xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
16 June, 2024

Faizsiz konut sahibi olmak için yöntemler

Ev sahibi olmak, günümüzde hemen hemen her bireyin hayalidir. Kira yükünden kurtulmak ve diğer birçok farklı sebep ile ev sahibi olmak için sürekli olarak birikim yapılmaya çalışılmakta ve bu yönde de peşinat gibi koşullar, sağlanmaya çalışılmaktadır. Ülkemizdeki konut piyasası dahilinde birçok farklı ödeme seçeneği ile ve programı ile konut sahibi olma şansı elde edebilir ve bu yol ile de kendi evinize kolayca taşınabilirsiniz. İlk olarak banka kredileri üzerinden nasıl ev sahibi olabileceğinizi inceleyebilir ve ardından da faizsiz konut kredileri gibi konulardan söz ederek bu yönde bilgiler verebiliriz.

birevim faizsiz konut

Bankalardan konut kredisi alabilmek için öncelikli olarak konut değerinin %25’ine kadar bir peşinat sahibi olmanız gerekiyor. Bu peşinata sahip olduktan sonra da konut değerinin %75’i kadar konut kredisini bankalar aracılığı ile kullanabilir ve bu sayede de gereken parayı toparlayarak konut satın alabilirsiniz. Dolayısı ile de bu noktada hiç birikimi olmayan bireylerin, peşinat durumunu sağlayamadıkları yönünde bir sorun ortaya çıkmaktadır. Bu sorunu bertaraf edebilmek için de ilk olarak farklı bir banka aracılığı ile konut piyasa değerinin %25’i kadar bir ihtiyaç kredisi çekebilir ve bu yol ile de çektiğiniz miktarı peşinat olarak gösterebilir ve ardından da konut kredisini kullanarak ev sahibi olabilirsiniz. Ancak bu aşamada iki farklı krediye, farklı faiz oranları dahilinde yüksek geri ödeme yapmanız gerektiği yönünde de bir bilgi vermek mümkündür. Şimdi de hangi seçenekler dahilinde faizsiz konut kredileri veren bankalar aracılığı ile kredi alabileceğiniz yönünde bilgiler verebilir ve bu yönde de bir inceleme yapabiliriz.

Faizsiz olarak bankalar aracılığı ile kredi alabilmek ve bu yol ile de ev sahibi olabilmek için ilk olarak bir taşınmaz sahibi olmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Bu taşınmaz değeri ipotek ettirerek özel vade seçenekleri ile faiz olmadan kredi kullanabilir ve bu yol ile de konut satın alabilirsiniz. Aynı zamanda birtakım emlak şirketlerinin anlaşmaları dahilinde de bankalar aracılığı ile özel olarak faizsiz bir şekilde konut kredisi kullanabileceğinizi söylemek mümkün.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

one × 1 =