xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Isparta Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Türkiye’de isteyen herkes hiç peşinatsız vade farksız ve faizsiz ev sahibi oluyor. Peşinat ödemeden herkesin bütçesine uyan şartlarda ev sahibi olmasını sağlayan Birevim, sunduğu yöntemlerle binlerce insanı ev sahibi yaptı. Gül şehri Isparta kredisiz ev alma yöntemlerini en fazla kullanan şehirlerin başında geliyor. Ispartalılar mali durumlarına ve ödeyecekleri şartlara göre kendi taksit tutarlarını ve bedelini belirliyor. Birevim tarafından sunulan birçok avantajlı yöntem arasından kendisine en uygun yöntemi belirleyen vatandaşlar çok kısa sürede evlerini teslim alıyor.

birevim faizsiz konut

Birevim İle Ev Almak Çok Avantajlı

Birevim yöntemleri ile artık ev alma çok daha kolay ve çok daha avantajlı. Yöntemlerden birini seçen insanlar öncelikle alacakları evin nerede olacağına karar veriyor. Karar verdiğinde sisteme bu konuda gerekli bilgilendirmeyi yapıyor. İster peşinatlı isterse hiç peşinat vermeden aylık ne kadar taksit ödemek istediğini belirliyor. Birevim emlak ve finans danışmanları tüm gelir sahiplerine göre uygun yöntemi seçme konusunda destek sağlıyor. Aylık ödenecek taksit tutarı ve taksit vadesinin belirlenmesinin hemen ardından birlikte tasarruf yönetiminin kullandığı yöntemlerden birini seçiyor.

Sorunsuz Ve Sıkıntısız Teslim

İster 84 isterse 480 kişiye kadar değişen farklı sayıdaki oluşturulmuş olan gruplara dahil oluyor. Tasarruf programı işleminin de sona ermesiyle birlikte alınmak istenen ev ile ilgili tüm konular yazılı hale getirilerek karşılıklı imza altına alınıyor. Ve herkesin merak ettiği konu evin ne zaman teslim alınacağı konusu. Bunun için noter huzurunda bir çekiliş gerçekleştiriliyor, yapılan çekilişte katılımcıların evlerini ne zaman teslim alacağı ve bu konudaki tarih aralığı belirleniyor. Sırası gelen o tarihte sorunsuz ve sıkıntısız evini teslim alıyor.

Geleceğe Yapılan Yatırım

Bu süreç içerisinde dilerse peşinat yatırarak daha hızlı şekilde evine kavuşabildiği gibi aynı zamanda borcunu da çok kısa sürede bitiriyor. Isparta taksitle ev alma şansına sahip olan önemli illerimizden birisi. Gül diyarını cazibesi merkezi haline getiren ve başarılara imza atan kurum üniversitelerdir. Okumak için kente gelen öğrenciler kira ödemek yerine küçük taksitler ile ev sahibi oluyor. Ve geleceklerine yaptıkları ilk yatırımı bu tasarruflarını değerlendirerek gerçekleştiriyor. Sıra tespiti yönteminde katılımcılara evleri teslim aldıktan sonra binde 4,5 oranında bir taksit tutar artışı yansıtılır. Burada amaç insanların kalan borçlarını çok daha kısa sürede bitirerek rahatlamasına katkı sunmaktır. Kısa sürede ev sahibi olan yatırımlarını arttırmaya devam eder.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

12 − 5 =