xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

TOKİ Başvurusu 2020 Şartları 3+1 Daire Ödeme Planı

Hangi büyüklükte olursa olsun, bir ev inşa etmek sadece gayrimenkul fiyatları nedeniyle değil, aynı zamanda yapı malzemelerinin maliyeti nedeniyle de giderek zorlaşıyor. İnşa etme zamanı geldiğinde, çoğu insan genellikle ahşap, beton ve tuğla gibi daha geleneksel inşaat malzemelerini düşünür. Bununla birlikte, seçtiğiniz malzeme türleri ile yaratıcılık kazanarak, yeni evinizin maliyetini düşürmeye yardımcı olacak ucuz yapı malzemeleri seçmek mümkündür.

birevim faizsiz konut

Ucuz bir evin nasıl inşa edileceğini araştırdığınızda, tüm evin inşası veya çeşitli parçalar için alternatif malzemelere bir göz atın. İnşa edilecek ucuz evler ararken kullanılabilecek en yaygın malzeme türlerini seçin. Yaşadığınız yere, yaşadığınız iklime ve yerel bina sitemlerinin ne olduğuna bağlı olarak, bu malzemelerden bazıları yeni eviniz için seçenekler olabilir. Ucuz yapı malzemeleri olmasının yanı sıra, birçoğu geleneksel olanlardan daha çevre dostudur.

Dar yâda orta bütçeli biri olarak yazdıklarımızdan sonra hazır bir ev satın almanı daha makul olduğunu düşünüyorsanız.  Toki sizlere bu imkânı sağlıyor.  İşte 2020 TOKİ başvurusu şartları;

Toki Başvuruları Çok Yakında Başlıyor!

Toki büyük bir depremin ardından 1924 yılında başlayan varlığını günümüze kadar kendini yenileyerek ulaşmıştır. Düşük ve orta gelirli ve ev sahibi olmayan kişilerin başvuru yapabileceği sistemde faizsiz ev sahibi olmak istiyorsanız, Toki 2020 başvuruları çok yakında başlıyor.

Toki vatandaşına sadece ev olarak değil, okul, üniversite gibi inşaatlar ile de destek vermektedir. Kültürümüze uygun yatay mimari anlayışı ile hizmet veren Toki 2020 başvuruları şimdilik 24 ilde başladı.

Toki tarafından düşük fiyatlar ile sunulan 2+1 ve 3+1 konutlara sahip olmak için başvurular kamu bankaları aracılığı ile yapılmaktadır. Ancak şuan küresel salgın sebebi ile ertelemeler söz konusudur.

Toki uzun yıllardır binlerce kişiye sağladığı uygun fiyatlı konut avantajlarını sürdürmeye devam edecektir.  Özellikle engelli, dul ve yetimlere öncelik sağlanarak özel kontenjanlar ayrılmaktadır.

Kura çekimi ile adaletli bir şekilde yapılan çekilişler birçok kişiye umut olmaya devam etmektedir.

Faizsiz ve küçük taksitler ile Toki aracılığı ile ev sahibi olmak için takipte kalmanızı öneririz. İkametgâhınızın bulunduğu ilden ev başvurusunda bulunabilirsiniz.

Toki ve Küresel Salgın 

Devletin aldığı önlemler kapsamında vatandaşların sağlığını korumak adına 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında gerçekleştirilen kura törenleri iptal edilmiştir. Elbette bankalardan ödemelerin geri alınması ırasında doğabilecek riskler sebebi ile hak sahibi olmayan vatandaşların başvuru bedelleri sağlık risklerini engelleme amacıyla kuralar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kura tarihleri ve başvurular ile ilgili Toki resmi sitesinden duyuruların yakın bir tarihte yapılması beklenmektedir.

Pandemi sebebi ile erteleme ve iptallerden önce Toki’den hak kazandı iseniz; Başvuru ve Hak Sahipliği Kura Sonuçlarına Toki resmi sitesi üzerinden il bazlı ulaşabilirsiniz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × three =