xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Makyol Santral Projesi

İstanbul’un son dönemde gözde semtlerinden olan Esenyurt’da yükselen Makyol Santral Projesi, Makyol İnşaat tarafından yapılıyor. Toplam 407 konutun yer aldığı 5 farklı bloktan oluşan projenin toplam arsa alanı 17 bin metrekare olarak öne çıkıyor. Projenin içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor. Projenin büyük kısmı tamamlanarak almak isteyenlere hemen teslim ediliyor.

birevim faizsiz konut

Makyol Santral Fiyat Listesi

Makyol Santral içerisinde farklı daire tiplerine uygun fiyat seçenekleri yer alıyor. 1+1 dairelerin başlangıç fiyatı 500 bin TL olarak belirlenirken, 3+1 dairelerin fiyatlarıyla 1.3 milyon TL’yi geçmektedir. Dairelerin metrekare alanları 55 ile 300 arasında değişiklik gösteriyor. Sizde bu dairelerden istediğinizi alırken bütçenize en uygun olanı tercih ederek kaliteli bir yaşam alanı içerisinde ki yerinizi alabilirsiniz.

Makyol Santral Nerede

Makyol Santral projesi E80 karayolu üzerinde yer alım ulaşımı çok rahat bir noktada yer almaktadır. Esenyurt Gişelerinin yer aldığı kavşaktan ayrılarak projenin olduğu noktaya rahatlıkla ulaşak mümkündür. Projenin etrafında müze, spor alanları, tıp merkezleri gibi çok farklı sosyal alanda yer almaktadır. Batısında Büyükçekmece, doğusunda Küçükçekmece ve güneyinde Marmara denizi yer alması dolayısıyla da rahatlama isteyenlere farklı alternatifler sunmayı başarıyor.

Makyol Santral Kat Planları

MAkyol Santral içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. 1 odalı olan daireler 64 metrekare alan ile kullanışlı bir kat planı ile sunuluyor. 2+1 daireler 104 metrekare, 3+1 dairelerse 171 metrekare ile 182 metrekare alan ile müşterilere sunuluyor. Özel hazırlanan kat planları sayesinde bu özel projenin insanlara ne kadar değer verdiği net bir şekilde ortaya çıkarılmış oluyor.

Makyol Santral Özellikleri

Makyol Santral projesi içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Fitness Merkezi, kafe, güvenlik hizmeti ve kapalı otopark hizmeti kesintisiz bir şekilde sunuluyor. Konutların içerisinde teras, balkon, ebeveyn giyinme odası ve banyosu, ısı ölçer gibi hizmetler yer alıyor. Binanın özellikleri arasında çok sayıda asansör, jeneratör, hidrofor ve su deposu yer almaktadır. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan proje ile kaliteli bir yaşam sizi bekliyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

3 × 4 =