xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Vadi İzmit Projesi

Kocaeli sanayi bakımından İstanbul’dan sonra en gelişmiş ikinci şehridir. Ve hızla aldığı göç konut ihtiyacını da birlikte getirmektedir. Kocaeli’nin bir ilçesi olan İzmit’in Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 139/2 adresinde Vadi İzmit Projesi hayat buluyor. İzmit belediye başkanının açılışını yaptığı proje şehre değer kazandıracağa benziyor. Atıl yada varoş olarak değerlendirilen bölgelere bu tarz yatırımların artacağı düşünülüyor. Vadi İzmit Projesi kapsamında 433 konut inşa edildi . Tabiatla iç içe tasarlanan proje kapsamında sosyalleşmenin yaşanabileceği alanlar kazandırmak hedefleridir.  Özellikledepreme dayanıklı olarak hazırlanan proje kapsamında daireler körfez ve vadi manzarasına sahiptir.  462 metrekare Aqua Park peyzaj alanları ile büyük zenginlikler sunuyor.

birevim faizsiz konut

Market,spor komplexsi,kapalı yüzme havuzu, sauna,buhar odası,türk hamamı,fitness,restaurant,açık kapalı otopark ile hizmet vermeye devam ediyor.

Bektaş İnşaat bünyesinde yer alan Vadi İzmit Projesi farklı düzenlemeleri ve doğa dostu tarafları ile dikkat çekiyor. Asıl Bektaş İnşaat’ında amacı farkını ortaya koymak gibi görünüyor. Modern yaşamın konfor gereksinimlerine uygun yapısı ile Vadi İzmit Projesi yatırım yapmak isteyenler içinde büyük bir fırsat gibi görünüyor.

Vadi İzmit Kat Planları

Vadi İzmit Projesi 424 daireye sahip ve 9 villa ile 83,517 metrekare toplam inşaat alanı ile dikkatleri üsütüne çekiyor. Toplam parsel alanı 57,700 metrekare iken yeşil alan bu metrekarenin %80’nini kapsıyor. Daire tipleri 1+1 / 2+1 / 3+1 ve 4+1 iken dublex dairede satın alabilirsiniz.

Sizi şehrin karmaşasından kurtaran Vadi İzmit Projesi kat planlarında ise 102 metrekareden 221 metrekareye varan daireler bulunuyor.

Kat planlarında yemek yediğimiz, uyuduğumuz, çalıştığımız ve sevdiklerimiz ile vakit geçirdiğimiz alanların düzenlemesidir. Kaç metrekare mutfak alanı olacağından merdivenlerin yönü yerine kadar birçok detay kat planında belirlenir.

Vadi İzmit Projesi kapsamında kat planlamasında aşağıdaki detaylara dikkat edilmiştir.

  • Her bütçeye uygun,
  • Oda büyüklükleri,
  • Pencere yönleri,
  • Depolama alanları,
  • Çevre dostu tasarım,

Vadi İzmit Ödeme Seçenekleri

Bektaş inşaat tarafından Kocaeli’de geliştirilen karma proje kapsamında %80 alan yeşil alan olarak düzenlenmiştir.  433 konut ve 9 villanın yanısıra açık yüzme havuzu, çozuk yüzme havuzu ayrı olarak tasarlanmıştır. Hamam ve buhar odaları ile spordan sonra kaslarınızı  gevşetebilirsiniz.

Su parkı, su kaydırağı, yüzme havuzu, su kaydırağı sıçrama tahtası gibi eğlence parkı Agua parkı en önemli özelliklerindendir.  Vadi İzmit Projesi  başlangıcından beri %34,78 değer kazanma sebepleri birazda tüm bu saydığımız sebepler olabilir.

321 bin türk lirasından başlayan konut fiyatları 714 bin türk lirasına kadar çıkıyor. Masaj salonuna kadar oldukça lüks hizmetler veren Vadi İzmit Projesi’nden ev satın almak oldukça avantajlı görünüyor.

Vadi İzmit Proje Özellikleri 

Otoparktan güvenlik özelliklerine, spor olanaklarından kapalı yüzme havuzuna, tenis kortundan su deposu ve hidrofora konforunuz ve risklerini  en ufak ayrıntısına kadar tasarlanmıştır.

Kocaeli’nin sanayi bakımından büyümesi sebebi ile göç alan şehir  ve ilçelerinde barınma alanaları gereklidir. Ve bu barınma alanlarının Vadi İzmit Projesi  gibi hazırlanması gelecek için özellikle yeşil alanlar açısından umut oluyor.

Bölgede bulunan liselerin çokluğu demografik yapıda 14-17 yaş gurubunun yani gelecek neslin büyümesi ile ekstra konutlara ihtiyaç duyulacağı görülebiliyor.

Eğer spor seviyorsanız yada yeşi,llikler içerisinde yürümeyi, estetik ve konfor sizin için çok önemli ise o halde doğru noktadasınız.  Vadi İzmit Projesi  ihtiyacınız olan konutu size sunuyor. Konfor ve estetik kaygınızı göz önüne alarak bunu yapıyor.

Vadi İzmit Nerede ve Yakın Çevreleri

Vadi İzmit Projesi  kapsamında lokasyon İstanbul ve Kocaeli’ne oldukça yakındır. Özellikle yeni yapılan köprüler, yollar uzun yolları dahi kısaltıyor.  İzmit merkezde yer alan Vadi İzmit Projesi birçok kişinin hayalinin var olmuş hali gibi.. .Özel aracınız yada toplu taşıma kullanarak kolaylıkla istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.  Şimdilik trafik olarak çok yoğun bir durumda gözlemlenmiyor.

Vadi İzmit Maslak İstanbul’dan dahi google haritalarına göre 1,30 saat içinde ulaşabilirsiniz.  Kadıköy/Ankara yönündeki bağlantı yolunu izleyerek ardından Kocaeli yönü için O-4/E80 üzerinde ilerleyin. O-4/E80 ara yolunu izleyip İzmit yönündeki çıkışı kullanın ve hedefinize ulaşın. Ayrıca İstanbul Çevreyolunuda kullanabilirsiniz. Ancak bu yol güzergahı paralıdır.  Sabiha Gökçen Havalimanı, Kocaeli ve Ankara yönünden bahsediyoruz.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fourteen − 3 =