xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Uzun yılardır hayalini kurduğunuz arabaya ulaşmak artık peşinatsız mümkün desek! Ne düşünürsünüz?  Senetle araba almak mümkün mü?  Peki, mümkünse nasıl? Senetle araba nasıl alınır? Artan banka faizleri 1990 yılından beri ülkemizde bulunan bir sistemin gelişimine katkı sağladı. Nasıl mı?

birevim faizsiz konut

  • Peşinatsız,
  • Vade farksız,
  • Faiz ödemeden

Senet ve karşılıklı bir sözleşme ile mümkün! Aylık ödeyebileceğiniz rakamı kendiniz belirleyerek faizsiz senetle araba alabileceğiniz şirketlerin uzmanlarına ulaşarak bir teklif alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aylık ne kadar bir taksit miktarını ayırabileceğinizi bilmektir.

Senetle Araba Alma

Aynı şekilde senet yâda taksitle araba almak aslında ülkemizde 1990 yılından beri var.  Ancak son zamanlarda artan faiz oranları bu faizsiz senet yâda taksitle araba alma sistemlerinin gelişimine olanak sağladı.

Üstelik dilediğiniz zaman borcun tamamını da faizsiz şekilde kapatabilirsiniz. Peşinat ödemeden otomobil sahibi olmanın da kapılarını açan sistem de senetle yâda taksitle araba almak çok kolay! İkinci el yâda sıfır bir araç tercih edebilirsiniz.

Faizsiz Araba Alma Yöntemleri

Faizsiz sistemi yürüten şirketler esnek ve müşterinin bütçesine bağlı ödeme planları sunar. Sıra tespitli tasarruf yöntemi ve serbest planlı tasarruf yöntemi ödeme planları bunlardan ikisidir.

İlk olarak satın almak istediğiniz otomobilin tutarını belirlemekle işe başlayın. Ardından herhangi bir peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar verin. Dilerseniz peşinat ödeyebileceğiniz gibi herhangi bir ödeme yapmadan da arabanızı satın alabilirsiniz.

Ayrıca yapacağınız ara ödemenin miktarını da belirleyebilirsiniz. Arzu ederseniz ara ödeme yapmanıza da gerek yoktur. Bir diğer nokta da ayda ne kadar ödeme yapabileceğinize karar vermenizdir. Tüm bu etkenleri belirledikten sonra tercih ettiğiniz şirkete başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sıra tespitli tasarruf yönteminde, sıranız noter huzurunda belirlenir. Böylece güven konusunda bir tereddüdünüz olmayacaktır. Aracınızı teslim alacağınız tarih de bu esnada belirlenmiş olur.

Bu yöntemde de otomobil bedelini kendiniz belirlersiniz. Ödeyeceğiniz taksit tutarı belirlidir. Otomobilinizi aldıktan sonra taksit tutarını yükselterek daha hızlı ödemelerinizi tamamlama imkânınız da bulunur.

Bu sektörde uzun yıllardır çalışan kişilerce yönetilen faizsiz ve vade farksız araç satın alabileceğiniz şirketler devlet tarafından sıklıkla denetlenmektedir.  Ancak görülen o ki 2018 yılından beri bu sistemin ekonomiye büyük katkısı vardır.  Özellikle yastık altı paraların ekonomide yer alamsı gibi…

birevim
Paylaş

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

eleven − seven =