xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Gebze Emlak Konutları Projesi

Marmara bölgesinin en büyük şehirlerinden olan Kocaeli’nde yükselen Gebze Emlak Konutları Projesi toplamda 15 bin metrekare alanda yapılıyor. Farklı tip daire seçenekleri sunan proje içerisinde sadece ev satın almıyorsunuz aynı zamanda kaliteli bir yaşam size sunuluyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri farklı metrekareler ile sizlere sunuluyor.

birevim faizsiz konut

Gebze Emlak Konutları Fiyat Listesi

Gebze Emlak Konutları Ocak 2020 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. Bu tarihe kadar projeden ev satın almak isteyenler farklı fiyat seçeneklerinden kendilerine uygun olanı tercih edebilirler. Daire tipine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. 2+1 daireler 400-500 bin TL, 3+1 daireler 450 bin TL ile 640 bin TL arasında ve 4+1 daireler 640 bin ile 830 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Gebze Emlak Konutları Nerede?

Kocaeli’nin Gebze ilçesi sınırlarında yükselen proje merkezin doğusunda yer alıyor. E80 karayolunun hemen yanında bulunan proje bu sayede ev sahiplerine kolay bir ulaşım sunuyor. Projeye çok yakın bir noktada Ballı Kayalar Tabiat Parkı bulunuyor. Projenin güney tarafındaysa Marmara denizi yani körfez bulunuyor. Hem doğayla hem de modern dünya ile iç içe yaşama şansına sahip oluyorsunuz.

Gebze Emlak Konutları Kat Planları

Gebze Emlak Konutları daire tiplerine göre farklı kat planları ile misafirlerine hizmet veriyor. 2+1 daire kat planları 112 ile 136 metrekare ile kat planına sahip olarak sunuluyor. 3+1 daire tipleri 146 metrekare ile 171 metrekare ile hizmet veriyor. 4+1 dairelerin kat planları ile 188 ile 213 metrekare alan üzerinde hazırlanarak insanlara sunuluyor.

Gebze Emlak Konutları Özellikleri

Gebze Emlak Konut projesi birçok farklı özelliği ile dikkat çekiyor. 15 bin metrekare alana sahip olan projede toplam 1955 daire ve 97 mağaza bulunuyor. Ücretsiz otopark hizmeti yer alan proje içerisinde özel güvenlik hizmeti, çocuk oyun alanları, ebeveyn banyosu gibi seçenekler bulunuyor. Proje ile amaçlanan insanların hem yatırım yapabilecekleri bir fırsat sunmak hem de yaşam kalitelerini yükseltebilmeleri için sunuluyor. Ocak 2020 tarihinde teslim edilecek olan proje görünümü ve gelecekte cazibe merkezi olması ihtimali ile dikkat çekiyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

6 + four =