xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Validebağ Konakları Projesi

Validebağ Konakları Dap Yapı tarafından inşa edilmektedir. 38 bin metrekarelik arsa üzerine bine edilen proje 12 bloktan oluşuyor.  Daireler ve mağazalardan oluşuyor. Satın almak isteyenler için kampanyalar yapan yönetim özellikle aile yaşamı için uygun bir sistemde planlanmıştır.  Çocuk park alanları vb. oldukça avantajlı bir yaşam alanı sunmaktadır.

birevim faizsiz konut

İstanbul Anadolu Yakasında Üsküdar’da Altunizade’de yükselen konaklar yatırım aracı olarakta oldukça avantajlıdır.  Adile Sultan Kasrı ile komşu olan proje Kız Kulesi’de komşudur.

Validebağ Konakları güvenlik sistemleri ile ailenize rahat bir yaşam alanı sunmaktadır.

Validebağ Konakları Kat Planları

İstanbul, Üsküdar’da yer alan Validebağ Konakları kat planları açısından konfor ve lüks arayan ailelere uygundur.  38 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Validebağ Konakları;

  • 12 blok
  • 319 adet daire
  • 48 mağazadan oluşuyor.

70 ile 650 metrekare arasında olan ve 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1,6+1 konak seçenekleri bulunuyor.  Planlamada ebeveyn banyolarına dikkat edildi. Ebeveyn giyinme odası ise şu anda her birimiz için gerekli olan bir alan Validebağ Konakları mimarları bu ihtiyacı karşılayacak şekilde bir planlama ile bu soruna bir çözüm üretiyor.  2020 yılında teslim edilmesi ön görülüyor.

Validebağ Konakları Ödeme Seçenekleri

Validebağ Konakları, 319 daire 1+1 ile 6+1 şeklinde konak şeklinde tasarlanmıştır. 12 bloktan oluşan binalarda 319 dairenin yanısıra 48 adet mağaza yer alıyor. Boğaz manzarası ile dikkat çeken proje Koşuyolu semtinde yer alıyor. 70 ile 650 metrekareden oluşan daireler için %10 KDV indirimi bulunuyor. %18 yerine %8 KDV avantajını değerlendirmek için emlak uzmanları ile irtibata geçiniz.

Validebağ Konakları nakit indirimi %10 olarak belirlenmiştir.  %8 peşin ödemelerde kalan tutar  50 ay vade imkanı mevcut ve ayrıca  %5 Peşin ödemelerde kalan %15 satış tarihinden itibaren 12.ayda ya da teslimde ara ödemeli ve kalan %80 banka kredisidir.

Validebağ Konakları Özellikleri   

Validebağ Konakları en önemli özeliği şehrin içinde ancak aynı zamanda doğa ile baş başa olmasıdır. Avrasya tüneline çok yakın konumda olan proje hızlı ulaşım konusunda oldukça avantajlıdır.

Validebağ Konakları genel özellikleri arasında daire sayısı 319 mağaza sayısı 47 olan proje görüntülü diyafon, özel güvenlik, kapalı devre TV, kartlı giriş sistemi,bahçe, çocuk oyun alanı,kapıcı,restoran ve kafeler mevcuttur.

Geniş  terasa sahip çatı dublekslerine sahip projenin keyif sevenler için önerilebilecek bir ayrıcalıktır.  Bahçe ve teras sevenler Validebağ Konakları tamda size göredir.

Validebağ KonaklarıNerede? Ve Yakın Çevreleri 

Denize yakın konumu ile Boğaz manzaralı bir şekilde tasarlanan Validebağ Konakları Kalamış Marina’ya 5 km alışverişi, eğlenceyi ve hayatın farklı renklerini arayanlar içinse Bağdat Caddesi 6 km yakınlıkta bulunuyor.

Bölgedeki AVM’lere ve Validebağ Korusu’na yürüme mesafesindeki konaklar, Kız Kulesi’ne 4 km, Avrasya Tüneli’ne 3,2 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 4,5 km mesafede bulunuyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

3 × five =