xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

TEM Avrasya Konutları Projesi

TEM Avrasya Konutları İstanbul gibi değerli bir tarihi şehirden daha fazlasını isteyenler için inşa edildi. Proje Avrupa ve Asya kıtalarını birleştiren TEM yolu üzerinde inşa edilmektedir. Gelneksel değerlerimizi koruyarak modern bir çizgide tasarlanmış olan proje size bir yuva sıcaklığının ne demek olduğunu hatırlatacaktır.

birevim faizsiz konut

Konut projeleri arasında dikkat çeken TEM Avrasya Konutları en iyi yatırım araçlarından biri olarak gösteriliyor.  Özellikle 2 blok ve alışveriş caddesi ile çok ses getireceğe benziyor.

  1. Manzara Konutları
  2. Bahçe Konutları
  3. Alışveriş Caddesi

TEM Avrasya Konutları Kat Planları

Gaziosmanpaşa konut projesi TEM Avrasya Konutları birkaç bloktan oluşmaktadır;

TEM Avrasya Manzara Konutları

Yeşil alanına hakim manzara blokları, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleriyle tam size ve ailenize göredir. . Mümkün olan en konforlu yaşam alanını size sunmak için tasarlanan Manzara Blokları’nda, kapalı otopark da büyük avantajlardan biridir.

TEM Avrasya Bahçe Konutları

Avrupa ve Asya kıtaları en değerli konut projeleri arasında yer alan TEM Avrasya çarşı tarafında yer alan Bahçe bloklarında yer alan 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinde hayat hep canlı, hep renklidir. Hayatın kendi ritmiyle aktığı Bahçe Blokları’nda, kapalı otopark da mevcut tıpkı Manzara konutlsrında olduğu gibi mevcuttur.

Alışveriş Caddesi 

İstanbul, Gaziosmanpaşa’nın konut projesi TEM Avrasya’nın Alışveriş Caddesi dendiğindeİ aklınıza  cadde kenarındaki yürüyüş parkı  ve aynı sırada sıralanan onlarca mağazası, kafeleri ve restoranları gelir.

Bu mimari tasarım ile  Maslak’a ve Gaziosmanpaşa’ya da büyük değer katacağı aşikardır.  Ailenizle alışveriş yaptıktan sonra ne yapacaksınız? Bu projede sizin sosyalleşmenizde düşünülerek; , açık havada kahvenizi içebileceğiniz, arkadaşlarınızla buluşup yemek yiyebileceğiniz TEM Avrasya Alışveriş Caddesi, size sadece bir adım uzaklıkta olacaktır.

TEM Avrasya Konutları Ödeme Seçenekleri

TEM Avrasya Konutları projesinin dış görünümü, konumu, sokakları, oyun ve dinlenme alanları, ticaret ve alışveriş merkezleri  özel bir tasarım harikasıdır.  Şimdiye kadar %50’si satılan konutların fiyatları 507 bin türk lirasından başlıyor. % 10 peşinat ödeyerek daireniz ile ilgili işlemleri başlatabilirsiniz.

Evinizi şimdi alın, 2020’e kadar kredi taksitlerinizi biz ödeyelim, sloganlı kampanyası sunuluyor. Detaylar için emlak uzmanları ile görüşebilirsiniz. TEM Avrasya Konutları Toki güvencesi ile 60 ay faizsiz, 120 ay 0,45 den başlayan başlayan kredi avantajı da sunuluyor.

TEM Avrasya Konutları Özellikleri 

Tem Avrupa ve Asya kıtalarını tıpkı Marmaray yada köprüler gibi birleştiriyor. TEM’in hemen yanıbaşındaki TEM Avrasya Konutları projesi Maslak semtine sadece 5 dakika mesafededir.

Cadde alışveriş yanısıra  en önemli aktivite yani sosyalleşme alanları fitness merkezi, çocuk oyun alanları, 2 adet kapalı havuz, sauna, türk hamamı, buhar banyosu, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor.

TEM Avrasya Konutları Nerede? Ve Yakın Çevreleri 

Tem karayolu sayesinde Maslaktan  Gaziosmanpaşa’ya, metroya, hastaneye, IKEA’ya, Forum İstanbul’a ve şehir parkına yakın konuma sahiptir. En iyi emlak yatırımları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Tem Avrupa ve Asya kıtalarını tıpkı Marmaray yada köprüler gibi birleştiriyor. TEM’in hemen yanıbaşındaki TEM Avrasya Konutları projesi Maslak semtine sadece 5 dakika mesafededir.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

seven − 4 =