xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Relax Plus Projesi

Başkentte son zamanlarda gerçekleşen göç sebebi ile yeni yaşam ve çalışma alanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konut projelerden biri de Relax Plus Projesi’dir. 14.922 metrekarelik arsa üzerinde Fırat Life Style, Dimaş İnşaat, Mikro İnşaat ve Evon İnşaat ortaklığında inşa ediliyor. 7 bloktan oluşan proje 17 kat ve 1500 konuttan meydana geliyor. Ankara’da Çankaya Çay Yolu Yaşamkent semti içinde yer alan Relax Plus Proje güvenli emlak yatırımlarından biridir. Projede yeşil alanlar için oldukça büyük bir alan ayrılmıştır. Relax Plus Projenin dış mimarisinde Metalik siyah renge ağırlık verilmiştir.

birevim faizsiz konut

Relax Plus keyifli bir yaşam sürebileceğiniz güvenlikli ve güvenli projelerden biridir. Sizin için güvenlik birinci noktada ise; konut güvenliğini en iyi şekilde sunan projede çelik kapı, otomatik yangın söndürme sistemi, yangın ve duman dedektörü, güvenlik kameraları, kapalı devre video sistemi, 24 saat güvenlik, görüntülü interkom sistemi, resepsiyon ve güvenlik girişi yer alıyor.

Bütçenize uygun konut projesi, arazi kullanımı, imar planları, kiracı hizmetleri ve konum bakımından en avantajlı projelerden biridir.

Relax Plus Kat Planları

1500 konuttan oluşan proje 7 blok ve 17 katlı olarak planlanmıştır.1+1 daireler balkonlu ve balkonsu şekilde tasarlandı. 42 metrekare ile 61 metrekare arasında değişen boyuttadır. 2+1 dairler ise 53 metrekareden başlıyor. Relax Plus Kat Planlarında sosyal alanlar oldukça zengin görünüyor.  Kat planlarından yola çıkarak aşağıdaki özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.

Kapalı yüzme havuzu şüphesiz kişilere en çok rahatlatan ve stres atmaya yardımcı sosyal alanlardan biridir.  Çocuklarımız geleceğimiz, çocuk oyun alanları, sauna, türk hamamı, fitness merkezi, basketbol, voleybol sahası yanısıra tenis kortu projeyi diğer projelerden ayırıyor. Açık otopark, merkezi uydu sistemi, süs havuzu da Relax Plus Kat Planlarında yer almaktadır. Projede merkezi ısıtma sistemi ile her alanda dengeli bir sıcaklık söz konusudur.

Relax Plus Ödeme Seçenekleri

1+1 daireler 159 bin türk lirasından 279 bin türk lirasına kadar değişken bir fiyat aralığı yer alıyor. Ayrıca 2+1 daireler 219 bin türk lirasından başlıyor ve 299 bin türk lirasına kadar değişebiliyor.

Relax Plus Projesi nde küçük metrekarelerde uygun düzenlemeler ile büyük yaşam alanlarına sahip olunması planlanıyor. Emlak yatırımcılarının ön görüsü 1+1 dairelerin minimum 1000 türk lirasından ve 2+1 dairlerin ise 1400 türk lirası ile 1500 türk lirası arasında  kiracı bulması yönündedir.

Relax Plus Projesi nde şuana kadar 5 blokta yer alan daireler satıldı. Bu projede tapu şekli kat mülkiyeti tapusudur.  Ve birçok daire şimdiye kadar teslim edildi .

En düşük 159 bin ve en yüksek 299 bin türk lirası olan daireler  için Albaraka ve Türkiye Finans Bankası ile anlaşmalarına istinaden faizsiz ev sahibi olmak mümkündür.

Relax Plus Özellikleri 

Yüzme havuzundan spor alanlarına oldukça zengin sosyal tesislere sahip Relax Plus Açık otopark ve merkezi uydu sistemi gibi birçok avantaja da sahip görünüyor.  Yapı denetimi tamamlanmış projede zemin etüdü yapılmış,deprem yönetmeliğineve yalıtım yönetmeliğine uygun görünüyor.

Relax Plus Ankara’da Çankaya’ya bağlı Yaşamkentte konumlandırılmıştır. Modern bir mimari tasarımı bulunan konut projesinde dış cephe siyah metalik bir renge sahiptir. Binada yer alan dairelerin dış cephelerinde  geniş camlar var.Ve bu camlar projenin fark yaratan noktalarından biridir.

2+1 şeklindeki konutlarda alanlar 77 metrekare olarak düzenlenmiştir. Küçük aileler tarafından tercih edilen projede ki daireleri öğrenci ve bekar kişilerde kiralamayı tercih edebiliyor.  Relax Plus konum bakımından oldukça avantajlı bir noktadadır. Büyük şehirlerde ki en büyük kolaylık metro avantajına sahiptir.

Relax Plus Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Çevre yoluna 200 metre uzaklıkta yer alan Relax Plus projesinde en büyük avantajlardan biri çevresinde eğitim kurumlarından hastanelere en gerekli merkezlerin var olmasıdır. Agua Park, Alış veriş merkezleri,Ptt vb noktalar çok yakınındadır. ODTÜ gibi üniversitelere ise oldukça avantajlı bir konumdadır.

D-200 otoyoluna ve O-20 otoyoluna 2 dakikalık mesafede ve elbette aracınız ile yolculuk edecekseniz bu güzergah tam size göredir. Toplu taşımayı tercih etmek istiyorsanız; otobüs duraklarından faydalanabilirsiniz.  Ankara merkez arasındaki mesafe sadece 20 dakikadır.

Relax plus peyzaj konusunda iddialı görünüyor. Küçük daireler tasarlamış olsa da peyzaj alanları oldukça geniş bir alana yayılıyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 + twenty =