xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Antre Nedir?

Genellikle göz ardı edilse de giriş evinizdeki en önemli alanlardan biri olabilir. Sonuçta, insanları evinize kabul eden yerdir ve bazı durumlarda ziyaretçilerin gördüğü tek bölüm olabilir. O zaman neden girişine tamamen sonradan düşünülmüş gibi davranıyorsun? Karşılama paspasın ötesine geç ve giriş yolunun tam olarak ne istediğini söylediğinden emin ol.

birevim faizsiz konut

Antre’de Akıllı Depolama Yöntemleri

Çoğu ev sahibi gibiyseniz, girişiniz biraz darmadağın olabilir. Çocuklar, misafirler ve hatta evcil hayvanlar için giriş yeri olarak, bir şeylerin yığılmasına izin vermek çok kolaydır. Fuayenizi planlarken gerçekçi olun: Kapıdan içeri girdiğinizde postalarınızı düşürme eğilimindeyseniz, gidecek bir yeri olduğundan emin olun.

Ayakkabıların saklanacak bir yer bile botlara ve parmak arası terliklere takılmadığınız anlamına gelir ve bir ayakkabı kutusunun mükemmel bir şekilde organize edilmesi gerekmez. Siz ve ailenizin girişi nasıl kullandığınızı düşünün ve organize olun.

Antre Tarzını Tanımla

Girişiniz tarzınızı tanımlamak için mükemmel bir yerdir. Daha dar bir alan olsa da ekstra bir stil getirmek için duvar ve tavan alanından yararlanabilirsiniz. Örneğin, bir ifade avizesi konuklara evinizin tarzı hakkında bir fikir verebilir. Veya resim çerçevelerinin gruplandırması duvarlara biraz ilgi ekleyebilir. Çok seyahat ettin mi? Fuaye duvarlarınız gölge kutularını, hatıraları ve hediyelik eşyaları görüntülemek için mükemmel bir yerdir, böylece ziyaretçiler sizin için neyin önemli olduğu hakkında bir fikir edinirler.

Antre Alanını Tanımla

Açık konsept bir evde yaşıyorsanız, ön giriş zor olabilir. Fuaye alanı ile evin geri kalanı arasında net bir tanım olmadan, başınızı kaşıyarak bırakılabilirsiniz. Girişinizi mobilyalarla düzenleyin, böylece evinizin geri kalanıyla arasında net bir tanımlama olur. İyi yerleştirilmiş bir kitaplık veya masa, anahtarları ayarlamak için bir yer veya bir bank ve dolap seti konuklara eşyalarını nereye saklayabileceklerini gösterir. Giriş mobilya için çok mu küçük? Dağınıklık olmadan fuayeye dikkat çekmek için cesur bir renk veya hatta duvar kağıdı kullanın.

Antre ‘de Işığı Yansıt

Giriş yolları bazı evlerde oldukça sıkıdır ve diğerleri ışık eksikliğinden muzdarip olabilir. Işığı yansıtmak için aynalar kullanarak girişe biraz parlaklık katın. Bu, özellikle ön kapınızda pencereler varsa iyidir. Bir aynayı doğrudan ışık kaynağına doğru sallayarak, girişinizi daha büyük ve havadar hissettirmek için sahip olduğunuz doğal parlaklığı iki katına katlayabilirsiniz.

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

19 − seven =