xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Ödül İstanbul Projesi

Özellikle akıllı ev sistemi ile bina edilen Ödül İstanbul Projesi Beylikdüzü’nde yükseliyor. Özellikle metrobüs ve metro ulaşım araçlarına yakınlığı ile tercih edileceğe benziyor.

birevim faizsiz konut

Özyurtlar İnşaat tarafından bina edilen projede bir bireyin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir ev sunuluyor. İstanbul’un içinde bir köyde yaşar gibi olacaksınız. Elbette köyde yaşamanın getirdiği bazı eksiler konfor ve estetik ile değiştirildi. Ancak doğa, sosyal hayat ve komşuluk yapabileceğiniz arkadaş bulabileceğiniz ve geliştirebileceğimiz bir proje olarak şekillendi. Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul projesinde yenilikçi yapılar anlayışı ile eviniz tasarlanıyor.

Eskilerin deyimi ile Ödül İstanbul size sadece bir ev değil bir yuva veriyor.  Projenin sloganı Siz Bu Ödülü Hakettiniz olarak belirlendi.  Bu evlerde oturmak gerçekten ödül gibi…

Ödül İstanbul Kat Planları

Proje birçok aynı projedeki gibi 1+1,2+1,3+1 gibi farklı daire seçenekleri ile şekillendi. Konumu açısından tercih edilen Ödül İstanbul sağlık, eğitim kurumlarına yakın olarak planlandı. Proje metrekareleri 64 ile 190 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Daire tasarımlarında modern mimari çizgiler yer alıyor.

Malzeme olarak en kaliteli malzemeler ile banyo ve mutfaklar hazırlanmıştır. Amfi tiyatrodan fitness salonuna, yüzme havuzlarından yürüyüş parkurlarına birçok sosyal aktivite ve sağlıklı yaşam alanları oluşturulmuştur.

Ödül İstanbul sitesi 7/24 güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Beylikdüzü gibi sürekli gelişen bir ilçede ev sahibi olmak ciddi iyi bir yatırım gibi görünüyor. Tüm planlamada çocuk oyun alanları unutulmamış ve ailenizin en çok ilgiye muhtaç kişileri için planlama içerisinde ciddi yatırımlar yapılmıştır.

Ödül İstanbul Ödeme Seçenekleri

Ödül İstanbul 41 katlı 2683 daire olarak planlanmış bir yapıdır. 2020 yılında teslimatı beklenen Ödül İstanbul anahtar teslimi daireleri en kaliteli malzeme ile inşa ediyor.

1+1 daireler 360 bin Türk lirasından başlarken 2+1 daireler 519 bin Türk lirasından başlamaktadır. 3+1 daireler 768 bin Türk lirası olarak satışa sunulmaktadır.  Bu arada Metrekare başına minimum fiyat 2.905 Türk lirasından 4.133 Türk lirasına değişti.

75 metrekare 1+1 daireler en uygun fiyatlı olan dairelerdir.  360 bin Türk lirasına satılmaktadır.  Kredi ile evinize sahip olabileceğiniz gibi peşin yada kısmi peşin ödemelerinizde peşin yüzde indirimine sahip olabilirsiniz.

Özellikle günümüzde oldukça popüler olan faizsiz krediler sizin  umduğunuzdan daha avantajlı şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlayacaktır.

Ödül İstanbul Özellikleri 

Ödül İstanbul konumun yanı sıra yeşil alanları ile adeta küçük bir köyü andırıyor. Modern ve konforlu bir köy evi diyebiliriz.  Çünkü hem doğa hem modernize bir arada sunulmaktadır.

Ödül İstanbul konforlu yaşamın kapılarını size doğanın göbeğinde açıyor. Hızla büyüyen İstanbul’da en büyük avantajımız toplu taşımadır. Ve Beylikdüzü semalarında yükselen Ödül İstanbul metrobüse yakınlığı ile oldukça avantajlıdır.

Ödül İstanbul  Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Beylikdüzü İstanbul adresinde rahat ve konforlu bir yaşam sunan Ödül İstanbul konut projesi zevkle kullanılabilen evler inşa etmiştir.

Birçok noktaya yürüme mesafesinde olan Ödül İstanbul ayrıca hayatımızı idame ettirmemiz için gerekli olan noktalara da yürüme mesafesindedir.  Örneğin; E 5 oldukça yakındır,Tüyap kitap fuarına yürüyerek gidebilirsiniz. Metro-Metrobüs yürüme mesafesindedir.

Devlet okullarına,özel kolejler ve ve aile sağlık merkezlerine yürüyerek ulaşım sağlanabilecek kadar yakındır. Tek yapmanız gereken emlak ofisi ile irtibata geçmektir.  Size ister oturmak ister yatırım için en iyi seçenekleri ve ödeme kolaylıklarını ileteceklerdir.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Nilgün Hanım,
   Özyurtlar firması tarafından inşa edilen projede 1+1’ler 238 bin TL’den, 2+1’ler 358 bin TL’den başlamaktadır.

 1. Murat Aydın Reply

  Proje lokasyon olarak çok güzel bir noktada, her yere yakın olması güzel, hem oturmalık hem yatırımlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

7 − two =