xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
16 June, 2024

Taksim 360 Projesi

Taksim 360 projesi kendine özgü bir dünya Roma’ya yolunuz düştü ise İspanyol merdivenlerine yakın bir sokakta dünya markalarına ait mağazaları görürsünüz. İşte bir benzeri Taksim 360 projesinde yer alıyor, projenin dünyaca ünlü firmaların mağazalarını yer alacağı bir caddesi olacaktır.

birevim faizsiz konut

Modern sokaklarda kafe ve restoranlar bu güzel tarihi bölgeye daha büyük bir değer katacaktır.  Çalık Gayrimenkul,Gap İnşaat bu iki firmanın yönettiği  projenin bitişini başta İstanbul halkı olmak üzere birçok kişi bekliyor.  Taksim 360 projesinden beklendiği şekilde 7/24 canlı yaşayan bir mahalle hazırlanıyor.  Bu mahalle İstanbul’un kalbi Taksim’de atıyor ve İstanbul’a yeni bir hava vereceğine hiçbir şüphemiz yok.

Mehmet Alper,Hasan Kıvırcık,Han Tümertekin,Nuran Karakaş birlikteliğinden oluşan mimar ekibi Kentsel Yenilemeye yönelik öyle iyi bir iş çıkardılar ki; “Taksim 360”18. Uluslar arası Gayrimenkul Ödüllerinde , Avrupa’nın 6 önemli projesi arasına girdi.

Havalimanı,denizotobüsü,karayolu,metro gibi ulaşım araçlarına merkezi bir konumda bulunan Taksim 360 projesi birçok açıdan avantajlı bir konumdadır.

Dış cephe aydınlatma, peyzaj, tasarım ve benzeri birçok konuda bütünsel bir yapıyı ortaya koyan Taksim 360 projesi İstanbul için öncü kentsel projelerden ilkidir denebilir.

Taksim 360 Kat Planları

Kat planları dendiğinde ne anlamalıyız? İnsanların yaşadığı, çalıştığı, alışveriş yaptığı veya toplandığı her yerde, odalardaki düzenleme ve bir alandan diğerine akış, çevrenin hissi ve faydasında bir fark yaratır. İyi bir kat planı dolaşım ve trafik akışına katkı sağlar. Örneğin; perakende alanında, ziyaretçilerin bir alanda hareket etme şeklini yönlendirmek isteyebilirsiniz ve bir sanat galerisinde, trafiğin engellenmesi için daha az kısıtlayıcı olmasını isteyebilirsiniz. Genel bir kural olarak, alanda ne kadar az görsel engel varsa o kadar büyük görünecektir.

Taksim 360 projesinde, 1+0’dan 4+1’e daire seçenekleri yer alıyor. Aslında kat planları aslını muhafaza etmekten ziyade aslını zenginleştirerek eskinin dokusunda yeniye yeni bir kapı açar vaziyettedir.

Taksim 360 Ödeme Seçenekleri

Şüphesiz teknoloji çağının bize getirdiği birçok avantaj var. Bunlardan biride iletişimi kolaylaştırması ve  şüphesiz istediğiniz yeri kolaylıkla uydu üzerinden görebilmenizdir.  Özellikle emlak sektöründe bu iki şey oldukça önemlidir.  Ulaşılabilir olmak ve evinizin konforunda istediğiniz konuta 360 derecelik bir açı ile neredeyse içindeki eşyasına kadar ulaşılabilir olmak çok büyük bir konfor değil mi? İşte Taksim 360 projesi kapsamında kiralamaları internet üzerinden başvururakta  yapabilirsiniz.  E-mail adresiniz, adınız soyadınız, telefonunuz ve kısa mesajınızı gönderdikten sonra kısa sürede size emlak danışmanınız ulaşacaktır.

