xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
3 August, 2021

Ev Almak Artık Çok Kolay

Ev almak öyle kolay bir iş değildir. Birikim gerekir, masraf ister, güvenilir bir banka, güvenilir bir firma ister. Ama artık sizler için kolay bir sistem gelişiyor. Faizsiz, peşinatsız ev almak artık çok daha kolay. Birikimim yok ev alamıyorum diye üzülmeye son. Ev alamıyorum kira da oturuyorum, sürekli başka birinin evine para yatırıyorum diyorsanız artık üzülmeyin. Çünkü bu sistemle siz de ev alabileceksiniz. Hem de birikim şart değil bu sistemde. Hayallerini kurduğunuz evlere artık faizsiz konut projeleri ile ulaşabilirsiniz. Bu sistemde isterseniz peşinat verip daha az taksit ödüyorsunuz, isterseniz hiç peşinatsız ev sahibi olabiliyorsunuz.

birevim-reklam

FAİZSİZ KONUT

Faizsiz konut şöyle oluyor ki, vade farkı olmadan ister peşinatlı ister peşinatsız gerekli süre içinde ödeme yapıp ev sahibi olabileceğiniz bir sistemdir. Günümüzde kentleşme giderek artıyor, evler, tokiler, villalar, yalılar giderek çoğalıyor. Evler ister müstakil, ister apartman şeklinde… Siz nasıl isterseniz öyle olacaktır. Kendi düzeninizi kuracağınız bir ev kim istemez ki? Dediğimiz gibi peşinat vererek daha kısa sürede ödemeyi bitirirken, peşinat vermeden biraz daha uzun süre ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Peşinat denildiği zaman hemen nakit düşünüp benim o kadar birikimim yok demeyin. Çünkü peşinat içerisinde taşınmaz mülk ve arabalar da dahildir. İster taşınmazınızı, ister arabanızı takas ederek de peşinat verebilirsiniz. Bu seçenekler sadece oturacağınız ev için geçerli değil. İster bir ofis, ister bir dükkan, ister bir site isterseniz de bir arsa seçenekleriniz arasında olabilir. Ödemelerinizin vadeleri ise 80 ay,120 ay ve ya hatta 140 aya kadar uzayabilmektedir. Yeter ki siz ev almak isteyin.

FAİZ ÖDEME DERDİ BİTİYOR!

Ev almak için parayı bankadan çekmek yerine bu faizsiz konut hizmeti veren firmalara başvuruyorsunuz. Fakat bu firmaların güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Daha sonra bankaya kredi öder gibi veya önceki evinizde ödediğiniz kira gibi bu eve ödeme yapıyorsunuz ve bir süre sonra sizde ev sahibi oluyorsunuz. İşte ev almak artık bu kadar kolaydır.

birevim-sabit-reklam
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

twelve − 10 =