xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Oyak Göksupark Projesi

Ankara Etimesgut Göksu Parkının hemen yanında Oyak Göksupark evleri yükseliyor. Ankara’nın mavi ile yeşili buluşturan gözde yaşam alanlarından bir olan Oyak Göksupark özellikle aileler için fırsat bir proje gibi görünüyor.

birevim faizsiz konut

Oyak Göksupark Oyak İnşaat tarafından inşa edilmektedir. Teslim tarihi 2020 olarak oluşturulmuştur. 73 binmetrekarelik arsada inşa edilen proje 15 bloktan oluşmaktadır.  1876 konut barındıran projede peyzaj alanları için yaklaşık 38 bin metrekarelik alan ayrılmıştır. Günümüzde doğa dostu projeler ihtiyaca görede artış göstermektedir. Ve Oyak Göksupark projesi bunlardan biridir.

Eryaman ilçesi Göksu mahallesinde yükselen proje bu konumunda yatırım açısından değerini artırmaktadır.  Zemin etüdü yapılarak deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir.

Oyak Göksupark Kat Planları

Oyak Göksupark Kat Planları konfor ve doğaya önem verecek şekilde düzenlenmiştir.  Daire metrekareleri 60 ile 137 metrekare arasında değişkenlik gösterebilmektedir.  1 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde daireler oluşturulmuştur.

Proje detaylarından bahsedersek; odalarda laminant parke kullanılmıştır.  Bunun yanısıra odalarda laminant parke ve duvarlarda saten alçı kullanılmıştır.  Estetik mimari  yapısı ile günbe gün yatırım aracı olarak kullanılacağını  görebiliyoruz. Özellikle sadece barınmak için değil emlak yatırımı olarakta  kullanabileceksiniz.

Eviniz sizin yuvanızdır. 1876 konuttan oluşan Oyak Göksupark huzur ve güven dolu bir alan sunuyor.

Günümüzde betonlaşan  şehirlerin önüne geçmek adına , Oyak Göksupark gibi proje planlamalarında daha fazla yeşil alan kullanılmaktadır. 38 metrekare peyzaj alanı ile planlanmıştır. 

Oyak Göksupark Ödeme Seçenekleri

Oyak Göksupark ,191 bin türk lirası ile 725 bin türk lirası arasında değişen fiyatlar ile 2 odalı, 3 odalı yada 4 odalı daireler sunmaktadır. Bu projeden daire satın almak için öncelik verilen Oyak Çalışanları eğer 10 yılı aşkın süredir şirket bünyesinde ise öncelikli olarak daire satın alabilecekler..

Oyak Göksupark’tan kredi kullanarak ev sahibi olabilir yada faizsiz yatırım şirketlerinden birinden destek alarak ev sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için emlak danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Hem fiyat avantajı hemde ödeme kolaylığı ile ev sahibi olmanızı kolaylaştıran bir projedir.

Oyak Göksupark Özellikleri 

Oyak Göksupark projesi 2020 yılında teslim edilecek ancak satışlar şimdiden başladı. Otobüs duraklarına 3 dakika mesafede olan evlerin en avantajlı tarafı konumu ve uygun fiyatlarıdır.  1876 adet konut ile tasarlanan projede 2+1 den 4+1 daire tiplerine göre birçok farklı tipde daire bulunuyor. Aile yapınıza göre ihtiyaç ve maddi durumunuza göre tercih edebilirsiniz.  Daire metrekareleri 93 ten 298 e kadar değişken olabiliyor.  Normal yada dubleks daireler tercih edebilirsiniz.  7/24 güvenlikten açık otoparka kapalı yüzme havuzundan spor salonuna yüüyüş parkurundan sauna ve türk hamamına sağlıklı kalmak için birçok seçenek mevcur.

Oyak Göksupark Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Oyak Göksupark otobüs duraklarına sadece  3 dakika  mesafededir. Şehir merkezine 20 dakika,eğitim kurumlarına ve Göksu AVM’ye, metroya,özel eryaman hastanesine 5 dakika mesafededir. Havalimanına ise 30 dakika mesafededir.

Yeşil alanları ile göz dolduran Oyak Göksupark Evleri tabiatı ayağınıza getiriyor. İş sonrası size rahatlama alanları sağlıyor.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Büşra Bulut Reply

    Eskiden şehir konut projeleri vardı, Kayaşehir mesela onlardan biri. Oyak’ın yaptığı Göksupark projesi, Kayaşehirin daha minimal versiyonu gibi geldi, proje olarak çok başarılı ve çok daha rağbet göreceğini düşünüyorum.

  2. Bekir Yavuz Reply

    Sitesinden fiyatlarına baktığıma göre fiyatları çok da yüksek değil bence hak ediyor fiyatlarını

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fourteen + 17 =