Taksim 360 rezidans ve ofislerin satış, kiralamaları dolar üzerinden yapılıyor. Fiyatlar konusunda küçük tüyolar verelim;  Residanslar 289 bin dolar ve ofisler ise 503 bin dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Taksim 360 Projesindeki dairelerin metrekaresi ne kadardır?  Rezidanslar 5 bin 500 dolardan, ofislerin metrekaresi ise 6 bin dolardan başlıyor. Faizsiz 60 aya kadar taksitlendirme ile alıcılara kolaylık sağlıyor.

Taksim 360 Proje Özellikleri 

Özgün mimarisi ile birçok kişinin yatırım dahil satın almak istediği Taksim 360 projesi hem tarihi hem modern bir dokuda ve adeta eski İstanbul havasını geri getirecek güçte bir proje gibi  görünüyor. Hem rezidans hemde ofis katları yüksek tavanları ve eski dokusu ile dikkat çekiyor.

Taksim Tarlabaşı 360 olarakta isimlendirilen projede;

 • Restoran,
 • Kafe,
 • Vale Park,
 • Resapsiyon,
 • Teknik Servis,
 • Kapalı Yüzme Havuzu,
 • House Keeping,
 • Fitness-spa,
 • Plates ve Yoga salonu,
 • Sauna gibi lüks imkanlarda yer alıyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında dönüştürülen Tarlabaşı evleri  Çalık Gayrimenkul ve Gap İnşaat ortaklığında yükseliyor.  Taksim’e farklı bir hava getireceğide kesin görünüyor.

Taksim 360 Projesi ve Yakın Çevreleri 

Taksim 360 nerededir? İsminden de anlayacağımız şekilde Taksim Tarlabaşı’nda yer almaktadır.  Yaşamın merkezinde sen varsın sloganı ile Taksim 360 projesi kapsamında yer alan rezidans ve ofisler geleceğe yönelik yatırım anlamında oldukça avantajlı bir konumdadır. Her İstanbul’lunun ortak buluşma alanı hayatın aktığı İstiklal’e beş dakika uzaklıkta can buluyor.

Taksim 360 aslında sadece ofis ve konut müşterilerine değil bölgenin çevresindeki insanlara da alternatif ve kaliteli bir yaşam alanı sunuyor. Ve elbette görsel olarak geçmişin hikayelerini günümüze taşıyor.

Avrupa yakasında yer alan Taksim 360 konutları ulaşım konusunda oldukça avantajlı en önemli avantajı ise şüpheiz metrodur. Bunun yanısıra 24 saat otopark ve vale hizmeti verilecek olan Taksim 360 projesinden daire yada ofis almak yada kiralamak oldukça avantajlı gibi görünüyor.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. İsmail Öztürk Reply

  Taksim’e çok yakışacak bir proje, tasarımı olarak yabancı yatırımcıların gözbebeği olabilir

  1. admin Reply

   Merhaba İsmail Bey,
   Taksim 360 projesi istanbul’un en merkezi konumlarından birinde yükselmektedir. Tasarım olarakta farkını ortaya koyan proje tüm yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

 2. Uğur Acar Reply

  Tasarım olarak efsane bir yapıt, fiyatları bakımından da bölgesine göre gayet makul görülebilir

 3. Demet Can Reply

  Bu tarz projelerde yatırımcılar çok çabuk konutları alıyordur diye düşünüyorum, çünkü bu tarz konutların fiyatları çok kısa sürede katlanabiliyor

 4. Asya Aksoy Reply

  Yapısal olarak çok güzel bir görünüme sahip, müşteriyi meraklandıran cezbeden bir mimarisi var. Konum olarak Taksim’de olması ve büyük markalara ev sahipliği yapacak olması da muhteşem

 5. İbrahim Kaplan Reply

  Taksim, herkes tarafından İstanbul’un merkezi yerlerinden biri sayılır. Bu şekilde merkezi bir konuma sahip olan lokasyonda, böylesine kaliteli bir proje, tüm taşları yerinden oynatacaktır o bölgede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

three × 1 =