xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Mutfak Hayatınızı Kolaylaştıracak Gizli Detaylar

Mutfağın olmazsa olmazları arasında sizce ne var? Musluk, evye, tezgâh; bunların yanında küçük aletler de ekleyebiliriz. Mutfak hayatınızı kolaylaştırmaya en çok kullandığınız yerden başlayabiliriz o halde.

birevim faizsiz konut

Oynar Başlıklı Musluk ve İkili Evye

Evet, fazla basit duruyor ama mutfağı mutfak yapan da musluk olsa gerek. Biz bu basitliği musluk olarak değil de döner ve serbest başlıklı, uzunluğu, tazyiki ayarlanabilir bir muslukla değiştirdiğimizi düşünün evyenizi de daha geniş veya ikili bir evye ile değiştirdiğimizi. Artık evyenin istediğiniz yerine hatta tezgâhınıza kadar uzanan bir musluğunuz ve daha geniş evyeleriniz var. Şuan kulağa o kadar da basit gelmiyor değil mi?

Köşe Dolapları ve Dar Dolaplar

Mutfağın bir diğer olmazsa olmazı da mutfak dolapları, bu konuda hem fikiriz sanırım. İşte sizin için birkaç dolap fikri. Hem yerden tasarruf etmenizi sağlıyor hem de minimalist bir yaklaşımla göz zevkine hitap ediyor.

Akıllı Çekmece Tezgâhları

Dolapları dizayn ettik ama dolabın üstündeki parça, sanırım en çok yer kaplayan kısım. Tezgâhınızın yüzey alanını arttırıp kapladığı alanı azaltmak, mutfağı daraltmak istemiyorsanız tam size göre diyebilirim.  İhtiyacınız olduğunda çekmeden tezgahınızı çıkarıp işlerinizi hallettikten sonra tekrar yerine koyabilirsiniz.

Yapışkanlı Kara Tahta Kaplaması

İsterseniz tezgâh ile dolaplar arasında kalan boşluklara, tezgahınızın yanında ki dolabınıza ya da buz dolabınıza. İstediğiniz yeri kara tahta kaplaması ile kaplayıp üzerine tariflerinizi vb. şeyleri yazabilirsiniz. Mutfağınız da en çok kullandığınız yer haline gelebilir hatta çocuklarınız resim tahtasına dönüşebilir, kim bilir.

Spot Işıklar

Eğer sunuma önem veriyor iseniz küçük spot lambalar ile mutfağınıza güzel bir hava katabilirsiniz. Böylece gereksiz aksesuar kalabalığı yaratmadan güzel bir sunum elde etmiş olursunuz.

Gizlenebilen Yemek Masası

Küçük mutfaklarda yemek masası için ayrı bir alanınız olmayabilir. Bu tür pratik bir şekilde gizleyebildiğiniz, sürgülü bir biçimde mutfak dolabınızda bulunan masalar sizi bir hayli ferahlatacaktır. Türevleri olan duvara monte ile kaldırabildiğiniz mutfak masaları veya katlanabilir sandalyelerde ekstra alan kazanmak için güzel yöntemlerden birkaçı.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

thirteen + twelve =