xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Park Yaşam Santorini Projesi

İzmir gibi büyük şehirlerimizin büyüyen kent ile ismi az anılan semtleri dahi ünlenir oldu. Bu ilçelerden biride Çiğli’de modern mimarisi ile dikkat çeken Çiğli’dir. Ege ve Akdeniz tarihi ile binlerce yıldır farklı kültürlere ev sahipliği yapmıştır.

birevim faizsiz konut

Park Yaşam Santorini Projesi Ege ve Akdeniz tarihi yapısını modern mimari ile birleştirerek alıcılarına sunuyor.

74 bin metre karelik inşaat alanına sahip ve bölgenin en temiz hava sahasına sahip konumda çevreci yapılanması ile insan odaklı Park Yaşam Santorini Projesi inşa ediliyor. Zemin etüd çalışmalarında depreme en dayanıklı bölgelerden biri olduğu ortaya çıktı. Dolayısı ile yatırım aracı olarak gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Proje teslim tarihi yani tamamlanma tarihi Haziran 2020 olarak belirlendi.  İzka İnşaat, Park Yaşam projelerine Park Yaşam Santorini ile yenisini ekliyor. Projeye ismini veren Santorini’den izler taşıyan projede yatay mimari uygulanmıştır. Projede müstakil Santorini evleri bulunuyor, toplamda 17 adettir.

Park Yaşam Santorini’de asıl fark yaratan 2 adet tarihi ve panoramik asansör temalı yer alacak ve çocuklar için yapılacak oyun parkında genel kültürü destekleyici özel eğitici oyun alanları yer alacaktır.

Park Yaşam Santorini Projesi Kat Planları

Proje kapsamında 539 konut yer alıyor. Bu konutlar tek katlı olabildiği gibi dubleks olarakta yapılandırılanlar mevcut. Ayrıca 17 adet villa yer alıyor. Bu villalar Yunanistan’da yer alan Santorini adasındaki villalar gibi planlanmıştır.

Park Yaşam Santorini 16 blokta 524 konuttan oluşuyor ve katların yüksekliklerine göz atarsak 5 ve 8 katlı diyebiliriz.  1+1,2+1,3+1 tiipindeki daireler 53 metrekare ile 114 metrekare arasında değişen ölçülerdedir.

Park Yaşam Santorini site özellikleri kat planlamasını anlamamıza yardımcı olacaktır. Açık ve çocuk yüzme havuzu,saunası, fitness merkezi,kafesi,yürüyüş parkuru, kameralı güvenliği ile size güvenlik ve sosyal yaşam alanları sunuyor.

Depreme karşı zemin etüdü yapılmış bir proje ve depremyönetmeliğine uygun olarak bina edilmiştir.

Park Yaşam Santorini Projesi Ödeme Seçenekleri

Yatırım için emlak sektörünü tercih eden birçok kişi bulunuyor. Bu kişiler konumdan zemin etüdüne, eğitim kurumlarına ve merkeze yakınlığına, bina materyal kullanımı ve malzemesine kadar birçok kriteri dikkate alıyor.

Park Yaşam Santorini minimum 274 bin tük lirasından başlayan daire fiyatları 1+1 daireler için geçerlidir. 2+1 daireler 390 bin türk lirasından başlıyor. Ve 3+1 daireler ise 485 bin türk lirasından başlamaktadır.

Park Yaşam Santorini Projesinde 120 aylık banka kredisi kullanılabiliniyor. 507 konut ve dubleksin yanısıra müstakil evlerde proje kapsamında yer alıyor. 5 ve 8 kattan oluşan 16 blokta 524 konut yer alıyor.

Bu proje iyi bir yatırım çünkü bir aile için enönemli varlıklar olan çocuklara özel yapılar var.

Park Yaşam Santorini Projesi Özellikleri 

Çiğli’de hayat bulan projede en önemli nokta konum ve elbette güzel İzmir’in temiz havasında sağlıklı beslenerek büyüyecek çocuklarınızı düşündüğünüzde buradan bir daire almak kaçınılmazdır.

Park Yaşam Santorini Projesi 274 bin türk lirasından başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Aile yapınıza göre ve ihtiyaçlarınıza 1+1,2+1,3+1 tip dairelerden herhangi  birini tercih edebilirsiniz. Dairelerin fiyatları metrekaresine göre hesaplanıyor. Ve İzmir’de bir yatırım aracına sahip olacağınız düşünüldüğünde bu fiyatlar oldukça cazip görünüyor.

Park Yaşam Santorini hem çevreci hem de alıcılarına odaklı onların rahatı, konforu her şeyden önemlidir. Özel peyzaj çalışmaları projeyi yaşanılabilir kılıyor.

Park Yaşam Santorini Projesi Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Konum bir projede en önemli noktalardan biridir. Yatırım değerini artırdığı gibi zaman tasarrufu açısından da önemlidir. Özellikle metro, otobüs duraklarına yakınlık konut alacak kişilerin başlıca kriterlerindendir.

Sonrasında eğitim noktaları ve hastanelere yakınlık yine konut satın alma esnasında en çok başvurulan kriterlerdendir. Park Yaşam Santorini çevreyolu bağlantılarına yakın konumu ve yanı başında yer alan İzban otobüs durakları ile birkaç dakika içinde en merkezi  (Çiğli, Mavisehir,Karşıyaka)noktalara ulaşılabiliniyor. Özel okullardan hastanelere, eğlence alanlarından alışveriş merkezlerine birçok noktaya hızlı ve kolay ulaşım sağlanabiliniyor. Proje teslimi Haziran 2020 olarak belirlenmiştir.  O döneme kadar toplu taşımada yeni alternatifler ile bu projenin değerine değer katacağına inanıyoruz.

İzmir Çiğli Yakakent çok yakında daha fazla değerlenecek buna hiç şüphemiz yok.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Serpil Aktaş Reply

  Bu tarz projelerde insanı şehirden uzakta hissetirmeye çalışıyorlar. Bu yüzden yeşillik alanı bol ve yaşam alanı geniş sunuyorlar. Burada ev sahibi olan insanlar bence site alanından çıkmadıkça büyükşehir stresi yaşıyoruz diye düşünmüyorlardır.

 2. Ahmet Aksoy Reply

  Güncel fiyatları arttı mı acaba? Proje gerçekten yatırımlık, ancak fiyatların daha da arttığını düşünüyorum

  1. admin Reply

   Merhaba Abdullah Bey,
   17.09.2020 Park Yaşam Santorini Fiyat Listesi
   Daire Tipi Fiyat Aralığı
   1+1 350.000 – 375.000 TL
   2+1 525.000 – 635.000 TL
   3+1 675.000 – 875.000 TL’dir.

 3. Yusuf Ünal Reply

  Bu tarz projeler çok fazla değerlendi son zamanlarda, insanlar artık sadece oturacakları daire değil yaşam ortamı istiyorlar

 4. Öznur Şahin Reply

  Projenin fiyatları bence ortamına göre iyi, alan olarak çok geniş bir alan ve yaşam alanı çok geniş 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

6 + 20 =