xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

Faizsiz Taksitlerle Ev Sahibi Olun, Yeni Bir Dünyaya ‘Merhaba’ Deyin!

Kirada oturuyorum ancak artık kendi evimin sahibi olmak istiyorum diyenlerdenseniz; faizsiz taksitlerle ev alma avantajları tam da sizin aradığınız. Faizsiz taksitle ev almak sadece mevcut durumu daha iyi hâle getirmek değil, geleceği de güvene almak demektir. Almak istediği evin taksitlerini çalışarak ödeyebileceğini düşünen her birey faizsiz ev alma desteğinden yararlanabilir.

birevim faizsiz konut

Faizsiz Ev Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Faizsiz ev almak, bireyleri tasarrufa yönlendirmek amacıyla hayata geçirilmiş bir projedir. Projenin sunmuş olduğu avantajlar arasında en dikkat çekenlerden ilki; Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın beğendiğiniz eve kendi birikimlerinizle sahip olabilme imkânı sunmaktadır. Konut projeleri sayesinde başvurmuş olduğunuz taksitlendirme sistemi evi almış olduğunuz ilk andan itibaren sabitlenir ve sonraki süreçte kademe kademe düşer ilerleyen aylarda da asla bir artış göstermez.

Size uygun olan bir zamanda firmanız ile konuşarak almış olduğunuz evin değerinde artışlar yapabilirsiniz. Taksitleriniz bitene kadar evinizi satamasanız da o artık sizin mülkünüzdür. Taksitleriniz bittiği anda evinizi ilk değerinden daha yüksek fiyatlarla satışa çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda bu sistem size, taksitleri ödeyemediğiniz noktaya geldiğinizde çıkış yaparak o zamana kadar ödediğiniz tüm parayı geri alabilme şansı sunmaktadır.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak İçin Neler Yapmalıyım?

Başarılı konut projeleri faizsiz ev almak istiyorum diyenler için 10 yıla kadar hatta uygun koşullar sağlandığında 10 yıldan fazla konut sahibi olabilmek için taksitlendirme imkânları sunmaktadır. Faizsiz ev alma yöntemiyle sizler de tıpkı taksit öder gibi ev sahibi olabilir, mevcut hayatınızı bambaşka, daha sıcak, daha güvenilir, daha huzurlu bir pencereye açabilirsiniz. Yeni nesil projeler, yetişkin bireylere inşaattan ev almak için fırsatlar sunmakta aynı zamanda kişiye göre bir ödeme tablosu hazırlamaktadır.

Faizsiz Taksitle Ev Sahibi Yapan Firmalar

Temmuz ayında BDDK tarafından onaylanmasında sonra çok az bir sayıda faizsiz işlem yapan firma kalmıştır.

  • Birevim
  • Eminevim
  • Fuzulev
  • Katılımevim

120 ay taksitle kendi gayrimenkulunüzün sahibi olabilir, yapım aşamasında girmiş olduğunuz evinizi daha ucuza mâl edebilirsiniz. Örneğin; faizsiz ev almak istiyorsanız ve 25.000 TL peşinatınız var ise yapmanız gereken şey güvenilir bir konut projesine danışmak ve sonrasında bankanız ile irtibatta olmaktır. 100.000TL değerindeki bir eve 25.000 TL peşinatın ardından aylık 2.000 TL taksitlerle kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Ancak bu sistemde aylık 2.000 TL ile 50 ay sonunda ev sahibisiniz. Faizsiz konut projeleri ile daha mutlu bir geleceğe ‘merhaba’ demek artık uzak değil…

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fourteen − 13 =