xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
25 February, 2024

Küçük Daireler İçin Yer Kazandıracak Fikirler

Herkesin hayalidir ev sahibi olmak. Ev sahibi olanlar ise daha büyük daha gösterişli evlerde oturmak istiyor. Küçük evlerin alıcısı pek olmasa da ekonomik durumlar küçük ev sahibi yapabiliyor insanları. Nasıl bir evde oturursanız oturun dekorasyonu doğru yapmanız çok önemli.

birevim faizsiz konut

Aksi taktirde çok gösterişli dediğiniz evinizden kaçmak isteyebilirsiniz. Doğru dekorasyonun önemi küçük evlerde kendini daha çok belli ediyor. Çünkü ortamı genişletmeniz gerekiyor. Yok, ben geniş değil ufak şirin gözükmesini istiyorum diyorsanız da doğru dekorasyon önemli. Hangi eşyayı nereye koyacağınızı biliyorsanız, boyama aydınlatma taktikleri sizden soruluyorsa bu hengameyi kolay atlatacaksınız, merak etmeyin.

Aydınlık Evler Açık Renk Boyalarla Mümkün

Vişne çürükleri, saks mavileri renk kartelanızda bulunabilir. Ancak eviniz küçükse bu renkler evinizi daha boğuk ve basık gösterecek, emin olun. Eviniz konum itibariyle güneş almıyorsa birde koyu renklerden kesinlikle uzak durmanızı öneririz. Beyaz, kırık beyaz, açık bej ve bu kombinler evinize hava katacaktır. Dekoratif eşyaları bunlara uyumlu kullandığınızda aydınlatamacağınız ev yok.

Geniş göstermesi de cabası. Dekoratif ürünlerden işinize en çok yarayacak olanı aynadır. Ayna mekana genişlik katacağı gibi güneş ışıklarını yutmaz. Böylelikle ışıl ışıl mekanınız olur. Aynaların büyüklüğü tamamiyle sizin tercihiniz. En favori olanlar duvara asılan ve parça parça olan aynalar olsa da boy aynalarının estetik versiyonlarını da bulabilirsiniz. Unutmayın, amaç evimizi olabildiğince genişletmek.

Aydınlatma Bu Meselenin En Önemli Noktası

Gündüz vakti evleri aydınlatmak çok kolay asıl mesele güneşin batması. Güneş battıktan sonra aydınlatmayı başarabilirsek dekorasyon konusunda bizden iyisi yok demektir. Ev dizaynının önem kazandığı şu zamanda çok değişik aydınlatma seçenekleri var. İşe tarzınızı belirlemekle başlayın. Klasik, modern, daha çılgın veya zengin gösteren… Bunu belirleyince seçenekler baya azalacak merak etmeyin. Ardından seçtiğiniz tarzın içinden de seçim yapmalısınız. Çok mu kristal seviyorsunuz veya altın renk detayları barındırsın mı?

Tavana asılmalı olmayabilir, ayaklı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin aydınlatmayı doğal yapan ampullerden vazgeçmeyin. Yoksa fazla ışıktan gözünüzü açamayacağınız gibi az ışıkla da kör olabilirsiniz. Sonuç itibariyle seçenek çok. Karar sizin. Günün sonunda neyi tercih ederseniz  orası sizin tatlı eviniz ve seçtiğiniz parçalar en güzel parçalardır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two × three =