xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Tual Bahçekent Projesi

Tual Bahçekent 190 bin metrekare alanda hayata geçirilmiştir. Projeyi Dağ Mühendislik planlayarak hayata geçiriyor. Proje İstanbul Başakşehir’de bina ediliyor. Bu yılın sonunda teslim edilmesi beklenen projedeki daire metrekareleri 73 ile 175 arasında değişiyor.

birevim faizsiz konut

Tual Bahçekent geleceğin şehircilik modelini ortaya koyuyor. Kentin içinde ikinci bir kent Bahçekent’in simgesi olacağa benziyor. Geniş ve yeşil bir alanda projelendirilen Tual Bahçekent modern şehircilik örneği ile İstanbul’da yapılacak farklı projelere zemin hazırlıyor.

İstanbul’un kuzeyind temiz havası ve yemyeşil doğası ile Bahçekent’te yükselen konutlar 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salon aralığında seçenekler sunuyor.

Tual Bahçekent Kat Planları

Tual Bahçekent, tıpkı Bahçesehir, Atasehir ve Kayasehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor. Modern ve doğayı koruyan geliştiren bir planlama ile karşımıza çıkıyor. Yapı kalitesi ve mimari yapısı emlak ve inşaat sektöründe ses getiren projede yollar geniş olarak tasarlanmıştır. Ayrıca düzenli peyzaj alanları size hem zevk hem de sağlık verecektir. Peojenin konumu Hayat Parkı’na yakındır.  Proje çevre dostu yapı teknolojileriyle doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor.

Tual Bahçekent geniş balkonları ile manzaranızın keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyor. Tual Bahçekent güvenli ve konforlu yaşamın kapılarını açıyor.Çevre kirliliğinden ve gürültüden uzak bir hayata merhaba demeniz için planlanan projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon gibi daire seçenekleri bulunuyor.  Aile yapınıza ve ihtiyaçlarınıza göre dilediğinizi  tercih edebilirsiniz.

Tual Bahçekent Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçenekleri kredi yada faizsiz yatırım araçları olabilir.  Elbette peşin ödemelerde indirimler söz konusudur.  Geleceğin en iyi yatırım mülklerinden biri olacağını düşündüğümüz  Tual Bahçekent projesinde;

 • yüzde 5 peşinatın ardından sıfır faizle 60 aya,
 • 0,45 faizle 120 aya, 0,79 faizle 240 aya kadar taksit imkanı sağlanıyor.

1 oda 1 salon daireler 287 bin TL ile 331 bin TL,

2 oda 1 salon daireler 382 bin TL ile 520 bin TL,

3 oda 1 salon daireler 531 bin TL…

Tual Bahçekent Özellikleri 

Tual Bahçekent büyük çocuklu aileleri düşündü, özel ve devlet okulları, bağımsız bölümden oluşan kreşler ve öğrenciler için düşünülmüş eğitim tesisleri her biri aynı lokasyonda bulunuyor. Trafiğe girmeden dakikalar içerisinde sınıflarında olabilirler.

Projede bunun yanısıra ibadet yeri, hastane ve geniş alana yayılan yeşil alanlarda bulunuyor. Tual Bahçekent 24 saat tam koruma altında güvenli bir projedir.  Proje 4 ile 26 kat arası değişen bloklardan oluşmaktadır.  Aşağıda bu büyük yaşam alanında bulunacak bölümler hakkında biraz bilgi vereceğiz;

 • Kapalı yüzme havuzu,
 • Sauna,
 • Buhar odaları,
 • Fitness salonu,
 • Çocuk oyun parkları,
 • Yürüyüs alanları,
 • Kapalı otopark,
 • Devlet okulu,
 • Kreşler,
 • Özel Hastane, Cami…

Tüm bu yapılanmayı gördüğümüzde kesinlikle yetırım için buradan konut almanızı öneririz.

Tual Bahçekent Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Tual Bahçekent belki şehir merkezinde değil ancak üçüncü havalimanına yakınlığı ile dikkat çekiyor. üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasında yer alıyor.

Ev alırken yatırımınızı en .çok etkileyen konu konum ve eğitim, sağlık kurumlarına yakınlığıdır.  Konum bakımından avantajlarını yazdık, eğitim, sağlık, ibadethaneler ise 190 bin metrekare alanda yer alacaktır.

Evet şehir merkezinde değil ancak TEM karayolu çok yakın ve bu yol ile uzaklar zaten yakın…

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Melis Yıldırım Reply

  Tual Bahçekent, popüler bir bölgede olmasına rağmen fiyatları diğer binalara kıyasla normal diyebiliriz. 1+1 ve 2+1 evlerin fiyatları normal bir apartman dairesi fiyatına olması gerçekten güzel

  1. admin Reply

   Merhaba Melis Hanım,
   Tual Bahçekent geniş bir kitleye hitap etmektedir. Birevim olsun diyen herkesi ev sahibi yapmak yola çıkılan projede fiyatlandırma bu doğrultuda yapılmıştır.

 2. Melike Özer Reply

  Düşük faiz yüksek vade de olacak şekilde 1+1 olarak bende bir adet ev satın aldım bende, gerçekten geleceği çok parlak bir proje

 3. Ebru Güler Reply

  Tual Bahçekent, geniş alana sahip yaşam alanı ve rahat daire yapıları sebebiyle çok rağbet gören bir proje oldu.

 4. Buket Polat Reply

  Tual Bahçekent Projesi, yaşam alanı ve yeşillik alanıyla sunduğu güzellikle, mimari açısı ve manzarasıyla dikkat çeken proje olmayı başarıyor bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × 3 =