xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri

İki farklı hayatın aynı evde olacağı telaşı ayrı o evi kurma telaşı ayrı yaşanır. Hangisi zor diye sormuyoruz tabiki. Ancak ‘O evi kurmak’ da kolay değil. İyi haber, ne kadar temkinli olursanız olun hep bir eksik çıkacak. Kötü haber, gereken özen gösterilmezse o eksik hiç bitmeyecek. Bu yüzden birkaç ayrıntıya çok dikkat edilmeli. Bunlardan ilki boş bir evi düzmek daha kolaydır.

birevim faizsiz konut

Ev ev üstüne kurulmaz diyen atalarımız bu duruma da vurgu yapmış olabilir.  Burada dikkat edilmesi gereken boş evi çok iyi tanımak. Gerekli yerlerin ölçülerini bilmek hayat kurtarır. O ölçüleri bildiğinizde eve kısacık perdeler gelmez örneğin. Veya salonunuzun tamamını kaplayan yemek masasıyla uğraşmazsınız.

Yeni Nesil Dekorasyonda Duvarlar Boş Kalmıyor

Herkesten farklı olayım ama bana da yer kalsın diyenlere duvarları işaret ediyoruz. Bunu sadece tablo, tabak vs asmak olarak düşünmeyin. Duvarları boyamak yerine duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Yeni nesil duvar kağtları, kabartmalar aklınızı başınızdan alabilir. Az eşya çok tasarım ve detay işleri sizi de memnun edecektir. Burada evinizin nem dengesini bilmeniz önemli olacaktır.

Aşırı nem duvar kağıtlarına zarar verebilir. Tablodan vazgeçmem derseniz de çerçevelerle oynayın diyebiliriz. Çerçevelere taşan detaylar alışılmışın dışında bir görüntü oluşturacaktır. Düzgün şekiller barındıran tablolar yerine farklı çalışmaları da inceleyebilirsiniz.

Akımların En Yenisi, Minimalizm

Son birkaç yıldır dikkat edilirse eskiye dönüş yaşanıyor. Ev yapımı yoğurt ve ekmek dalgasından sonra az eşyalı evler bizleri selamladı. Minimalizm akımı her şeyi en basit ve sade formunu kullanmaya teşvik ediyor. Birde fazla olan eşyaları ihtiyacı olana vermemizi istiyor. Eğer sizde sadelikten, az eşyadan yanaysanız minimalizm sizin tarzınız olabilir.

Her yere sığabilen, katlanabilen masalarla işe başlayabilirsiniz. Büyük çeyiz setleri yerine ihtiyacınız kadar şeyi tane ile alabilirsiniz. Yeni evlisiniz veya evleneceksiniz sonuçta. Misafiriniz çok olacak. Acemilik tavan yapacak. Çok eşya demek dezavantajın artmasından başka bir şey olmaz. Hem az eşya çok kullanıldığı için hemen eskir. Yeni gelinlere yeni sezon ürünleri kullanmaya gün doğar.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fifteen + seventeen =