xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
16 June, 2024

Faiz Ödemeden Ev Sahibi Olun

Son yıllarda projeden daire almak konusunda özellikle büyük şehirlerde ciddi bir artış vardır. Bu sistemde belirli bir miktar peşinat ödemesi yapılırken, bir miktar da banka kredisi desteği ile ödenmektedir. On yıla kadar ödemenizi taksitlendirme imkanınız vardır. Bu on yıl sonunda ev sizin olur. Uygulamalar, oranlar anlamında yüzde otuz peşinat ve yüzde yetmiş banka kredisi olarak geçmektedir.

birevim faizsiz konut

Ödemeleriniz uzadıkça ödeyeceğiniz faiz de artar. Her ödeme planı için ayrı faiz uygulaması olduğunu görebilirsiniz. Bu uygulamalara göre ev seçiminizi yapabilir ve bütçenizi faizli ödemeye göre ayarlayabilirsiniz. Faizsiz konut kredisi veren bankalar katılım bankası olarak geçer. Dini olarak inancınız faiz ödememekten yana ise bu bankaları değerlendirebilirsiniz.

Özel Fırsatlar

Bazı projelerde gaziler için özel olanaklar vardır. Gazilere faizsiz konut kredisi TOKİ tarafından sunulmaktadır. Bu özel olanağı değerlendirebilirsiniz. Bunun için başvurunuzda durumu izah etmeniz yeterlidir. Daha sonra bu konuda gerekenler yapılacaktır.

Böylece uygun konut projelerinden olan TOKİ evlerinden gaziler faiz ödemeden ev alabilir. Özel projelerde bu gibi durumlar konusunda insiyatife göre işleyen bir sistem vardır. Yine de belli markalaşmış firmalar bu konuda gazileri ve şehit yakınlarını desteklemektedir. Başvurularınız esnasında özel durumunuz varsa muhakkak belirtiniz.

Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar

Ev alırken dikkat edilmesi gereken ayrıntılar konusunda şu bilgileri verebiliriz:

• Bütçenizi belirlemeli ve hangi semtlerin bu bütçeye uygun olduğuna bakmalısınız.
• Projeler arasından seçimlerinizi yapmak için bütçe önemli bir ayrıntı da olsa, proje konseptlerinin hayalinizdeki konseptler ile uyumlu olması gerekir.
• Evi yatırım için mi oturum için mi aldığınıza karar vermelisiniz.
Faizsiz konut kredisi nasıl alınır derseniz, bu konuda olanaklarından faydalanabilmek için bazı projeler vardır elbette. Bu projelerin limitli olduğunu unutmayın. Şartlar uyarsa, faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz.
• Projelerde peşinat artı banka kredisi sistemi vardır. Banka kredisi çıkmaması durumunda sözleşmeler iptal edilir.
• Peşinat konusunda özel durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bazı şirketler müşterilerine özel imkanlar tanımakta ve peşinatın belirli bir kısmını da taksit yapmaktadır. Bu nedenle bu imkanları değerlendirmeniz gerekir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × 5 =