xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Ev Mobilyası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bir evi gösteren parçalardır mobilyalar. Mobilya seçiminizin ışığında diğer eşyalar seçilir. Mobilyalar yerleştirilmeden başka bir şey yerleştirilmez. Yani anlayacağınız mobilyalar her şeyden üstün. Peki bu kadar önemli olan mobilyaları seçerken neye dikkat etmeliyiz sorusu beliriveriyor. Dikkat edilmesi gereken ilk şey seçtiğiniz tarza göre renk seçimi yapmanız.

birevim faizsiz konut

Örneğin, vintage tasarımda modern detaylar kullanılmaz. 1960’lı yılların esintilerine şahit olacağınızdan bu zamanın detayları şık durmayacaktır. Veya rustik tasarımda tekli koltuklar kullanılmamaktadır. Mobilyaları büyük ve gösterişlidir. Detaylar da ona göre seçilmelidir. Hangi tasarımı kullanıyorsanız o tasarımın kurallarına uymalısınız.

Yanmasın, Kabarmasın, Hep Tarz Kalsın

Mobilya tercihinde tarz olmasından önce ev güvenliğini düşünmeniz şart. Hele güneş alan bir evde oturuyorsanız mobilyanız kolay alev almamalı. Aksi taktirde birgün eve geldiğinizde her şeyi kül olmuş bulabilirsiniz. Bu konuda araştırmaları çok iyi yapmalısınız. Dikkat edilecek diğer ana nokta çok temizlik yapan hanımları ilgilendiriyor. Günün sonunda mutsuzluktan yıkılmamanız için mobilyalarınız kabarmaya meyilli olmamalı.

Siz gereken özeni gösterdikten sonra bile kabarıyorsa mobilya seçiminde bir hata vardır. Bütün bu şartları oluşturduktan sonra daha mobilyamı değiştirmem diyorsanız tavsiyemiz zamansız parçalar seçmeniz. Moda akımları devam eder ancak ana renklerin ömrü hiç tükenmez. Modern dediğiniz kavram hep değişkendir adı üstünde modern. Ancak klasik tarzın modası hiç geçmez. Üstünde ufak oynamalarla havasını değiştirebilirsiniz ama tarzını asla.

Ne İşe Yarar Otururken Rahat Ettirmeyen Mobilya

Bazı mobilyalar görüntü itibariyle çok şık ve iddialıdır. Birde oturmayagörün. O kadar rahatsız ki. Ancak hem rahat hem şık mobilyalar bulmak mümkün. Güzel görünecek diye rahatınızdan taviz vermeye hiç gerek yok, inanın. Ayrıca odanızı aydınlık göstermeye destek vermeli. Bu konuda sizi sıkıntıya sokmamalı. Bunun için mobilyanın kumaşında yoğunlaşmanız iyi fikir olabilir.

Yanarlı dönerli dediğimiz bir türü kullanmak cesaret ister örneğin. Gelen misafirlerinize o tarafın görünümü iyi değil burdan bakın, diyemezsiniz. Veya ferah görüntüyü elde etmek isterken mobilya kumaşında koyu bordo tercihi entresan olabilir. İlaveten devir ekonomi devri. Bu yüzden mobilya seçerken çabuk eskimemesine de dikkat ederseniz kesenizi korumuş olursunuz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

ten − 2 =