xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Sofa Loca Projesi

Bir ev satın alırken en önemli faktörlerin yer ve işlev ile ilgisi var. İlki, eski atasözlerinden yola çıkan bir söz; “emlak yatırımında her şey konum, konum, konum ile ilgilidir.” Ancak, ikincisi, neredeyse yalnızca, ileriyi düşünmek ve geleceği düşünmek ihtiyacı ile ilgilidir. Yatırım elbette!

birevim faizsiz konut

Sofa loca projesi Ankara’da bina edilen projelerden biridir.  Emlak Konut GYO’nun Ankara’da inşa ettiği ilk projedir.  Doğa dostu projede %70’lik bir alan peyzaj için ayrılmıştır.  18.228 metekarelik alanda Eskişehir yolu üzerinde bina ediliyor.  Ve konum ile yatırım açısından gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz bir konut projesidir.

Özellikle aileler için Sofa loca projesi geniş ve huzurlu alanlara sahip görünüyor.

Sofa Loca Projesi  Solar Yapı Ortaklığı, Emlak konut, Baş yapı ve Eskişehir Ankara yolu üzerinde geliştirilen projede 166 lüks konut ve 6 adet ticari bölüm yer alıyor.

Genel özellikler olarak otopark,uyarı sistemleri, duman dedektörleri,yangın dedektörüne sahiptir.  Özel güvenlik ve kapalı devre tv sistemi mevcuttur.

Olmazsa olmaz yeşil alanlar konusunda bahçe peyzajı sizleri mutlu edecektir. Yürüyüş, koşu her konuda destek alabileceksiniz.

Sofa Loca Projesi Kat Planları

Kat planı nedir? Kat planı mimari projede yer alan yapının her bir katının;kullanım ve niteliği yanısıra konumunu ve ortak alanlarını gösteren planlama kullanıcı istatistiklerine göre yapılandırıldığında tıpkı  Sofa Loca Projesi  olduğu gibi şüphesiz başarı  kaçınılmaz olmaktadır.

Kat planlamasında 150 lüks konutu, akıllı ev sistemi, geniş alana yayılmış peyzajı ve çevreci yaklaşımı ile günümüz standartlarını aşan bir konfor sunuyor. Geleceğin evlerini tasarlayan Emlak Konut GYO iyi bir iş çıkarmışa benziyor.  Şüphesiz müşteri memnuniyetini göz önüne alarak tasarlanan evler kısa sürede yatırım aracı olarakta değer kazanacaktır.

Özellikle ortak alanlarda açılır kapanır yüzme havuzu , şelale ve süs havuzlarını yanısıra bikri alanları ile fark yaratıyor.

Sofa Loca Projesi Ödeme Seçenekleri

Sofa Loca Projesi  emlak konut güvencesi ile yükseliyor. Fiyatlar konusunda aşağıdakısa bir bilgilendirme yapacağız.  Size bir fikir verecektir;

 • 180 metrekare 3+1 daire 732 bin türk lirası
 • 205-206 metrekare 4+1 daire 790 bin türk lirası ile 995 bin türk lirası,
 • 275-291 metrekare 5+1 daire 1 milyon 180 bin türk lirası ile 1 milyon 320 bin türk lirası

Ankara’nın en gözde yerlerinde olan Sofa Loca Projesi  yüzde 20 peşinatla, banka kredisi kullanmadan 0,70 faizle veya taksite TÜFE’li artış uygulanarak 10 yıl taksitli ödemeler yaparak satınalma yapılabilecek kampanyalar yapılmaktadır.

Sofa Loca Projesi  kapsamında 3+1 daire,4+1 daire,5+1 daireler bulunuyor. Banka kredisine satınalmalar uygundur.

Sofa Loca Projesi Özellikleri 

18.228 metrekare alanda yükselen proje geleneksel türk mimarisi tarzındadır. Aile yaşamı ve düzenine çok önem veren Sofa Loca Proje  ekibi 150 adet daire sizlere keyif ve konfor vaat ediyor. Özellikle çevre dostu mimarisi  ile de diğer projelerden ayrılıyor.  Şöyleki  Sofa Loca Proje  kapsamında;

 • projenin her katında atık ayrıştırma sistemi,
 • çatılarında güneş enerjisi panelleri,
 • elektrikli araç şarj istasyonları

Ayrıca ortak kullanım alanları için;

7/24 güvenlik, her daireye kapalı otopark imkanı,

 • fitness,
 • squash salonu,
 • spor salonları,
 • hamam,
 • kapalı yüzme havuzunun yanı sıra,
 • havuz başı kafeterya gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor.

Proje tamamlandığından satın aldığınız konuta hemen taşınabiliyorsunuz.

Sofa Loca Projesi Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Bir projeden ev satın alacaksanız en önemli nokta konumdur. Ailenizdeki her bireyin rahatlıkla ulaşımının sağlanabileceği merkezi ancak huzurlu bir proje arıyorsanız Sofa Loca Projesi tam size göredir.

Eskişehir yolu üzerinde yer alan Sofa Loca Projesi Başkent Üniversitesine kısa mesafede çok yakınında diyebiliriz. Konutkent kavşağında yükselen proje 18.228 metrekare alanda inşa ediliyor. Sofa Loca Projesi 6 blokta 150 konut sunuyor. Peyzaj alanları konusunda da ayrıcalıklı bir tasarımı var.

Alında spor olanakları,bahçe,yüzme havuzu derken dışarıya çok ihtiyacınız yok ancak lokasyon olarak yine de hasrane, alışveriş merkezleri ve üniversitelere yakın olduğunu söyleyebiliriz.  İhtiyacınız olursa ulaşım sorununuz pek yok. İhtiyacınızı  gidererek kolayca evinize geri dönebilirsiniz.  Sofa Loca Projesi  hem yatırım hemde yaşamak için en iyi tasarlanmış projelerden biridir.

birevim
Paylaş

7 Comments

 1. Arif Polat Reply

  Ankara ve İstanbul’da gerçekten son 1 yılda 10 dan fazla böyle büyük konut projesi görüyoruz, ekonomik anlamda güzel bir gelişme

  1. admin Reply

   Merhaba Arif Bey,
   Sofa Loca Projesi Emlak Konut GYO’nun Ankara’da inşa ettiği ilk projedir.Bu gibi projelerin çoğalması kentlerin gelişmesine katkı sağlayan adımlardır.

 2. Duygu Turan Reply

  Görsel açıdan çok güzel bir proje, ek olarak Ankara’mızda bu tarz projelerin gelişmesi emlak ekonomisine çok katkıda bulunacaktır

 3. Mehmet Polat Reply

  Yeni yapılan konut projeler estetik olarak çok güzel dizayn ediliyor. Buda müşterisini cezbeden bir detay oluyor. Yaşam ve aktivite alanları da ekstra etkileyici durum oluyor

  1. admin Reply

   Merhaba Ezgi Hanım,
   Sofa Loca Projesi Fiyat Listesi 3+1 Konut 690000 TL – 765000 TL, 4+1 Konut 766000 TL – 911000 TL,5+1 Konut 1102000 TL – 1211000 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

14 − 2 =