xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
16 June, 2024

Skyland İstanbul Projesi

Türkiye’nin en yüksek konut projesi olan Skyland İstanbul 284 metrede bir yapıdır.  Son günlerde yapılan en avantajlı en karlı yatırımlar arasında yer alan Skyland İstanbul konutlara 5 bin 700 Türk lirasından başlayan taksitler ile sahip olabilirsiniz.

birevim faizsiz konut

TEM otoyoluna bağlantı noktalarından biri olan Seyrantepe’de yer alan projede yer alan 3 kuleden bir tanesi diğer ikisine göre daha kısa tasarlanmıştır.  En kolay ulaşım sağlanabilen konumlardan biri olan Skyland İstanbul’da 5 farklı ofis tip geliştirilmiştir.  Esnek çalışma mekânları her katta yer almaktadır. Teknolojik alt yapı olarak en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan konut projesinde alışveriş merkezinin yer alması en büyük kolaylıklardan biridir. Levent ve Maslak arasındaki konum ile en iyi yatırım araçlarından biridir.

Skyland İstanbul Kat Planları

3 kuleden oluşan binada daire seçenekleri birbirinden oldukça farklı; örneğin bazı dairelerde teras bazı dairelerde bahçe katı yer alıyor.  Eroğlu Gayrimenkul tarafından bina edilen Skyland İstanbul projesi Türkiye’nin en yüksek kulelerinden oluşuyor. Seyrantepe, Şişli adresinde bina edilen konut projesi Seyrantepe Türk Telekom Stadyumuna yakın bir noktada yer alıyor.

666.555 metrekare üzerine yapılandırılan 3 kulede 987 konut yer alıyor. Ayıca 518 ofiste bulunuyor. Her kule farklı bir amaç için bina edilmiştir.  Konut, ofis ve otel olarak konumlandırılmıştır.

Skyland İstanbul çevresinde bulunan 4 farklı alışveriş merkezine 20 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Üst gelir gurubuna hitap eden proje 700 milyon doları bulan bir yatırıma sahiptir.

Skyland İstanbul Ödeme Seçenekleri

Skyland İstanbul projesinde % 30 peşinat ile 50 aylık vade farksız ödeme planı oluşturulabiliyor. Projede 0.98 faiz oranlı banka kredisi de kullandırılıyor.

Proje ile ilgili aşağıda aşağı yukarı fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.  5 bin 700 Türk lirasından başlayan taksit seçenekleri ile banka kredisi yâda faizsiz bankacılık alternatifini değerlendirerek dilediğiniz konut yâda ofise sahip olabilirsiniz.

Ev sahibi olmak hepimizin hayali ancak bu proje ev sahibi olmaktan fazlası günümüzde en iyi yatırımlardan biridir.

Daire Tipi Fiyat Aralığı
1+0 940.000 TL’den başlayan fiyatlarla
1+1 1.100.000 TL’den başlayan fiyatlarla
2+1 2.093.000 TL’den başlayan fiyatlarla
3+1 2.975.000 TL’den başlayan fiyatlarla
4+1 6.300.000 TL’den başlayan fiyatlarla

Skyland İstanbul Özellikleri 

Skyland İstanbul özellikleri dendiğinde üst gelir gurubuna hitap ettiğini hatırlayarak yazımıza devam edelim.  Projede aşağıdaki lüks özelliklere sahip olabilir ve keyfini sürebilirsiniz. Deprem yönetmeliğine uygun olarak bina edilen konutlarda gönül rahatlığı ile yaşayabilirsiniz.

 • Açık yüzme havuzu-Kapalı yüzme havuzu-Çocuk yüzme havuzu
 • Sauna
 • Fitness merkezi
 • SPA
 • AVM
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark
 • Merkezi uydu sistemi
 • Güneşlenme terası

Skyland İstanbul Konut Özellikleri

 • Ankastre beyaz eşya
 • İntercom sistemi
 • Merkezi ısıtma
 • Isı pay ölçer
 • Merkezi klima
 • Ebeveyn banyosu
 • Ebeveyn giyinme odası
 • Balkon
 • Akıllı ev sistemleri
 • Rezidans hizmetleri

Skyland İstanbul Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Türk Telekom Seyrantepe Stadyumunun bitimi ile bu lokasyon yatırım değeri yüksek bir yerleşke haline geldi. Skyland İstanbul lokasyon olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde yer alıyor. Üç kule ve bu kuleleri birleştiren bir mimari ile karşımıza çıkan yapı konut, ofis ve alışveriş merkezi yapısı ile özel projeler arasında yer alıyor.

Özellikle Türkiye’nin Manhattanı olarak bilinen Maslak’a çok yakın bir konumda olduğundan iş dünyası içinde en çok tercih edilen yatırımlardan biridir. Ofis kuleleri 43 kattan oluşuyor ve 504 ofis yer alıyor.

Skyland İstanbul yeraltı treni, otobüs, minibüs, taksi gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığı bir yana çevresinde bulunan hastane, okul ve alışveriş merkezleri ile de tercih edileceğe benziyor.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Banu Bulut Reply

  Skyland İstanbul gerçekten şahane gözüken nadir yapılardan, ancak fiyatlandırması tamamen üst segmente hitap ettiğini ifade ediyor

 2. Bayram Çakır Reply

  Yöneticininde dediği gibi geçen seneden bu seneye fiyatlarında biraz artış oldu 940.000 TL’den 1 milyon 100 bin bandına çıktı 1+0 daire

 3. Seval Ateş Reply

  Yatırımcılarının yüzünü güldüren bir proje oldu Skyland İstanbul 🙂
  Benimde bir arkadaşım aldı, şu an fiyatları katlanmış durumda

 4. Sevim Acar Reply

  İstanbul’un taşı toprağı altın dedikleri bence bu, 1+0 daire temelden satışta 900.000 civarlarındayken şu an 1 milyonun üzerinde satış fiyatı var

 5. Sema Avcı Reply

  Skyland İstanbul, bir çok noktaya merkezi konumda sayıldığından firmaların vazgeçilmez tercihi olacaktır 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

three × two =