15 July, 2020

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi

Yiğit Group ile Sinanlı Yapı’nın ortak projesi olarak hayata geçirilen Fortis Sinanlı Kadıköy’de yükseliyor. 2019’un son aylarında tamamlanması beklenen proje toplamda 30 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Toplam 1100 konut sayısına sahip olan projede 1+1 ile 5+1’e kadar uzanan farklı konut tipleri yer alıyor.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Fiyat Listesi

Fortis Sinanlı’da daire fiyatları stüdyo daireler 550 bin TL’den başlayarak 5+1 daireler 2.5 milyon TL’ye kadar uzanıyor. Her türlü isteğe uygun konut tipinin yer aldığı projede daireler 50 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Değer artışının yüksek olacağı tahmin edilen proje içerisinde yatırım yapmak isteyenler için ofis noktaları da yer alıyor.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Nerede

İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisi olan Fortis Sinanlı ulaşım açısından kolay olması ile dikkat çekiyor. Fenerbahçe Stadyumuna yakın bir noktada bulunan proje metro hattı yürüyüş mesafesinde olması ile dikkat çekiyor. Avrasya Tüneli yolu üzerinde olan proje aynı zamanda deniz manzarasına sahip olması ile diğer projelerin bir adım önüne geçmesiyle dikkat çekiyor.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Kat Planları

Projenin içerisinde stüdyo dairelerin yanında 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. 5 bloktan oluşan projenin toplam inşaat sahası 158 bin metrekareyi bulunuyor. Proje içerisinde yer alan 1100 konut için özel planlar hazırlanarak insanların yaşam kalitelerinin yükselmesi ve bu sayede huzurlu bir yaşam geçirmelerinin sağlanması amaçlanıyor. Geniş balkonları ve içeride ki geniş kullanım alanları ile öne çıkan bir projedir.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Özellikleri

Projenin özellikler arasında ücretsiz kapalı otopark hizmeti ve merkezi ısıtma ilk dikkat çeken noktalardır. Kapalı, açık yüzme havuzları, restoran, kafe ve çocuk oyun alanları dikkat çekiyor. Özel güvenlik hizmetinin verildiği projede konutlarda özel ebeveyn banyosu yer alıyor. Konutların yanında 180 adet ofisin ve 72 adet mağazanın bulunacağı projeden ev alanlar yaşam kalitelerinin yükseldiğini fark edecekler. Bu proje içerisinde birçok özel detayın olması farkını ortaya koymasına yardım ediyor.

Paylaş