xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (60 Bin TL)

Ev hanımlarının iş hayatına kazandırılarak, iş günü kapasitesinin arttırılması için özel krediler sunuluyor. Evden iş yapmak ya da iş yeri açmak isteyen kadınlara bankalar tarafından özel krediler sunuluyor. 60 bin TL limitle veya daha fazla limitle sunulan krediler özel detaylar ile birlikte sunuluyor. Herhangi bir geliri olmayan, sigortasız olarak yaşayan bu ev kadınların yapması gereken bu kredilerden yararlanmak olacaktır.

birevim faizsiz konut

Bu finansman ile amaçlanan evde oturan, herhangi bir iş gücüne dahil olmayan, geliri olmayan ve sigortasız olarak yaşayan bayanları ülkenin ekonomisine yardımcı olacak bir noktaya getirmektedir. El becerileri genelde yüksek olan kadınlar bu kredilerle çok rahat yapabilecekleri işler için temel atabiliyorlar.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020

Bankalar genelde kredi çekmek isteyenlerden gelir belgesi istiyor. Bu vergi levhası, maaş bordrosu ve kira geliri olarak talep ediliyor. Bu taleplere cevap verilmedikten sonra günümüzde kredi çekmek kolay olmamakla birlikte birçok banka artık ev hanımlarına, yani kadınlara bu belgelere ihtiyaç duymadan kredi veriyor. Kredi veren bankalar ve limitleri şu şekildedir.

 • ING – 50 bin TL
 • CepteTEB – 50 bin TL
 • Enpara – 40 bin TL
 • Aktif Bank – 40 bin TL
 • Şekerbank – 10 bin TL
 • PTT
 • Denizbank
 • HSBC
 • Ziraat Bankası

Tüm bu bankalar ev hanımı olup, herhangi bir gelir belgesi gösterme durumu olmayan bayanlara kredi desteği sağlıyor. Tabi bu destek için doğru şekilde başvuru yapabilmek önemlidir.

Ev Hanımları Kredi Başvuru Şartları

Ev hanımlarına kredi veren bankaların hepsi farklı konularda müşterilerden şartları sağlamak istiyor. O nedenle başvuru yapmadan önce o bankanın istediği şartları detaylıca öğrenmeniz önemli olacaktır.

 • Eşinizin gelir durumu
 • Kira geliri
 • Üzerine kayıtlı tapu belgesi

Bu üç belge genelde kredi başvurusu yapacak ev kadınlarından isteniyor. Bu belgeleri sağlayan kadınların yaptıkları başvurular genelde olumlu bir şekilde sonuçlandığı için taleplere cevap veriliyor. Bunların yanında özel şartlarında sağlanması isteniyor.

 • Kira geliri elde ediliyorsa bu bir belge ile ispatlanmalıdır.
 • Herhangi bir geliri olmayan ev hanımlarından kefil talep edilebilir.
 • Emekli olan ev hanımlarından bu aylığı göstermeleri istenmektedir.
 • Tüm bankalar farklı şartlar isteyebilmektedir. O nedenle başvuru yapılacak bankanın yakından incelenmesi önemli olacaktır.

Ev Hanımları Kredi Almanın Avantajları

Ev hanımları yani genelde bu annelerimiz oluyor. Ekonomiye desteklerinin düzeyini arttırmak için uygun krediler sunuluyor. Her banka farklı kredi faiz oranlarıyla bu kredileri ev hanımlarına sunuyor. Genelde kredi vadeleri 12 ile 24 ay arasında değişiyor. Bazı bankalar üst limiti yüksek tutarken kredi faiz oranını da yükseltmektedir.

Ama bu tip kredilerde genelde faiz oranlarının seviyesi çok yüksek oluyor. O nedenle başvuru yapacaklar bu noktaya özel olarak dikkat ederek araştırma yaparak, tercihlerini yapmalarında fayda olduğunu söylemeliyiz.

birevim
Paylaş

9 Comments

 1. Şükrü Güler Reply

  Ev hanımlarına kredi vermeleri çok güzel, bunun için nasıl bir başvuru yapmalıyız, ev hanımı çalışmıyorsa üzerine bir ev-araba olması gerekiyor mu?

  1. admin Reply

   Merhaba Şükrü Bey,
   Ev hanımlarına kredi veren bankalar genel olarak şu belgeleri talep etmektedir.
   Eşinizin gelir durumu
   Kira geliri
   Üzerine kayıtlı tapu belgesi

 2. Süleyman Kurt Reply

  Ev hanımlarına gelirsiz kredi vermiyorlar diye biliyorum, üzerine herhangi bir tapu varsa ona ipotek konması için ekspertiz hizmeti vs uzun sürer mi işlemler?

  1. admin Reply

   Merhaba Süleyman Bey,
   Kredi başvurusunun ardından bir kaç gün içinde sonuçlanmaktadır.

 3. Meral Özer Reply

  Ev hanımlarına kredi verilmesi gerçekten iyi bir düşünce olmuş bazen çalışanlara kredi çıkmıyor ev hanımlarına kredi verilmesi ev geçimini bi tık iyileştirir.

  1. admin Reply

   Merhaba Demet Hanım,
   Eğer kredi çekecek ev hanımın üzerinde bir mülk var ise bunun beyanı genellikle istenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

19 − nineteen =