12 July, 2020

Sinpaş Marina Ankara Projesi

Sinpaş firması tarafından Ankara’nın gözde ilçesi olan Çankaya, Oran’da inşa edilen Sinpaş Marina Ankara Projesi toplamda 125 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Proje içerisinde 1+1 ile 2,5+1 daire tipleri arasında 7 farklı konu tipi proje içerisinde bulunuyor. Hemen teslim imkanı sunulan projede daireler 69 metrekare ile 444 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sinpaş Marina Ankara Fiyat Listesi

Proje üç bloktan oluşuyor ve içerisinde 2590 adet farklı konut bulunuyor. Sinpaş GYO’nun finanse ettiği projede daire fiyatları 500 bin TL ile 4 milyon TL arasında değişim gösteriyor. Rezidans olarak inşa edilen projenin tamamlanma tarihi olarak Ağustos 2021 gösteriliyor. İstediğiniz konut tipine göre kat planlarında değişiklik göstermekle birlikte hayat kalitenizi yükseltecek bu proje mantıklı bir yatırım olarak sunuluyor.

Sinpaş Marina Ankara Nerede

Sinpaş Marina, Ankara’da Çankaya’da yükseliyor. Doğusunda ve batısında orman alanlarının bulunduğu proje ile rahat bir şekilde yaşam fırsatını misafirlerine sunuyor. Ankara 0-20 çevreyolunun hemen kenarında bulunan projeye rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür. ODTÜ Ormanına yakın olan proje misafirlerine eğlenme ve doğayla zaman geçirme şansı sunuluyor.

Sinpaş Marina Kat Planları

Sinpaş Marina 3 farklı bloktan oluşuyor. Daire tipleri içerisinde 1+1, 1,5+1, 2,5+1 ve 7,5+1 gibi farklı daire tipleri yer alıyor. Bu dairelerin tamamı kullanım alanları açısından misafirlerine en iyisini sunmak için özel kat planları ile sunuluyor. Kat planları yapılırken her odanın nasıl kullanılacağı, bulunduğu konum ve misafirlerini ağırlama şekline göre tercih yapma şansınız bulunuyor.

Sinpaş Marina Özellikleri

Sinpaş Marina Ankara projesinden ev almak isteyenler 2590 dairelik bir projeye adım atıyor. Kaliteli bir yaşam sunan projenin özellikler arasında masaj salonu, çocuk oyun alanı, restoran, kafe ve bahçe bulunuyor. Spor yapmak isteyenler için tam donanımlı spor salonu, sauna, futbol, basketbol sahası, açık ve çocuk yüzme havuzları bulunuyor. 25 adet asansörün bulunduğu projede yük asansörü, su deposu, otopark asansörü gibi kaliteyi artıracak detaylar bulunuyor. Proje hızlı bir şekilde yükselirken yatırım yapmak isteyenler için doğru bir tercih olarak sunuluyor.

Paylaş