xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Tual Adalar Projesi

Toki Emlak Konut Güvencesi ile hayata geçen Tual Adalar projesi  Aydos Ormanına komşudur.  En önemli özelliklerinden biri ise Adalar manzarasıdır.  İstanbul’un muhteşem manzarasına sahip Kartal’da inşa ediliyor. İstanbul’un en sağlam ve en yüksek tepelerinden birine konumlandırılan proje deprem yönetmeliğine uygunluk denetimlerini tamamlamıştır.

birevim faizsiz konut

Öyle seçkin bir konum ki zamanın padişah ve paşaları burada konaklar edinmişlerdir. Bu kalıntılar günümüze kadar gelmiştir. Tual Adalar Dağ mühendislik tarafından inşa edilmektedir. Kartal’da boğaz manzaralı daireler lüks konut anlayışı ile planlanarak yapılmıştır.

Dağ mühendislik ve Emlak konut güvencesi ile projelendirilen yapılar lüks ev arayışı içerisindeyseniz tam size göredir.  Tek telefon ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tual Adalar Kat Planları

Tual Adalar geniş ve konforlu daire seçenekleri ile dikkat çekiyor.  6 bloktan oluşan projede 631 daire bulunmaktadır. 1+1,2+1,3+1,4+1 daire seçenekleri ile satıştadır. 71 metrekareden başlayan daire metrekareleri 200 metrekareye kadar büyümektedir.

6 blokta 471 konut oluşumunda bloklardan 3 tanesi çok katlı kule olarak tasarlanmıştır. Diğer 3 katlı kule ise az katlı blok olarak tasarlanmıştır.  Projenin büyük bir kısmı yeşil alanlara ayrılmıştır. Birde arka taradındaki Aydos ormanları düşünüldüğünde inanılmaz bir doğa dostu proje olduğunu görebilirsiniz.

Tual Adalar projesi dairelerin metrekarelere gelince;

  • 1+1 daire 75 metrekare
  • 2+1 daire 116-133 metrekare
  • 3+1 daire 159-177 metrekare
  • 4+1 daire 185 metrekare

Tual Adalar Ödeme Seçenekleri

Tual Adalar ödeme konusuna gelince %5 peşin, %15 bir yıl sonra ve geri kalan  %80 kredi vade süresi  60 ay için 0,69 veya 120 ay 0,89 olarak belirlenmiştir.  İster kredi ister faizsiz yatırım aracı şirketleri  vasıtası ile evinize kavuşabilirsiniz.  Hem yatırım aracı hemde yaşanacak konut olma açısından iddialı projelerden biridir.  Taksitlendirme seçeneğiniz var hemen müşteri emlak uzmanınız ile irtibata geçmenizi öneririz.

Tual Adalar  Özellikleri 

Yeşil ormanlar, mavi göl ve temiz havası ile herkesin hayali Tual Adalar’da ev sahibi olmaktır. Konforlu  ve lüks olarak modern bir mimari planlama ile şekillenmiş olan proje yatırım aracı olarakta oldukça uygundur. Çocuklar için ayrılmış alanlar özellikle aileler için caziptir.  Her daire için 4-12 metrekara arasında bir depolama alanıda bulunmaktadır.  Daireler satın almanızın ardından ankastre setleri  ile birlikte teslim edilmektedir.  Hem açık hem kapalı  otopark alanı ve spor alanları sizlerin her ihtiyacını  site içinde karşılayabileceğiniz anlamına geliyor.  Spordan sonra elbette hamam ve sauna keyfinide çıkarabilirsiniz.

Tual Adalar   Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Tual Adalar modern mimarisi ile dikkat çeken projeler arasındadır. Konforlu ve geniş daire seçenekleri ve sosyal aktivite alanları ile evinizden ayrılmak istemeyeceksiniz.  Adalar manzarası eşliğinde konforlu hayatın sırrı Tual Adalar’da…

Metro’dan deniz ulaşımına, toplu taşımadan ana arterlere her türlü ulaşım yürüme mesafesindedir. Eğitim kurumları, hastane ve alışveriş merkezleri de Tual Adalar’ın yanıbaşındadır. Arka cephesinde temiz havanın garantisi Aydos Ormanları bulunmaktadır.  Hem sizin hem de çocuklarınız için mükemmel seçimler arasındadır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

14 + twenty =