xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
27 September, 2020

Günümüzde En Büyük Sorunlardan Biri Konut Sahibi Olmak

Büyük sorunları görmezden gelmek, ciddi bir şekilde düşünmeden hareket etmek, ödemeler esnasında büyük sıkıntılara neden olmaktadır. Aile faciaları, intiharlar meydana gelmiştir. Günümüz banka kredileri, % 75 ev kredisi verir. Eviniz 100 lira ise 200 lira olur. Ödemeler yetişmeyince, ödemelere faizler binmeye başlar. Evinizin fiyatı 300 liraya yaklaşır. En sonunda verdiğiniz para ile birlikte evinizi de bankaya kaptırırsınız.

birevim-reklam

Konut Sahibi Olmanın Yollarından Biride Faizsiz Ev Kredileridir

Huzurlu bir şekilde ev sahibi olmak için faizsiz en uygun konut kredisi veren kurumlar, kar payı ile çalışmaktadır. Faizsiz konut kredilerinin faizsiz olduğunu anlamanız için faizin ne olduğunu bilmeniz gerekir. Faiz, ticaret değildir. Faizli kredi, borç para vermektir. Haksız borç para verme sistemi olan faizli kredi, genellikle parası olmayanların ve zor durumda kalanların imdadına yetişiyor! Bu yetişme, sizin derdinize derman olmak için değildir.

Faizsiz Çalışan Kurumların Farkı

Bu kurumların farkını anlamak için faizi bilmek gerekir. Ticaret ve faiz zıt kutuplardır. Ticaret alış-veriştir. Faiz ise, borç para vermektir. Ticaret mantığı ile size ev satan faizsiz kurumlar, faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için alternatiftir. Ne kadar ödeyebilirseniz o kadar taksit yapıyorlar. İsteyen için senet yapıyorlar. Ev fiyatlarının artışı ise T.C. Merkez bankasının verilerine göre düzenlenir. Güncel ev fiyatları ile ödemeler yapmaktasınız.

Yani kira öder gibi ev sahibi oluyorsunuz. Güncel ev fiyatları ile dövizden ve faizden etkilenmezsiniz. Ev fiyatlarının çıkması veya inmesi, ödemelerinize yansır. Bu nedenle, ödediğiniz para oturduğunuz evin parasıdır. Hizmet bedeli alan kurumlar belli bir komisyon almaktadırlar. 100 lirada % 15-20 gibi bir oranla komisyon alan kurum, size ev satmaktadır. Faizli borç para ile çalışmamaktadır. Bu farkı fark ederseniz, size ev satanlarla muhatap olmuş olursunuz. Her kimden ev alırsanız alın, öncelikle faizsiz ise, faizin ne olduğunu öğrenip, faizsiz denilen projeleri incelemelisiniz.

Daha sonra, sözleşme konusunda inceden inceye düşünmelisiniz. Ticarette ölçersin biçersin işine gelirse alırsın. Pahalı gelirse almazsın, kesene uyarsa alırsın. Buna ticaret denilmektedir ve ticaret helaldir. Hizmet bedeli ile çalışan kurumlar, size uygun taksitler sunmaktadır.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir