xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Piazza Maltepe Projesi

Rönesans konut tarafından 42 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Piazza Maltepe Projesi 29 kat olarak planlanmıştır. 230 adet rezidans ve 21 katlı ofis bloğu ve açık alanların bulunduğu projede 1+1,2+1,3+1 daireler bulunuyor. Ayrıca farklı cephelerde tüm istek ve taleplere göre tasarlanmış daireler de yer almaktadır. Piazza Maltepe Projesi nde daireler 60 metrekareden başlıyor ve 212 metrekareye kadar büyüyor. 641 bin türk lirasından satışa sunulan daireler kampanya, indirim, ödeme planı ve seçenekleri için emlak danışmanınız ile irtibata geçmeniz gerekiyor.

birevim faizsiz konut

İstanbul Anadolu yakasında inşa edilen Piazza Maltepe Projesi şüphesiz ilçenin gelişimine katkı sağlayacaktır. Alışveriş merkezi, rezidans ve ofislerden oluşan proje bu bölgenin kalkınmasına da katkı sağlayacaktır.

Piazza Maltepe Projesi, E5 ana arteri üzerinde konumlanmıştır. Özellikle konum açısında tüm büyük şehirler için büyük kolaylık olan metro hattı (Maltepe- Esenkent) bu güzergah üzerinde yer almaktadır.

Piazza Maltepe Projesi 55 bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Alışveriş merkezinde ise dünyaca ünlü markalar yer alacaktır. 20 katlı bir ofis alanı da bu proje içerisinde yer alacaktır.

Piazza Maltepe Kat Planları

Modern mimari tasarımında ortada bir meydan tasarlanmıştır. Bu meydanda restaurant ve kafeler yer alacaktır. Hızlı yaşam içerisinde zaman tasarrufu sağlamanız için projenin içinde her ihtiyacınız düşünülerek planlanmıştır. Piazza Maltepe alışveriş merkezi alanı içinde meydan olacağından bahsetmiştik. Bu meydan konserler, sanatsal, kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapacaktır.

230 rezidans daireden oluşan lüks ve şık bir tasarıma sahip konut projesinde 1+1,2+1,3+1 daire tipleri mevcut. Ortalama 300 ofis çalışanı ve 1500 Alış veriş merkezi çalışanı ile ekonomiye ve işsizliğe büyük katkı sağlayacak gibi görünüyor.

Maltepe projesini Rönesans Yönetim Gurubu Ekipleri yönetecektir. En önemli kat planı detayı ise AVM bölümüne metro girişinin olmasıdır. Bu şüphesiz gerçekten büyük kolaylık sağlayacaktır.

Piazza Maltepe Ödeme Seçenekleri

Banka kredisi yada faizsiz bankacılık seçenekleri diyebiliriz. Peşin olarakta satın alabilirsiniz elbette.. Aşağıda yaklaşık fiyat bilgilerini paylaşıyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve size en uygun ödeme seçeneklerini öğrenmek için emlak danışmanınız ile irtibata geçmeniz gerekiyor.

Yatırım açısından konum önemlidir. Vesadece konumu dahi bu projeye yatırım yapmanız için yeterli bir sebeptir.

  • % 5 peşinat ile 60 ay için vade farksız,
  • 120 aya % 0.45,
  • 240 aya da % 0.79 vade oranlarıyla ev alınabiliyor.

Buna göre peşinatlar 25 bin liradan, taksitler ise 3 bin 700 türk lirasından başlıyor.

Daire Tipi

Fiyat Aralığı

1+1

641.000- 885.000 TL
+1

941.000- 1.561.000 TL

3+1

1.627.000- 1.933.000 TL

Piazza Maltepe Proje Özellikleri 

Piazza Maltepe projesinde toplu taşıma, açık ve kapalı otopark, fitness center, spor salonu, doğa yeşil alan, kafe, restoran, yürüyüş alanları, 7/24 güvenlik, çocuk oyun alanı, alışveriş merkezi, eğlence merkezi, sinema gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Piazza Maltepe projesi nde çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, alışveriş  merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, adalar manzaralı, kapalı otopark alanları bulunuyor.

Su deposu,hidrofor,jeneratör, asansör bina özelliklerine sahip yapının yapı denetimi yapılmıştır. Merkezi ısıtma sistemi sayesinde tüm alanlar aynı ısıya sahiptir.  Depreme karşı zemin etüdü resmi kurumlarca yapılmış olan Piazza Maltepe Özellikle istihdam açısından da ülke ekonomisini destekleyen bir yapıdadır.

Piazza Maltepe ana arterler üzerinde yer alıyor ayrıca  Sabiha Gökçen havaalanına çok yakındır. Yeni finans merkezi olarak nitelendirilen Piazza Maltepe ve karayolu bağlantıları ile dikkat çekiyor.

Piazza Maltepe Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Maltepe Esenkent metro hattı üzerinde bulunan projenin AVM girişinde de bir metro girişi bulunuyor. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi, gibi onlarca hastaneye lokasyon olarak çok yakın ve eğitim kurumları ve alışveriş merkezleri de oldukça yakın konumdadır.

Piazza Maltepe Cevizlik mahallesinde ve 42 bin metrekare arsa üzerinde özel bir tasarım ile yükseliyor.

Marmaray zaman yönetimi açısından inanılmaz kolaylık sağlayan bir toplu taşıma aracıdır. Özellikle kıtalar arası yolculukta en hızlı ulaşım araçlarından biridir.

Piazza Maltepe otobüs hatları; 130A,130Ş,16S,E-10 metroda ise M4 hattını kullanabilirsiniz. Minübüs hattında ise Kartal * Uğurmumcu hattını kullanabilirsiniz.

Artık kıtalar arası saatlerce vakit kaybetmenize gerek yok, Marmaray ile çok hızlı şekilde ulaşım sağlanabiliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

13 − 10 =