xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Sinpaş Marina Ankara Projesi

Sinpaş firması tarafından Ankara’nın gözde ilçesi olan Çankaya, Oran’da inşa edilen Sinpaş Marina Ankara Projesi toplamda 125 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Proje içerisinde 1+1 ile 2,5+1 daire tipleri arasında 7 farklı konu tipi proje içerisinde bulunuyor. Hemen teslim imkanı sunulan projede daireler 69 metrekare ile 444 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

birevim faizsiz konut

Sinpaş Marina Ankara Fiyat Listesi

Proje üç bloktan oluşuyor ve içerisinde 2590 adet farklı konut bulunuyor. Sinpaş GYO’nun finanse ettiği projede daire fiyatları 500 bin TL ile 4 milyon TL arasında değişim gösteriyor. Rezidans olarak inşa edilen projenin tamamlanma tarihi olarak Ağustos 2021 gösteriliyor. İstediğiniz konut tipine göre kat planlarında değişiklik göstermekle birlikte hayat kalitenizi yükseltecek bu proje mantıklı bir yatırım olarak sunuluyor.

Sinpaş Marina Ankara Nerede

Sinpaş Marina, Ankara’da Çankaya’da yükseliyor. Doğusunda ve batısında orman alanlarının bulunduğu proje ile rahat bir şekilde yaşam fırsatını misafirlerine sunuyor. Ankara 0-20 çevreyolunun hemen kenarında bulunan projeye rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür. ODTÜ Ormanına yakın olan proje misafirlerine eğlenme ve doğayla zaman geçirme şansı sunuluyor.

Sinpaş Marina Kat Planları

Sinpaş Marina 3 farklı bloktan oluşuyor. Daire tipleri içerisinde 1+1, 1,5+1, 2,5+1 ve 7,5+1 gibi farklı daire tipleri yer alıyor. Bu dairelerin tamamı kullanım alanları açısından misafirlerine en iyisini sunmak için özel kat planları ile sunuluyor. Kat planları yapılırken her odanın nasıl kullanılacağı, bulunduğu konum ve misafirlerini ağırlama şekline göre tercih yapma şansınız bulunuyor.

Sinpaş Marina Özellikleri

Sinpaş Marina Ankara projesinden ev almak isteyenler 2590 dairelik bir projeye adım atıyor. Kaliteli bir yaşam sunan projenin özellikler arasında masaj salonu, çocuk oyun alanı, restoran, kafe ve bahçe bulunuyor. Spor yapmak isteyenler için tam donanımlı spor salonu, sauna, futbol, basketbol sahası, açık ve çocuk yüzme havuzları bulunuyor. 25 adet asansörün bulunduğu projede yük asansörü, su deposu, otopark asansörü gibi kaliteyi artıracak detaylar bulunuyor. Proje hızlı bir şekilde yükselirken yatırım yapmak isteyenler için doğru bir tercih olarak sunuluyor.

birevim
Paylaş

8 Comments

  1. admin Reply

   Merhaba Orhan Bey,
   2021 yılında teslim edilmesi planlanan daireleri satışa açılmıştır. Satış ofisini arayabilir veya satış ofisini ziyaret edebilirsiniz.

 1. Ezgi Korkmaz Reply

  Satış ofisiyle görüşmeye Ankara’ya gidecektik ailemle ancak pandemiden dolayı ileri tarihe ertelemiştik, evleri çok güzel umarım fiyatlarında artış olmamıştır

  1. admin Reply

   Merhaba Ezgi Hanım,
   Sinpaş Marina Ankara Projesi’deki 1+1 dairelerin fitaları 422 bin TL’den başlıyor dairenin metrekaresi arttıkça fiyatta artıyor.

 2. Şevval Özcan Reply

  Sinpaş son zamanlarda çok daha kaliteli ve gösterişli projeler yapmaya başladı ve fiyatlarını da piyasaya göre uygun tutuyor

 3. Serap Bulut Reply

  Sinpaş Marina bu projede de diğer projeleri gibi şahane mimarisiyle ve geniş yaşam alanıyla müşterisine yaşam ferahlığı sunuyor

 4. Yılmaz Yıldız Reply

  Sinpaş Marina Ankara’da gerçekten muazzam bir proje yapmış, müşterisini yaşam alanları ve mimarisiyle büyülüyor zaten 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

two × one =