xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

We Haliç Projesi

Emlak Konut Ve Toki müteahhit firmalarından biri olan Ilgın İnşaat, planlı dönüşüm projelerinden biri olan We Haliç inşa ediyor. Yatırım için çok uygun olan proje konum bakımından da birçok projenin önüne geçiyor.  Geçmişte altın boynuz olarak nitelendirilen Haliç, Pierre Lotti ve Tarihi Yarımada manzarasına sahip We Haliç projesinden birçok kişi konut sahibi olmak için sırada bekliyor.

birevim faizsiz konut

İstanbul’un merkezinde yükselen yapıda yeşil alanlar oldukça fazla ve bu sebeple yeşil mahalle hareketi olarakta nitelendiriliyor. Özellikle beyaz yaka çalışanların başvurduğu projenin bölgeye bir kalite getirdiği su geçirmez bir gerçektir.

Hem konaklama hem yatırım açısından tercih edilen ve günbe gün değeri artan We Haliç projesi hakkında detaylı bilgi için emlak uzmanınıza başvurmanızı ve fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

We Haliç Kat Planları

Kat planları bir projedeki en önemli adımlardan biridir. Proje daire satışlarından başlayarak bir çok şeyi etkiler.  Konfor, güvenlik ve daha onlarca şeyi … Doğru kat planı yapmak için en uygun ekipleri  bir araya getiren We Haliç projesi kapalı havuz, türk hamamı, fitness center, sauna, kafeler, spor alanları, yürüyüş alanları, süs havuzları gibi onlarca sosyal etkinlik noktaları ile birlikte planlanmıştır.

1+0’dan başlayan daire planlaması 1+1,2+1,3+1 tipindeki daireler şeklinde devam etmektedir.  40,89 metrekareden 171,13 metrekare aralığında çeşitli daire ölçüleri bulunmaktadır.

We Haliç merkezi konumu ve modern kat planlaması ile en cazip konut projelerinden biridir.

 • 1087 konut
 • 20 dükkan
 • 36 ofis

We Haliç Ödeme Seçenekleri

Yatırım aracı olarak en cazip projelerden biri olan We Haliç Projesi için satın alma kolaylığı oldukça fazla vade süresinden faiz oranına birçok avantajlı seçenek yer alıyor.

Ayrıca banka kredisiz % 0 faiz yani faizsiz 84 ay vadeli kampanyayı da değerlendirebilirsiniz. Faizsiz bankacılık seçenekleri sunan şirketleri değerlendirebilirsiniz.We Haliç şirket, sunduğu vade süresini 120 aya kadar çıkararak avantajları ikiye katlıyor. 0,29 faiz oranını ise 120 ay vadeli ödemelerde uyguluyor.

We Haliç yaşam konsept, olarak adlandırılan yaşam alanında konut, dükkan ve ofislerden oluşuyor. İstanbul’da yaşamak isteyen yerli ve yabancı turistlerinde  ilgisini çeken projeler  arasındadır.

We Haliç gerek konumu gerekse uzun vadeli ödeme seçenekleri ile en avantajlı konut projelerinden biridir.

We Haliç Özellikleri 

Yapı denetimi, zemin etüdü tamamlanmış proje tamamen deprem yönetmeliğine uygundur. Yalıtımları tamamlanmış olan projede ısı tasarrufu avantajı mevcuttur.

We Haliç ister bekar ister aile konforlu ve sosyalleşerek yaşayabileceğiniz alanlar sunmaktadır. Çocuk oyun alanlarından okula, güvenlikten spor alanlarına birçok avantaj sunmaktadır.  Haliç manzarasının yanısıra süs havuzlarının bulunduğu bir görsel etrafında yürüyüş yapmak sağlığınıza ve formunuza eminiz iyi gelecektir.

Su deposu,hidrofor,jeneratör,asansör en çok ihtiyaç duyduğunuz konular ve We Haliç planlamasında tüm bu ihtiyaçlar en uygun noktalarda konumlandırılmıştır.

We Haliç Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Altınboynuz Haliç, Pierre Lotti ve Tarihi Yarımadaya yakınlığı ile merkezi konumunu kanıtlayan We Haliç muhteşem bir manzaraya sahip olmasının yanısıra konum olarak çok merkezi bir noktadadır.

Gaizosmanpaşa’da yükselen konut projelerine sosyo kültürel dönüşüm açısından We Haliç  öncülük ediyor.  Nitelikli yaşam alanalrı ve toplu taşıma kolaylığı ile dikkat çeken We Haliç daire ve ofis teslim tarihi 2020 olarak planlanmıştır.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Filiz Yüksel Reply

  Proje için Haliç’in gözdesi desek yanlış olmaz bence, mimari ve yaşam alanı olarak çok şahane bir proje

 2. Musa Güneş Reply

  Haliç için can alıcı bir proje oldu, bu tarz projeler ekonomik dengeler haricinde yapıldığı bölgeye de olumlu etkiler sağlar

 3. Müge Özcan Reply

  Haliç’in göbeğinde parıldan bir mimari, şahane bir tasarım. Fiyatlarının güncel halini bilmiyorum ama bu tarz projeler çok çabuk katlıyor değerini

 4. Furkan Gül Reply

  Haliç’te bu tarz yapılar görmeye pek alışık değildik, güzel bir girişim oldu Haliç’e farklı bir hava kattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1 × four =