xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Amasya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitsiz ev almak isteyen Amasyalılar için birevim.com firmasının tüm Türkiye için hazırlamış olduğu kredisiz ev alma ve taksitle ev alma fırsatlarından Amasyalılar da yararlanabilmektedir.

birevim faizsiz konut

Pek çok vatandaşımızın hayali olan ev sahipliği düşüncesi artık birevim.com ile Amasya’lılar için de gerçek olacaktır. Müşterinin istediği şekilde hizmet veren ve en kolay ödeme planlarıyla müşterileri hem ek ücretten hem de müşterilerini kendilerini zora sokmalarından kurtaran birevim.com yeni fırsat ve imkanlarla Amasya’lılar için de kredisiz ev alma konusunda vatandaşlara yardımcı olacaklardır.

Hiçbir ek ücret ödemeden ve fiyat farklılıkları olmadan müşterilerine en iyi hizmeti sunan firma faizsiz ve vadesiz en iyi ödeme seçeneklerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Müşterilerinin istek ve durumlarına göre hiçbir ek ücret ödemeden müşterilerini ev sahibi yapan firma kalite ve güvenilirliği açısından da tercih edenler tarafından tam not almıştır.

Uzun vadeli ve sorunsuz ödeme sistemleri ile düzenli ve uzman bir işleyiş sunmaktadırlar.

BİREVİM.COM DA HANGİ YOLLARLA EV SAHİBİ OLUNABİLMEKTEDİR?

Amasyalılar  için kredisiz ev alma seçenekleri arasında firma farklı ödeme yöntemi ve kolaylıklar sunmaktadır.

 • SIRA TESPITLI TASARRUF YÖNTEMİ

Müşterinin evini teslim alacağı tarih ve ödeme cinsi noter huzurunda sıra ile belirlenecektir. Hiçbir peşinat ödemeden ve daha kısa sürede ev sahibi olmak isteyen firma müşterileri bu fırsatı değerlendirebilirler. Her şey noter huzurunda gerçekleşeceğinden müşterilerin aklında bir soru işareti kalmayacaktır. Hem de kısa süre içinde teslim alacaklarından müşteriler için gayet uygun olacaktır.

 • SERBEST PLANLI TASARRUF YÖNTEMİ

Evini teslim alacağı tarihi müşterinin kendisinin belirlediği tasarruf yöntemidir. Bu yöntem ile müşteri kendi ödeme planını da kendisi hazırlamaktadır. Kendi hazırladığı ödeme plana göre ödemelerini yapacaktır. Bütçesine göre her şey müşterinin eline bırakılmıştır.  Kendi ödeme sistemini kendisi oluşturmak isteyen ve kendini zora sokmak istemeyen müşteriler için bu tasarruf yönetimi uygun olacaktır.

 • KONUT DEĞER ENDEKSİ TASARRUF YÖNTEMİ

Bu yöntem seçildiğinde konutun teslim tarihi geldiğinde evin değeri korunmuş olarak müşteriye teslim edilecektir. Sıra tespitli tasarruf yönetiminde olduğu gibi evin alınacağı tarih aynı şekilde noter huzurunda belirlenecektir. Evinin değerinde bir sorun olmasını istemeyen firma müşterilerinin bu yöntemi tercih etmeleri daha doğru olacaktır.

BİREVİM.COM TASARRUF PLANLARI İLE NEYİ AMAÇLAMIŞTIR?

Milleti için en uygun fiyat ve yöntemleri bir araya getiren firma, Amasya halkı içinde kredisiz ev alma konusunda her türlü aile için yardımcı olmak hedefiyle gelir düzeyine ve müşteri için kolaylığa dikkat ederek en iyi ödeme planını seçmektedir. Tasarruf planları sayesinde orta ve düşük gelir düzeyine sahip olan aileler için en uygun ödeme yönetimi ve ev sahibi olma olasılığını seçmek adına düzenlenmiştir. Tasarruf planlarına uygun olarak ailelerin kendilerini zora sokmayacak şekilde hiçbir ek ücret ve peşinat ödemeden bütçelerine en uygun ve basit ve küçük  miktarlarda olan ödemelerle ev sahibi olabileceklerdir.

birevim
Paylaş

2 Comments

 1. Zehra Bulut Reply

  Bankadan aldığımız evlerde üzerine şerh konuluyor diye biliyorum, bu sistemlerde de böyle mi oluyor?

  1. admin Post author Reply

   Merhaba Zehra Hanım,
   Faizsiz sistemler banka sisteminden farklı işlemektedir. Ayrıntılar için en yakın Birevim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

sixteen − fifteen =