xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Tema İstanbul Projesi

Tema İstanbul oldukça iddialı bir proje çünkü Avrupa ve Türkiye’nin en büyük projesidir. Tema World ile European Property Awards’ta birçok ödül alan projenin kazandığı ödülleri aşağıda sıralıyoruz;

birevim faizsiz konut

 • Avrupa’nın En İyi Konut Projesi,
 • Türkiye’nin En İyi Konut,
 • En İyi Karma Projesi,
 • En İyi Eğlence Parkı,
 • En İyi Eğlence Parkı Mimarisi

Tema İstanbul’u ödeme planları ile ilgili bilgi almak için web sitelerinde yer alan formu doldurmanız yeterlidir. Emlak danışmanı size ulaşacaktır.  .

2 milyar dolarlık dev bir yatırımTema İstanbul ve Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör projesidir.

Tema İstanbul Kat Planları

Tema İstanbul,  yüksek standartlarda geliştirilerek emlak sektöründe referans noktası olmuştur. 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerine kurulmuştur. Konutlardan özel okullara, eğlence-bölge parkından alışveriş alanlarına kadar ihtiyaca yönelik her konu düşünülen projede, konut yatırımcıları sadece ev sahibi olmakla kalmayacağa benziyor.  Daireler 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 olarak planlanmıştır.

Tema İstanbul projesinde en önemli noktalardan biri de Tema World’dür. Özellikler bölümünde bu konuda bahsedeceğiz.

30 kattan oluşan binalar anahtar teslimine hazırdır. Proje kapsamında 16 bin kişini ikamet etmesi beklenmektedir.  Topla 3531 daire bulunuyor.

Tema  İstanbul Ödeme Seçenekleri

Ödüllü Tema İstanbul projesinde satın aldığınızda tapu hemen teslim edilir.  Ayrıca %20 indirim söz konusudur. Daireler hazır hemen teslim alabilirsiniz.

Türkiye’nin dev yatırımlarından biri Kanal İstanbul projesidir. Ve Tema İstanbul bu projeye komşu konuma sahiptir.  Her geçen gün değerini artıran, projenin tamamlanmasıyla hem yatırımcılarına hem de sakinlerine emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

125 m² Brüt * 95 m² Net alana sahip 2 odalı daireler için metrekare başına minimum fiyat  7.200 türk lirasıdır.

Tema  İstanbul  Özellikleri  

Tema İstanbul yüksek kaliteli bir ekip ile her detay düşünülerek tasarlanmıştır. Bunun en iyi kanıtı ise şüphesiz aldığı ödüllerdir. 

Tema İstanbul’un 2. Etabı;

 • balkonda, terasta manzara keyfi sunarken eğlence dünyasına da yepyeni bir soluk kazandıracak.
 • Etabın eğlence ve alışveriş alanlarını oluşturan kısmında; toplam 338 bin metrekare arsa alanı bulunuyor. Ve bu arsa alanı üzerinde eğlence parkı yer alacaktır.

Açıkhava Spor Olanakları ; 5 kilometrelik parkurda yürüyüş, koşu yada bisiklet mümkün!

Club House Sosyal Tesisler ; 3000 metrekare kapalı alan yüzme havuzu,fitness center, kapalı ve açık spor ve aktivite alanları, çok amaçlı spor sahası ve tenis kortları bulunuyor.

Ve elbette çocuk parkları bulunuyor.

Tema  İstanbul  Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Kanal İstanbul projesine komşu konumuyla değeri artan Tema İstanbul şehrin planlı gelişiminde örnek teşkil eden bölgelerinden Atakent; güzergahı netleşen Küçükçekmece, Avcılar, Başakşehir ve Arnavutköy hattında hayata geçirilecektir.

Atakent bölgesinin en önemli projelerinden biri olan  Tema İstanbul, ‘Yeni İstanbul Boğazı’ olarak lanse edilen Kanal İstanbul’a komşu olması ile alıcılarına ve sakinlerine emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Altyapı yatırımları ile günbe gün değerlenen projeye ulaşım konusuna gelince çok kolay!

Hızla yapımı devam eden metro hatlarına çok yakın bir konumda bulunan Tema İstanbul; TEM Otoyolu’na 5, Atatürk Havalimanı’na da 15 dakika mesafededir.

birevim
Paylaş

6 Comments

 1. Halil Kaya Reply

  Tema İstanbul gerçekten projesiyle büyülüyor herkesi, bir çok ödül almış ve bu ödülleri sonuna kadar hak eden bir yapı

 2. Tuğba Köse Reply

  Projenin bütçesi bildiğim kadarıyla 2 milyar dolar idi, yatırımcılar paralarını çok kısa sürede katlayabilir bu projede

 3. Derya Yıldırım Reply

  Tema İstanbul projesi, belki de şehrinin en kıymetli 10 projesinden biridir. Mimari yapısı ve ödülleriyle de şahane olduğunu kanıtlıyor 🙂

 4. Elif Şimşek Reply

  Tema İstanbul, ödülleriyle zaten konuşulan bir proje ancak bence en çok konuşması gereken mimari yapısı ve bol yaşam alanı.

 5. Aslı Güler Reply

  Tema İstanbul Projesi, daha proje aşamasındayken bile ödül almış, bu projeye bence İstanbul’un en iyi projesi diyebiliriz bu anlamda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

16 − 10 =