xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

İstanbul Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Dağı taşı altın yedi tepeli kent İstanbul’da ev alma artık hayal değil. Küçük taksitler ile ve ödeme avantajları ile İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenlerin buluşma adresi Birevim şubeleri. Birlikte tasarruf yöntemi olan Birevim 30 yılı aşkın süredir insanları ev hayali ile buluşturuyor. Peşinatsız ve faizsiz ev alma yöntemlerini değerlendiren binler ev sahibi olurken bu sayı her geçen yıl artıyor. İnsanların bankaların sağladığı faizli kredi seçeneklerini karşılayamayanların umudu Birevim olmaya devam ediyor.

birevim faizsiz konut

Hayaller Küçük Tasarruflarla Gerçekleşiyor

Faiz nedeni ile istediği eve iki katı para ödemek zorunda kalan insanlar hiç faiz ödemeden hatta peşinat dahi vermeden sahip oluyor. Hayalleri küçük tasarruflar ile gerçekleşen vatandaşlar ister sıra tespitli tasarruf yöntemi ile ev sahibi oluyor. İsterse serbest planlı tasarruf yöntemi ile. Serbest planlı tasarruf yöntemini seçen katılımcılar evinin teslim tarihini bilir. Zaten o düşüncedeki insanlar için geliştirilen yöntemde İstanbul kredisiz ev alma fırsatını yakalayan İstanbullular tüm ödeme planını kendi oluşturur.

Dünya Kenti İstanbul’da Kendi Evinde Otur

Katılımcı peşinat verip vermeyeceğini, aylık ne kadar taksi tutarı ödeyeceğini ya da kaç aylık taksitler ile ödeme yapabileceğini belirler. Belirlenen şartlara göre evin teslim tarihi netleşir, faiz yükü altına girmeyen katılımcı küçük taksitler ile ev sahibi olur. Metropolde kira fiyatlarının çok fazla olmasının etkisi ile insanlar dünya kenti İstanbul’da kendi evinde oturmak ister ancak çoğu insan için bu sadece bir hayaldir. Bir kenara birikim yapamayan hiçbir şekilde peşinat veremeyecek olanlar yalnız bu hayal ile yaşar. Ancak Birevim sayesinde hayaller uzak değil. Gelir durumu ve bütçesine göre kendi şartlarında ev sahibi olan İstanbullular hem kira yükünden hem de faiz probleminden uzak bir şekilde hayaline kavuşur. İstanbul taksitle ev alma konusunda diğer illere göre biraz daha dezavantajlı bir kent.

Binleri Hayalleri İle Buluşturuyor

Çünkü bu koca şehirde taksitle ev alabilmek için hem maddi durum iyi olmalı. Hem de taksit imkanı sunacak işletmelerin güvenirliği kafalarda soru işareti. Ama 30 yılı aşan süredir istikrarlı ilerleyişini sürdüren Birevim verdiği güven ile binleri hayalleri ile buluşturuyor. Bireysel tasarrufları birlikte tasarrufun finansman gücü ile bir araya getiren sistem milli ekonomi modelini benimseyen politikaya sahip. Orta ve dar gelirli insanları ev sahibi yapma hedefinde yürüyen sistem sunduğu avantajlar sayesinde insanları mutluluğa taşıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

5 × five =