer arayanlara alternatif bölge olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

twenty − 15 =